Bir Serbest Yazar olarak Başlayın Nerede

Posted on

Bir Serbest Yazar olarak Başlayın Nerede

Yazma çok yönlü bir meslektir ve freelance profesyonel bir yazar evden para kazanmak için kazançlı bir yol olabilir. Ancak, yeni başlayanlar deneyim kazanmak ve onların marka oluşturmak için zaman almalıdır. Eğer sadece bir serbest yazar olarak başlangıç ​​varsa, uzmanlık alanları belirlemek ve müşteriler ve iş için arama başlamadan önce numuneler yazma ile hazırlanacak.

Aşağıdaki, pratik olsun bazı inanılırlığı inşa etmek yetenekli yazar için bazı iyi yerlerdir ve işin bir vücut daha seçici yayıncılara göstermek için birikir. Ayrıca, bu çıkışları yazarlar Eğer inşa korumak ve uzun vadede başarılı serbest yazarlık kariyerine büyümesine yardımcı olacağını aşağıdaki türünü oluşturmak için gerekli olan bir sosyal medya varlığı, oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Clickworker

Dünya çapında kitle kaynaklı şirket Clickworker iyi veri girişi, çeviri, araştırma ve diğer mikro işler gibi işler yazmak için bağımsız müteahhitleri işe alır. Şirket başına parça bazında öder. Kayıt ve eleme değerlendirmeler işçiler önce denilen tıklama işçiler şirket tarafından ödeme için görevleri kabul edebilir gereklidir.

OneSpace.com

genel yazı hem de serbest detaylı yazma çalışmalarında teklifler mikro işler OneSpace. Yazarlar bir dizi değerlendirme geçmek ve işin her tür erişmek için bir güvenilirlik puanı inşa etmeliyiz. iş onaylandıktan sonra ertesi gün PayPal’a çalışma yazar geri bildirim alır, gönderilen ve ödeme yapılır.

Sen OneSpace en gezebilirsiniz serbest iş imkanı  pike ilgi hangi atamaları öğrenmek için.

Hubpages

olarak faturaları kendisi HubPages “çevrimiçi lider yayıncılık ekosistem.” Yazarlar kaydolmak ve onların göbek için çalışmalarını yayınlamak. Adsense ve bağlı elde edilen gelir HubPages ile bölünür.

hiçbir kazanç garantisi yoktur. Aksine, kazançlarınız izleyici çekmek için sitenizin yeteneği bağlıdır. Başarılı yazarlar düzenli kendi sitelerine yeni içerik ekleyebilir ve bunların ödemelerini görmeye başlamadan önce hatta birkaç ay sürebilir.

Hubpages önemli para kazanmak için daha fazla çaba sürebilir, aynı zamanda yazma için en iyi yerler ne olursa olsun içerik Pleases sen biri. Başka senin aynı ilgi alanlarına sahip kim olduğunu asla ve daha fazlası, reklam geliri elde anahtar kelimelerle çalışan ve bağlı gelir elde edebilirsiniz ürünler hakkında yazmak için yollar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Listverse

Listverse liste şeklinde orijinal 1.500 kelimelik ilginç makaleler için yazarlar 100 $ öder. Yazarlar aslında doğrulama için saygın kaynaklardan kendi konu ve tedarik bağlantıları seçin.

gibi sıradışı listeleri için Listverse görünüyor, “Around The World itibaren 10 Olağandışı Düğün Gelenekleri.” Ödeme münhasıran PayPal aracılığıyla yapılır.

TextBroker

Yazarlar finans, teknoloji, güzellik, beslenme, moda ve bahçe dahil kategoriler, bir dizi kapak soruların bir sağlanan havuzundan makale konularını seçin.

yazısı örneği sunacak Her yazar becerilerini bilemek için bir editör gelen geribildirim ile, beceri düzeyine göre bir yazı gruba yerleştirilecek.

belli bir seviyede 10 makale başarıyla tamamlayan, bir sonraki, daha fazla kazanç sağlayan seviyesine kadar taşımak için talep edebilirsiniz. Makaleleriniz onaylanmış ve istemci tarafından kabul edildikten sonra, ödeme PayPal’a her hafta yapılır.

Yazılı

Senaryolu serbest doğrudan müşterilere atamaları tanıtıyorum. Onlar uzmanlığa sahip herhangi bir sektörde yazabilirsiniz. Her işin bir minimum fiyat olmasına rağmen, yazarlar oranlarını ayarlayabilirsiniz.

iş kabul edildikten sonra Garantili ödeme beş gün yapılır. iş reddedilirse, yazarlar kısmi ödeme için uygun olabilir.

Verblio

kendi uzmanlık alanı dayalı abonelere içerik yazma ve satmak 300-3,000 kelime 40 farklı sektörlerde yaklaşık 1.300 müşteri, Verblio teklifler serbest fırsat. Yazarlar satılan iş için ödeme yapılır.

Yeni serbest uzun projelere artabilir küçük projeler üzerinde çalışıyoruz. Kaliteli içerik Satış ve her ay favori müşterileri için yazabilirsiniz uzun projeler ile ödüllendirecek beş yıldızlı değerlendirmeleri kazanç.

Konsus

Konsus ile Yazarlar müşteri ile tüm iletişimi işleyen bir proje yöneticisi ile doğrudan çalışmak. Bu yapraklar yazarlar ziyade iş arayan vakit harcamak yerine, yazma için ücretsiz.

projelerin sabit bir akışı aralarından seçim için site mesajlar. Ödeme istemci hiç geç ya da değil öder bile, zamanında garantilidir.

Zen İçerik

ürün açıklamaları, SSS reklam metninde, listicles, slayt, makale, blog yayınları ve satın alma rehberleri için iş yazma Zen İçerik teklifler. Yazarlar bu aşina oldukları sektörlerde çalışmaya ve tamamlanan her çalışmanın kalitesi için değerlendirilir.

şirket onların becerilerini büyümesine yardımcı olmak için yeni serbest çalışanları ve vaat karşılıyor. En iyi uygulamalar düzenli olarak planlanan web seminerlerine yazarlar tarafından kullanılabilir.

Skyword

Skyword de Yazarlar hesap açmak ve içerik uzmanlık alanlarında örnekleri yanı sıra sosyal hesaplarının bir listesini sunuyoruz. Onların portföy tamamlandığında, onlar kendi uzmanlık alanlarında yazma bloglar, medya yayınları, makaleler ve seçilir.

İyi ödeyen makalelere Access bunu portföy gücüne göre belirlenir uyguladığınızda emin portföy en iyi çalışmaları gösteren gösterecek. Site onaylı iş için PayPal aracılığıyla Ayda iki kez öder.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *