Genel Letter Örnekleri ve Yazma İpuçları teşekkürler

Posted on

Genel Letter Örnekleri ve Yazma İpuçları teşekkürler

Size nezaketle ve içtenlikle yazılmış mektuplar, teşekkürler, iş dünyasında çok önemlidir. Eski bir patron size bir referans sağlamıştır olsun, bir iş iletişim işverenlerine seni tavsiye etti, meslektaşı bir proje ile yardımcı oldu veya olası yeni patronu bir pozisyon için teşekkür görüşülen sadece gelmiştir, için zaman ayırmak önemlidir kariyeriniz veya iş arama ile yardımcı olan herkese teşekkür.

Teşekkür ederim harfler insanların yardım için takdir ifade etmek için harika bir yoldur. Ancak, onlar da bir dizi yolla size yardımcı olabilir. Bir Harf ağınızda biriyle temas halinde yardımcı olabilir teşekkür ederim. Bu bir pozisyon için iyi bir uyum vardır neden bir işe alma yöneticisi hatırlatmak yardımcı olabilir. Ayrıca profesyonel ve kibar olduklarını amirinizle gösterebilir.

emin email, mektup veya kart olarak notunuzu göndermek ve aynı zamanda, ister mektupta ne diyeceğini de biliyoruz olun. senin alıcı etkileyecek doğru biçimini kullanarak doğru olanı söyleyen ve onu yapmak ya da onu takdir hissediyorum.

Notecard vs Kağıt vs Eposta Yous ederiz

Gönderdiğiniz nasıl teşekkür mektubu birçok faktöre bağlıdır. E-posta hemen hemen bu gün iş iletişimi için standarttır. bir istem takip esastır ise – Eğer bir iş görüşmesi fırsatı için şükranlarımı istiyorsanız, örneğin işe komitesi kararını vermeden önce – E-posta gitmek yoludur.

Print harfler gayrı, yazılı bir not veya resmi, daktilo harfi şeklini alabilir teşekkür ederim. Eğer mektubu teşekkür edilir şirket ve kişinin anlayışınız göstermelidir yazmak nasıl. Biliyorsanız posta yoluyla teşekkür röle için zaman var, yazılı bir size takdir göstermek için fazladan bir adım atmış olduğunu gösterir teşekkür ederim.

Daha geleneksel şirketler genellikle bir daktilo harf veya el yazısıyla bir not ya tercih ederim. Eğer gerçekten teşekkür mesajınızı kişiselleştirmek isterseniz (sen yıllarca birlikte çalıştığım bir iş arkadaşınız teşekkür eğer örneğin) Ancak, el yazısıyla bir kart düşünün.

Bir teşekkür mektubu ne dahil etmek için

Eğer dikkat sizin teşekkür göndermek için kullandığınız formu ne olursa olsun, bazı bileşenler vardır her zaman içermelidir.

Uygun kişiyi Adres. Mektubun başında, iyi kişiyi tanıyorsanız, bu tür “Sevgili Bay Soyadı.” Ya da “Sevgili Ad.” Şeklinde uygun bir selamlama ile kişiyi ele kişinin ilk adı kullanın. Aksi halde, Bay, Ms. veya başka uygun bir başlık olarak ona hitap.

Teşekkür ederim de. Hızla notunuzun noktasına alın. Yazılı niye kişi bilir bu yüzden kelimeleri, ilk iki cümleyle “teşekkür ederim” deyin. Bir e-posta gönderiyorsanız, ifadeyi içeren konu satırında “Thank You” de.

(Bazı) özelliklerini verin. Emin sen ne söylediğini belirtmek olun için teşekkür ederiz. Kişi takdir tam olarak ne anlar böylece, detay biraz gidin. Diyorsun Örneğin, size iş tavsiyeler verdi birine teşekkür en yararlı olduğu tespit tam olarak ne açıklar. Bir iş görüşmesi sonrası teşekkür diyorsun ise röportajından belirli anın kişiyi hatırlatmak (veya bu iş için iyi bir uyum vardır neden hatırlatabilir). Detay gösterileri gerçekten takdir neyi kişi ve neden biraz.

De ki tekrar teşekkür ederim. Kapalı imzalamadan önce, takdir yineliyoruz.

Oturumu Kapat. Böyle “En İyi” ya da uygun bir kapanış kullanın “Saygılarımla.” (İt email ise bir karttır eğer el yazısıyla bir mektup, eğer el yazısı ve daktilo ve daktilo) Sonra imzanız ile sona erer.

Bir yazma için ipuçları teşekkür mektubu

Mümkün olan en kısa sürede gönderin. Yaz ve kısa sürede olarak not göndermek. Özellikle bir iş görüşmesi sonrasında, Teşekkürünü göndermede geciktirmeyin. Bir görüşmeden sonra bir teşekkür mektubu göndererek değil işe alma şansınızı zarar veremez.

Pozitif ama samimi olun. Minnettarlığını ama denize gitmez. Bir not samimiyetsiz olduğu teşekkür ederim İnsanlar söyleyebilir. Bir iş istifa ettikten sonra bir işveren teşekkür eğer Örneğin, size teşekkür olmalıdır ve orada çalışan beğendiğim şeylere odaklanın. Ancak, yalan ve gerçekten olmasaydı her şeyi sevdi söyleme. Pozitifler odaklanın, ancak yalan söylemez.

Her harfi kişiselleştirin. Her size göndermek teşekkür mektubu kişiselleştirin. Gönderdiğiniz Örneğin, size bir iş için birlikte görüşülen herkese notları teşekkür, her kişi ile özel konuşma hakkında her nota bir şey eklemek. Kopyalayıp her kişi için aynı mesajı yapıştırmak etmeyin – bu samimiyetsiz olarak karşıdan karşıya gelecek.

Kısa tut. Teşekkür ederim notları kısa olmalıdır. Özlü paragraflar bir çift daha artık not edin.

Düzenleme, düzenlemek, düzenlemek. Bir profesyonel olmalıdır işyerinde teşekkür notu. Bu araçlar iyi yazılmış ve hatasız olmalıdır. Göndermeden önce dikkatlice mektubu tashih etti.

Numune Genel teşekkür mektubu

Bu genel bir örnek teşekkür mektubu olduğunu.

Jason Jones
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
jason.jones@email.com

1 Eylül 2018

Cedric Lee
Hesap Yöneticisi
Acme Araba
123 İş Rd.
İş City, NY 54321

Sevgili Bay Lee:

Umarım iyisindir. Sadece Acme Perakende iş için bana referans mektubu yazmak için çok teşekkür ederim demek istedim.

Gerçekten yazmak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Önümüzdeki hafta şirket ile ikinci bir görüşme olduğunu duyurmaktan mutluyum! Ben size nasıl gidiyor bildireceğiz.

Yine, çok teşekkür ederim. Ben büyük ölçüde benim iş arama ile yardımınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Jason Jones [el yazısı imza]

Jason Jones

E-posta teşekkürler Letter örnek

Bir e-posta mektup gönderirken, geleneksel posta yoluyla bir karşıt olarak, dönüş adresini veya iletinin başında adresinizi eklemeyi gerek yoktur. Basitçe imzanızın iletişim bilgileri listeler.

Konu: Teşekkür ederiz!

Sevgili Bayan Lee,

Benim son kariyer arama sırasında bana verilen değerli destekleri için teşekkür etmek istiyorum.

Bu aramaya başladı, ben nasıl bu konuda gitmek için çok az fikri vardı – ya özellikle, nasıl ağa yeni iş fırsatları keşfetmek için. bilgi ve tavsiyeler benim iş arama odaklanmak için bana yardımcı fark yapılan (özellikle, benimle paylaşılan kişiler listesi ve) verdi.

Ben sadece ACME Auto ile yeni bir pozisyon kabul ettiğinizi bildirmek için mutluyum! Yine, bu yüzden çok teşekkür ederim. Ben büyük ölçüde cömertliğini takdir ediyorum.

İçtenlikle,

Terry Lau
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
terry.lau@email.com

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *