Müşteriler Yeni İş Duyurusu Mektubu

Posted on

 Müşteriler Yeni İş Duyurusu Mektubu


Müşterilerinizi tutarken işinizi bırakmak büyük harf ve daha da iyi zamanlama gerektirir. Yeni pozisyon için duyuru mektubu yazma kuşkusuz heyecan verici bir çabadır. Eğer birlikte müşterilerine getirmek için umut, mektubunuz, optimum zamanlama içeriğine odaklanmak ve takip. Üçünü çivi öğrenmek için okumaya devam edin.

Sizin İşveren Haberler duyuran nasıl düşünün

Yeni işveren bir bültende, kendi web sitesinde, yerel gazetenin “En Etkililer” bölümünde heyecanlı haberleri duyurmak ya da sosyal medya üzerinde isteyebilir. istemci tavsiyeleri dayanan bir sektörde, o zaman yanınızda müşterilerine getirmek isteyeceksiniz. Yani, onlar başka bir kaynaktan duymak için önce haberi duyurarak onları blindsiding kaçının.

onlar haberi duyurmak niyetinde eğer yeni işveren ayarlıyoruz sor. Evetse, öğrenmek ve ne zaman olacağını nasıl. sizin planlı duyuru tarihinden önce ise, müşterilerinize haberdar kadar uzakta tutmak isteyin. O iş ilişkileri riske atmak istemiyoruz deyin. Onların alt çizgi tehlikede ise, yeni şirket olasılıkla o diliyorum sunacaktır.

İş arkadaşlarınız tamamladı altında şeyleri tutmak için en büyük tehdit olabilir. bulmaya farkında olmadan kimseyi önlemek için, ihbarda 24 saat içinde müşterilerinizi bilgilendirmek. Mektubunuz zaten gitmeye hazır olmalıdır.

Başlatma işleminden sonra kadar LinkedIn güncellemeyin. Aslında, bir halkla ilişkiler krizi önlemek için sadece en güvenilir aile üyeleri ve arkadaşlar söyle. Bill amca bir durum güncellemesi ve özel mesajla arasında deşifre edemez hepsi, çünkü 500 Facebook kullanıcıları haberleri uyanma istemiyoruz.

Duyuru için Zaman Çizelgesi oluştur

sorunsuz bir geçiş ve güler yüzlü kalkış sağlamak için, hem eski ve yeni işveren bununla Duyurunuzu stratejisini hizalayın. Sizin çıkış stratejisi üç şey düşünmelisiniz. Mektubunuz en azından bu üç öğe içermelidir.

  1. vererek bildirimin 24 saat içinde müşterilerine bilgilendirin
  2. müşterilere sizin geçerlilik tarihi söyle
  3. ortaklık için minnettarlığını Teklif

Resmi bir baskı mektubu veya iş bildirimleri için bir basın duyurusu kullanın. doğrudan iş faaliyetleri bağlı değildir arkadaşlar, aile ve diğer gerekli tarafları bilgilendirmek için sosyal medyayı, LinkedIn ve gayrı e-posta kullanın.

Etkili Mektubu Müşterilerinize Daha yaz

bunlar başarı oynadığımız rol için eski işvereniniz ve mevcut müşterilerine teşekkür, mektubunuzda, profesyonel pozitif ve zarif olun. Ardından, mağazada heyecanlı gelecek için iyimser ifade etmektedir. Son olarak, resmen onlar yeterince değişikliğe hazırlanmak sağlamak başlayacağı müşterileriniz bildirin.

Müşterileriniz de ne olacağını bilmek gerekir. şey olursa ne, Sizinle iş yapmak konusunda değişecek? Veya, hesaplarının üzerinde kim alacak, senin eski işveren ile kalıyorsanız?

Yeni Bir İş Duyuru Mektubunda örneği

Aşağıda bir pazarlama müdürü müvekkillerine gönderebileceği yeni bir iş duyuru mektubu örneğidir.

Konu: Yeni Pozisyon Duyurusu

Değerli Kişi Adı,

Ben NEWMarketing katıldı ve ben OLDMarketing de ve sen benim başarısında oynadığı ayrılmaz rol için altı harika yıl boyunca çok minnettarım 7 Ağustos’ta başlayacağını duyurmaktan heyecan duyuyorum. Bizim karşılıklı yararlı işbirliği devam etmek için bu heyecan verici yeni bölümde bana katılmak için davet ediyoruz. Sen ev adları içine müşterilerinin markalarını çevirdi başarılı yüzlerce kampanya ile bir üst kurumu destekleriyle gerçekleştirilmiştir benden aynı bağlılık ve adanmışlık dalabilir.

Bu değişikliğin bana daha fazla özerklik ve pazarlama çabaları ve bütün hedeflerini size hizmet için zaman sağlayacaktır eminim. Eğer NEWMarketing ile kalmayı tercih Ancak, Laura Marks 7 Ağustos başlayarak, yeni bir ajan olurdu.

herhangi bir soru ile ulaşmak ve bu yumuşak bir geçiş yapmak için her şeyi yapacağını bilmek çekinmeyin.

Saygılarımla,

John Stewart

john@newmarketing.com
123 Park Street
Anytown, ABD
(800) 123-4567

Bir Takip Toplantısı düzenleyin

Artık müşterilerinize haber duyurdular olduğunu, bu takip toplantının zamanı – telefonla veya yüz yüze yumuşak bir geçiş için bir öncesi ve sonrası ayrılma stratejisini aktive Yapılır tarafından. Henüz onlar iş ortaklığı ile ilgili devam edecek nasıl karar yoksa, toplantı için bir satış adım hazırlayın.

Eğer şirketin başarılı hale yardımcı olduğunuz tüm yollar ayrıntılı bir listesini yazın. Eğer emniyete yüksek kalibreli müşterilere getirilen kazanan sen öncülük kampanyalar ve gelir itibaren, emin her katkı olmadığından emin olun. Sen onların başarısı için kritik olan müşterilerinize ikna etmemiz gerekiyor. Yani, paketin geri kalanından ayrı tutulmanızı bu beceri ve özellikleri öne getir.

bunlar eski şirketi ile kalmaya karar kolaylık nedeni olabileceğinden, kişisel olarak almayın. hiçbir şey sonlu olduğunu unutmayın. Onlar gelecekte rehire isteyebilirler. Yani, olumlu bir not biter keyifli bir kalkış sağlamak.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *