Yasal Kariyer: Bir avukat yardımcısı ol nasıl

Posted on

Yasal Kariyer: Bir avukat yardımcısı ol nasıl

Bir avukat yardımcısı veya yasal yardımcısı, normalde bir avukat tarafından yapılacak belirli görevleri gerçekleştiren bir yasal meslekte bir kişidir, bir avukat yardımcısı mevcut olmamalıdır. Bunlar, bir dava ile ilgili olguları araştıran müvekkil ve tanıklarla görüşme, hukuki düzenlemelerin hazırlanmasından ve yasal araştırma yapmak sayılabilir. Katip avukat gözetiminde yasal tavsiye ve her zaman iş vermek ve bunlar vaka araştırma ve hazırlık çoğu yönleriyle avukat yardımcı olarak, yasal mesleği için gerekli olan olamaz.

terimleri “avukat yardımcısı” ve birbirinin yerine kullanılan “yasal yardımcısı”, ancak yavaş yavaş sektörü içinde değişim başlıyor. paralegals doğrudan kanunla ilgili daha görevlerini yerine ise Hukuki yardımcıları şimdi, daha sekreterlik roller bakın.

Kim bir Avukatlık Olmalı

Emin onlar Hukuk fakültesine gitmek istemiyor kim hukuki kariyer ilgilenenler ama katip olmak iyi adaylardır. iletişim becerileri, araştırma ve soruşturma beceri ve çoklu görev yetenekleri dahil paralegals sahip olması gereken bazı özel beceriler de vardır. Bunlar resmi stajyerlik eğitim programlarında öğretilen beceriler vardır, ama zaten bir dereceye kadar onlara sahip eğer yardımcı olur.

Bureau of Labor Statistics Paralegal meslek iş görünüm daha hızlı büyümenin ortalama yüzde daha 2012 ve 2022 yılları arasında yaklaşık% 17, büyüyor belirtiyor. Eğer bir kariyer ilgileniyorsanız hızlı ortalamadan daha büyüdüğünü veya gerekli becerilere sahip ve Amerikan hukuk sisteminde ilgileniyorsanız eğer, katip olarak bir kariyer size göre olabilir.

Nasıl Yardımcı Avukatlık olmak için

Avukatlık Dernekleri Milli Federasyonu göre, bir avukat yardımcısı olmak için çeşitli yollar vardır. Orada sertifika programları, iki yıllık programları ve dört yıllık programların tüm değerler taşıdığına, ve hangi gitmeyi tercih rota mevcut rol ve eğitim durumu ve ne seni zamanla amaçlarıdır bağlıdır.

Geçerli iş piyasasında dayanarak, katip yasal uzmanlık kurslarına en az 24 kredilik ile dört yıllık lisans sahibi olması tavsiye edilir. katip olarak kazanç istihdam için gerekli kredi ve sertifika kazanmak için diğer alanlarda dört yıllık derecesi olanlar izin sonrası lisans sertifikaları da vardır. bu nedenle bu yolu gitmek isterseniz genellikle avukat yardımcısı gibi üst katman hukuk firmaları, bunun üzerine bir sertifika ile dört yıllık derecesine sahip olması.

NFPA Paralegal programlar için önerilen bir müfredata sahiptir, ancak tüm programlar bu standartlara uymayan. ilgilenen öğrenciler kendileri için doğru bir eğitim programının bulmak yardım için birçok çevrimiçi kaynak vardır. NFPA önerir bir Amerikan Barosu onaylı programının seçeneği de bulunmaktadır. Bu programlar ya ABA tarafından belirlenen katip için standartları karşılayan veya aşan.

Eğer yaygın eğitim çeşit aldık, ayrıca sürekli eğitim var Paralegal sertifikasyona potansiyel olduğunu. Zaten sözü edilen sonrası lisans sertifikası farklıdır. Avukatlık belgelendirme Paralegal deneyimi en az bir yıl var ve sonra resmi bir sınavı geçmek gerekir.

Bir Avukat olmak

Bir asistanım olmaya karar satır aşağı bir avukat olamaz anlamına gelmez. Genellikle insanlar yasa ile ilgilenen ancak kararlı, bunların bir yasal alanda kazanç deneyimine katip olarak hukuk fakültesi işe gitmek ve iş bu tür yapıyor gibi onlar görmek istiyorum önerilir. Kanun okul, karar vermenin ise bir avukat yardımcısı daha düşük maliyetli bir yatırımdır olarak iş bulma, sizin için doğru bir hareket olmadığından emin değilseniz eğer öyleyse, hem çok zor ve çok pahalıdır. Ayrıca da muhtemel yardım kararınızı yapacak avukatlar, altında çalışmasını koşulları görmek için izin verecektir.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *