Kişisel Modelleme Kariyer için Hedefleri ayarlama nasıl

Posted on

Kişisel Modelleme Kariyer için Hedefleri ayarlama nasıl

Bir plan ile kariyerinizi girmelidir. Bu yolda, odaklanmış kalmak yardımcı olur ve iyi yolda hareket. İçin modeller , ayar, belirli hedefleri sizin ve ajan sen almalı işler hakkında daha net yardımcı olacaktır.

Unutmayın, ajan dürüst Hedeflerinizi tutmak ve bunlar modelleme kariyer için uygulanabilir olup olmadığını belirlemek gerekiyor. Eğer ajan makul gördüğünde etmediğini belirlenen hedeflere varsa, onlar-re değerlendirmek daha gerçekçi bir liste oluşturmak için onlara yardımcı olacaktır. Modellerin TÜM türleri için bir pazar var. Ancak tüm modeller modelleme her türlü yapabilirsiniz. Burada kickstart yardımcı olacak dört özel hedeflerdir modellik kariyerini ve doğru yolda tutmak.

Sizin “Look” belirleyin

“Ben manken olmak istiyorum” iken başlamak için bir yer, sen modelleme ve yapmak ve daha spesifik olarak, yapmanız mümkün olacak neler istiyorum işin türü hakkında daha fazla özgü almalısınız. Belki her zaman bir üst manken olmak istedim, ama sizin “bak” doğada daha fazla ticari olduğunu. Eğer uygun en iyi konum ve hedef belirlemenin de dahil hangisinin farklı sektörlerde ve şekil üzerinde araştırma yapın. Bu önemli ölçüde alarak olurdu işlerin türünü etkiler gibi ajan ile görüşmek için özellikle önemli bir hedeftir.

Sen olur gibi Work yerleştirir

Eğer isterseniz bir mayo modeli olmaya , belki de plaj çekimleri için aklınızda bazı egzotik var. Eğer bir manken olmak istiyorsanız Ya da, Paris Moda Haftası sırasında pist gösterileri yürüyen hayal olabilir. Bu hedeflere düşünüldüğünde ve odaklanmış sürekliliğini sağlamak ve onlara karşı işe motive tutacak onları takip. Birçok kişi hedeflere ulaşmada ve oldukça büyük bir zaman gibi güzel bir plaj sesleri üzerine tasarımcı mayo modelleme kendinizi hayal için görselleştirme teknikleri tavsiye!

Pozlama sürü alın

mümkün olduğunca çok insan olarak gördüğü Fotoğraflarınız alınıyor rekabetçi modelleme işinde esastır. daha Mankenlik ajansları ve müşteriler İmzaladığın almak zorunda ve daha fazla iş kitap olacak daha fazla fırsat tarafından görülmektedir. en iyi yer meşru modelleme kurumları tarafından hızla görülecek ModelScouts.com olduğunu.

Büyük Ajansı ile yap

modellik hedeflerine ulaşmak için, yanınızda bilgili ve deneyimli ajanın yardıma ihtiyacı olacak. Ajanınız Eğer Rezervasyonlarınızı yönetmek, iş olsun ücretinikesmemiz müzakere, size çok değerli tavsiyeler ve modelleme fikir yanı sıra diğer birçok önemli görevler vermek yardımcı olacaktır. Eğer ajan ile modelleme hedeflerini paylaşan, onlar size modelleme gelecek zorunlu kılmakta ve hedefleri onlara ulaşmanın en iyi yollarından yanı sıra ayarlanması gereken gerçekçi bir resmi verecektir.

Şimdi aklında bazı hedefleri olduğu konusunda, bir sonraki adım kolay ulaşılabilir bir yerde kaydetmektir. Belki banyo aynası asılı Buzdolabınızın bir liste olarak veya bilgisayarınızda yazdığınız – her yerde hızlıca yeniden okumak onlara alabilirsiniz. Hedeflerinizin sabit hatırlatmalar bunları elde onlara doğru hareket ve sonunda tutacak kararlar teşvik edecektir.

Neden Hedefleri Madde ve onları elde Nasıl

ilk etapta bu hedefleri belirlenen kendine neden hatırlatan hedeflerine ulaşmak için bir başka önemli taktiktir. hedeflerin sizin listesiyle birlikte, bu hedefleriniz ve hangi bunları sizin için ne anlama ulaşmada vardır NEDEN listesini yazın. Belki bir modelleme kariyer aracı size özgürlük – seyahat ve ve farklı yerlerde her zaman işe özgürlük 9-5 iş farklı zaman yönetmek.

Ya da, örneğin, modelleme basitçe size bir hobi olabilir ve bu durumda, hedef eğlenmek ve eğlenebilir etmektir. Bir teklif olduğunuzda gerçekten almak istemiyoruz modelleme işi hedef eğlenebilir olduğunu kendinize hatırlatarak, sen bunu kapatmak için karar vermenize yardımcı olacaktır.

Öte yandan, eğer amacınız o işi kabul etmek senin yararına olduğunu sizi ikna edecek bu kendinizi hatırlatan para kazanmak etmektir. modellik ajan hedeflerinize farkında olduğunda, onlar da bunu büyük bir modellik ajansı ile imzalamak için bu kadar önemlidir neden olan onlara ulaşmak yardımcı yol gösterici bir güç olacaktır.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *