Gdzie zacząć jako niezależny pisarz

Posted on

Gdzie zacząć jako niezależny pisarz

Pisanie jest wszechstronny zawód i Freelancing może być lukratywnym sposobem na zawodowym pisarzem na zarabianie pieniędzy z domu. Jednak początkujący musi trochę czasu, aby zdobyć doświadczenie i budować swoją markę. Jeśli dopiero zaczynasz jako pisarz freelancer, zidentyfikować obszary wiedzy i być przygotowane z pisania próbek przed rozpoczęciem poszukiwania klientów i pracy.

Poniżej przedstawiono kilka dobrych miejsc dla utalentowanego pisarza zdobyć praktykę, zbudować jakąś wiarygodność, i gromadzą organem pracy, aby pokazać bardziej selektywnych wydawców. Również te wyloty mogą pomóc pisarzy zbudować obecność w mediach społecznych, która jest niezbędna do budowy rodzaj następujący które pomogą Ci zbudować, utrzymać i rozwijać swoją karierę freelance pisanie na dłuższą metę.

Clickworker

Na całym świecie firma zatrudnia crowdsourcing Clickworker niezależnych wykonawców do pisania pracy, a także wprowadzanie danych, tłumaczenia, badań i innych mikro pracy. Firma płaci na podstawie jednostkowej za. Rejestracji i oceny kwalifikacyjne są niezbędne, aby pracownicy, zwani pracownicy kliknięcia przez spółkę, można zaakceptować zadania dla płatności.

OneSpace.com

OneSpace oferty mikro Praca w ogólnej formie pisemnej, jak i szczegółowych zadań pisania freelancerów. Pisarze muszą przejść szereg ocen i budować ocenę wiarygodności dostępu do każdego rodzaju pracy. Prace złożone, pisarz otrzymuje informacje zwrotne, a płatność dokonywana jest na PayPal następnego dnia po pracy został zatwierdzony.

Można odwiedzić OneSpace za freelance możliwości pracy  , aby dowiedzieć się, które zadania wzbudzić zainteresowanie.

HubPages

HubPages rachunki się jako „wiodący internetowy wydawnictwo ekosystemu”. Pisarze zarejestrować i opublikować swoją pracę z ich piasty. Przychody z AdSense i stowarzyszonych jest dzielony z HubPages.

Nie ma żadnej gwarancji zarobków. Raczej zarobki są uzależnione od zdolności witryny, aby przyciągnąć widzów. Wybrani autorzy dodawać nowe treści na swoich stronach regularnie, a nawet potrwać kilka miesięcy, zanim zaczną widzieć wypłaty.

Choć Hubpages może zająć więcej wysiłku, aby dokonać znaczących pieniędzy, to również jeden z najlepszych miejsc pisać cokolwiek treści podoba się tobie. Nigdy nie wiadomo, kto ma swoje same zainteresowania, a można dowiedzieć się wiele na temat generowania przychodów z reklam, pracując ze słowami kluczowymi i sposoby pisać o produktach, które mogą generować dochód partnerski.

Listverse

Listverse płaci twórcom 100 $ do 1500 słów oryginalnych artykułów ekscentryczne w formie listy. Autorzy wybierają tematy i linki dostawy do renomowanych źródeł weryfikacji faktów.

Listverse szuka niecodzienny list, takie jak „10 Niezwykłe ślubne tradycje z całego świata.” Płatność jest dokonywana wyłącznie za pośrednictwem systemu PayPal.

Textbroker

Pisarze wybierać tematy artykułów od doprowadzonej puli pytań, które obejmują szeroki zakres kategorii, w tym finansów, technologii, urody, odżywiania, mody i ogrodnictwie.

Każdy pisarz przedstawi próby zapisu do umieszczenia na piśmie przez grupę poziomu umiejętności, ze sprzężeniem zwrotnym od edytora, aby doskonalić swoje umiejętności.

Po pomyślnym ukończeniu 10 artykułów na pewnym poziomie, można zażądać, aby przenieść się do następnego, wyższego poziomu płatniczą. Po artykuły są zatwierdzone i zaakceptowane przez klienta, płatność dokonywana jest w każdym tygodniu do PayPal.

Scripted

Oskryptowane freelancerów rozbić zadania bezpośrednio do klientów. Mogą pisać w każdej branży, gdzie mają wiedzę. Chociaż każda praca ma swoją cenę minimalną, autorzy mogą ustawić swoje stopy.

Gwarantowana płatność dokonywana jest przez pięć dni po praca jest akceptowana. Jeśli praca zostanie odrzucony, pisarze mogą kwalifikować się do częściowej zapłaty.

Verblio

Z około 1300 klientów w 40 różnych branżach, Verblio oferty freelancerów możliwość zapisu i sprzedawać 300-3,000 słów treści do abonentów w oparciu o ich obszarze wiedzy. Pisarze zarabiać na pracy, który jest sprzedawany.

Nowe freelancerów pracować na małych projektach, które mogą zwiększać do dłuższych projektach. Sprzedaje wysokiej jakości treści i zarabiać opinie pięciogwiazdkowych będzie nagradzać was z dłuższych projektach, które można napisać do swoich ulubionych klientów co miesiąc.

Konsus

Pisarze z Konsus pracować bezpośrednio z kierownikiem projektu, który obsługuje całą komunikację z klientem. Pozostawia to pisarze napisz, zamiast spędzać czas w poszukiwaniu pracy.

Słupki miejscu stały strumień projektów, z których do wyboru. Płatność jest zagwarantowana na czas, nawet jeśli klient płaci z opóźnieniem lub wcale.

Zen Content

Zen oferty treści piśmie miejsc pracy dla opisów produktów, FAQ reklamie, listicles, pokazy slajdów, artykułów, blogach i przewodników zakupem. Pisarze pracują w branżach, które są im znane, a każda część wykonanych prac jest oceniana pod względem jakości.

Firma wita nowych freelancerów i obiecuje pomóc im wzrastać w ich umiejętności. Najlepsze praktyki są dostępne dla pisarzy regularnie zaplanowanych seminariów.

Skyword

Pisarze w Skyword otworzyć konto i dostarczyć próbki treści w swoich dziedzinach wiedzy, jak również listę kont społecznych. Kiedy ich portfel jest kompletne, są one dobrane do blogów pisać, stanowiska multimedialne i felietonów w swoich dziedzinach wiedzy.

Dostęp do dobrych płatnych artykułów zależy od siły portfela, więc upewnij się, że Twój portfel prezentuje swoje najlepsze prace po zastosowaniu. Witryna płaci dwa razy w miesiącu za pośrednictwem systemu PayPal do zatwierdzonego pracy.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *