Ogólne Dziękuję Samples Państwo list i Pisanie Porady

Posted on

Ogólne Dziękuję Samples Państwo list i Pisanie Porady

Dziękuję litery, życzliwie i szczerze napisane, mają zasadnicze znaczenie w świecie biznesu. Czy były szef dostarczył Ci odniesienie, styk biznesu zalecił Ci pracodawcy, kolega pomógł ci z projektem, czy potencjalny nowy szef właśnie wywiad cię na stanowisku, że ważne jest, aby poświęcić czas na dziękuję wszystkim, którzy pomagają w swojej karierze lub poszukiwania pracy.

Dziękuję litery są doskonałym sposobem, aby wyrazić swoją wdzięczność za pomoc ludzi. Jednak mogą one również pomóc w wielu aspektach. Dziękuję list może pomóc utrzymywać kontakt z kimś w sieci. To może pomóc przypominać menedżerowi dlaczego jesteś dobrym rozwiązaniem dla pozycji. Może również pokazać swoim przełożonym, że jesteś profesjonalny i uprzejmy.

Upewnij się, że wiesz, co znaczy zarówno w swoim liście, a także, czy wysłać notatkę jako e-mail, list, lub karty. Mówiąc słusznie używając odpowiedniego formatu zaimponować odbiorcę, i uczynić go albo czuła się doceniona.

Email vs. księgi vs. notecard podziękowań

Jak wysłać swoją Podziękowanie zależy od wielu czynników. E-mail jest dość dużo standard komunikacji biznesowej w tych dniach. Jeśli wiersz follow-up jest niezbędne – na przykład, jeśli chcesz, aby wyrazić wdzięczność za możliwość rozmowy kwalifikacyjnej przed komisja zatrudniania podejmuje decyzję – e-mail jest droga.

Drukuj dziękuję litery mogą przybrać formę nieformalnego, odręcznie notatki lub formalnym, wpisane litery. Jak napisać list powinien pokazać swoją wiedzę na temat firmy i osoby, której dziękując. Jeśli wiesz, że masz czas, aby przekazywał swoje podziękowania za pośrednictwem poczty, pisemne dziękuję pokazuje, że Wziąłeś dodatkowy krok, aby pokazać swoje uznanie.

Bardziej tradycyjne firmy często wolą albo wpisane litery lub odręczną notatkę. Jednakże, jeśli naprawdę chcesz spersonalizować wiadomość z podziękowaniami (na przykład, jeśli jesteś dziękując współpracownika którymi pracowałem z lat), należy rozważyć odręcznie kartkę.

Co zawrzeć w Podziękowanie

Bez względu na to, jaką formę użyć, aby wysłać Podziękowaniem, istnieją pewne elementy należy zawsze uwzględnić.

Adres osoby odpowiednio. Na początku listu, adres osoby z właściwego powitania, takie jak „Szanowny Pan Nazwisko.” Lub „Drogi Imię”. Jeżeli znasz osobę dobrze używać osoby imię. W przeciwnym razie rozwiązania go za pana, pani lub innym odpowiednim tytułem.

Powiedz dziękuję. Dostać się do punktu notatki szybko. Powiedzieć słowa „dziękuję” w pierwszym zdaniu lub dwa, więc dana osoba nie wie, dlaczego piszesz. Jeśli wysyłasz wiadomość e-mail, to wyrażenie „dziękuję” w temacie, jak również.

Dać (troche) specyfikę. Upewnij się określić, co mówisz dziękuję. Idź do kawałka szczegółowo, więc osoba rozumie dokładnie, co docenią. Na przykład, jeśli mówią dziękuję do kogoś, kto dał Ci porady pracy, wyjaśnić dokładnie, co okaże się bardzo pomocne. Jeśli mówią dziękuję po rozmowie kwalifikacyjnej, przypominają osoby z danym momencie z wywiadu (lub przypomnieć mu, dlaczego jesteś dobrym rozwiązaniem do pracy). Trochę szczegółowo przedstawia osoby, co naprawdę doceniam, i dlaczego.

Powiedz jeszcze raz dziękuję. Przed podpisaniem off, powtarzają swoje uznanie.

Wycofać się. Użyj odpowiedniego zamykających, takich jak „Najlepsze” albo „Z poważaniem”. Wtedy kończy się twoja sygnatura (wpisany odręcznie i jeśli jest to pismo odręczne, jeżeli jest to karta, a wpisane jeśli jest to e-mail).

Wskazówki jak napisać list dziękuję

Wysłać ją tak szybko jak to możliwe. Napisać i wysłać notatkę jak najszybciej. Nie zwlekaj z wysłaniem swoje podziękowania, szczególnie po rozmowie kwalifikacyjnej. Nie wysyłając dziękuję nas po wywiadzie zaszkodzi swoje szanse na uzyskanie zatrudniony.

Być pozytywne, ale szczere. Wyrazić swoją wdzięczność, ale nie przesadzaj. Ludzie mogą powiedzieć, kiedy dziękuję uwaga jest nieszczery. Na przykład, jeśli jesteś dziękując pracodawcy po rezygnacji z pracy, należy wyrazić swoje podziękowania, a skupić się na tym, co podobało mi się tam pracować. Jednak nie kłamią i mówią, że wszystko mi się jeśli nie naprawdę. Skupić się na pozytywach, ale nie kłamią.

Personalizować każdą literę. Personalizować każdy dziękuję nas wysyłasz. Na przykład, jeśli wyślesz dziękuję notatki do wszystkich, wywiad z pracy, coś dodać do każdej nuty o swojej rozmowie szczególnego z każdej osoby. Nie wystarczy skopiować i wkleić ten sam komunikat dla każdej osoby – to będzie natknąć się nieszczery.

Keep it krótkie. Dziękuję notatki powinny być krótkie. Miej notatka nie dłużej niż kilka ustępów zwięzłych.

Edycja, edycja, edycji. Dziękuję zauważyć w miejscu pracy musi być profesjonalny. Środek ten powinien być dobrze napisana i wolne od błędów. Korektę list starannie przed wysłaniem.

Przykładowy List General dziękuję

To jest przykład ogólny dziękuję list.

Jason Jones
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
jason.jones@email.com

1 września 2018

Cedric Lee
Account Manager
Acme wynajem
123 firm Rd.
Firma City, NY 54321

Szanowny Pan Lee:

Mam nadzieję, że masz się dobrze. Chciałem tylko powiedzieć dziękuję bardzo za pisanie do mnie list z odniesieniem do pracy w Acme Retail.

Naprawdę doceniam to poświęcenie czasu, aby napisać ten list. Cieszę się, że mam ogłosić drugi wywiad z firmy w przyszłym tygodniu! dam wam znać jak poszło.

Jeszcze raz bardzo ci dziękuję. I bardzo wdzięczni za pomoc w moim poszukiwaniu pracy.

Z poważaniem,

Jason Jones [podpis odręczny]

Jason Jones

Email Podziękowanie Sample

Wysyłając list e-mail, w przeciwieństwie do tradycyjnego przesłanej jednego, nie ma potrzeby, aby podać swój adres zwrotny lub adres na początku wiadomości. Wystarczy wymienić swoje dane kontaktowe w podpisie.

Temat: Dziękuję!

Szanowny Pani Lee,

Chciałbym podziękować za nieocenione wsparcie podany do mnie podczas mojej niedawnej poszukiwaniu kariery.

Kiedy zacząłem to wyszukiwanie, miałem bardzo mało pojęcia jak się do tego zabrać – a zwłaszcza, jak sieć do odkrywania nowych możliwości zatrudnienia. Informacje i porady daliście (oraz, w szczególności, lista kontaktów, które podzielił się ze mną) wykonane wszystkie różnica w pomaga mi skupić się moje poszukiwania pracy.

Cieszę się zgłosić, że właśnie przyjęła nową pozycję z ACME Auto! Ponownie, dziękuję bardzo. Doceniam swoją hojność.

Szczerze,

Terry Lau
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
terry.lau@email.com

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *