Praca w wynagrodzeniach Home Call Center

Posted on

Praca w wynagrodzeniach Home Call Center

Pytanie każdy chce odpowiedzieć na temat nowej pracy jest „Ile to zapłacić?” Jednak, gdy rozważa at-home call-center pensję, kolejne pytanie brzmi „Jak to zapłacić?” Wirtualne call center mają różne metody obliczania wynagrodzenia.

Praca call center mogą płacić stawki godzinowej, połączenia per-albo stawkę za minutę, czyli jeden z tych kursów plus zachęta. Jeśli zadanie jest stanowisko pracy w USA, musi zapłacić minimalną płacę w stanie, w którym środek mieszka. Jednak niezależni wykonawcy nie muszą otrzymywać płacę minimalną.

Obliczanie płatna

Bez względu na strukturę płac używany, call center z domu, należy ocenić, czy są one otrzymaniu konkurencyjne stawki wynagrodzenia poprzez obliczenie rzeczywistej płacy godzinowej. To zastanawianie ile można zarobić za godzinę w przeciętnym tygodniu, a jednocześnie stanowiących koszty ponieść.

Przy obliczaniu ich prawdziwe stawki godzinowej, niezależni wykonawcy powinni figurować w żadnych opłat szkoleniowych, nieodpłatnej czasie szkolenia lub innymi płatnymi odliczeń, że firmy mogą pobierać i powinny rozważyć część podatków samozatrudnienia że oni ponieść, ale pracownicy nie , I zarówno pracownicy i kontrahenci powinni obliczyć bieżących i jednorazowe koszty zewnętrzne, takie jak usługi internetowe / telefonu, słuchawek, sprzętu komputerowego i wirus subskrypcji skanowania przy obliczaniu stawki godzinowej. (Plus, te rzeczy mogą być ulgi podatkowe, więc zachować dobre zapisy).

Call Center godzinowe ceny

Oba niezależne ośrodki zamawiające i rozmów o pracę może płacić stawki godzinowej, ale jest bardziej powszechne na stanowiskach pracy. Podstawowe stawki wynagrodzenia (nie w tym zachęt) wahają się od USA płacy minimalnej do $ 15 za godzinę. środki dwujęzycznych może być wypłacona w górnym końcu skali, ponieważ często istnieje różnica w wynagrodzeniu od $ 1 lub więcej za godzinę pracy dla dwujęzycznych call center.

Każda praca call center, która reklamuje, że płaci więcej niż $ 12 na godzinę, jest prawdopodobne, w tym zachęty w jego przeciętnego wynagrodzenia, patrząc na bardzo specjalistycznych umiejętności i doświadczenia (takich jak telezdrowia uczestnicy prac pielęgnacyjnych) lub pobierania opłat od swoich pracowników. Podobnie jak w przypadku pracy z cegły i zaprawy, płaca jest często na podstawie przeciętnego wynagrodzenia w obszarze geograficznym pracownika, więc ta sama firma może zapłacić zdalnych pracowników w różnych stanach różnych płac godzinowych.

Per-Call i stawek za minutę

Agencje kompensowane na poszczególnych połączeniach telefonicznych i za minutę (lub na „rozmowy”) są wypłacane tylko do czasu na telefon-nie na czas oczekiwania na połączenia do środka. Środek może mieć żadnego sposobu, aby wiedzieć, czy połączenia będą są w ciągłym przepływie. Per-call stawki wynagrodzenia może być wszędzie od $ ,10 do $ .25 na minutę, ale nie ma sposobu, aby z góry wiedzieć, co to może pracować jako stawki godzinowej. Po pewnym czasie w pracy, możliwe jest obliczenie średniej płacy godzinowej, która następnie może być dostosowana do poniesionych wydatków.

Dla tych, zapłacił za rozmowę, szybko przesuwając za pośrednictwem zaproszeń oznacza więcej pieniędzy. Pozycje zatrudnienia zapłaci minimum godzinowe płac zwykle płaca minimalna, jeśli zbyt mało połączeń przyjść do środka, aby zdobyć podstawową płacę. Jednak niezależni wykonawcy rzadko się takich zabezpieczeń i można łatwo zrobić mniej niż płaca minimalna. Ponieważ podatki nie są pobierane z wynagrodzenia niezależnych wykonawców (choć wykonawcy zapłacić te później w czasie podatku), może się wydawać, że są one więcej pieniędzy niż ich odpowiedniki godzinowa płac.

Jednak w rzeczywistości, niezależnych wykonawców płacić więcej podatków, ponieważ są one odpowiedzialne za części pracodawców i pracowników Medicare i Social Security podatków.

Środki wypłacane na zasadzie per-call lub za minutę powinny zwyczaj obliczania ich wynagrodzenia na podstawie stawek godzinowych za ich ewidencji dzięki czemu mogą one wystawać czeki, porównać swoje bieżące zadania z potencjalnych miejsc pracy, i mieć pewność, że są coraz stopy dzieje do pracy call center. Ponadto, podobnie jak w przypadku tych, wypłacane na podstawie stawek godzinowych, że to dobry pomysł, aby postać w jakichkolwiek kosztów związanych z pracą w firmie.

Incentive płatna

W większości przypadków, zachęty dla pracowników i wykonawców są dodatkiem do jednego z systemów podstawa wynagrodzenia powyżej. Nie może być kilka niezależnych sprzedaży miejsc pracy wykonawcy, które są tylko zachętą. Zachęty może po prostu średnie prowizje od sprzedaży (a procent kwoty sprzedane), ale firmy call center korzystać z wielu innych typów motywacyjnych programów płatnych. Firmy mogą oferować bonusy za sprzedaż danego produktu, sprzedaży powyżej pewnej kwoty, albo na górnym sprzedawcy w ciągu dnia, tygodnia lub miesiąca.

Bodźce mogą być oferowane w sprzedaży miejsca pracy poza zbyt. Firmy mogą oferować wyższą stawkę dla tych, którzy zakończyć pewną liczbę połączeń na godzinę, premia dla tych z dobrym Obsługa klienta lub pewnej liczby połączeń lub badań zrealizowanych.

Niezależnie od tego, jak firma oblicza zachęty, środki rozpoczęcia nowej pracy nie będzie mógł rzutować wynagrodzeń motywacyjnych, aż byłem w pracy na chwilę. I nawet wtedy, to będzie się wahać.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *