Bir İş Sevk için bir teşekkür mektubu yazma

Posted on

Bir İş Sevk için bir teşekkür mektubu yazma

Bir giriş seviyesi iş aday veya kariyer merdiveninde ilerleyen profesyonel deneyimli olsun, geliştirmek ve sektördeki meslektaşları ile kalıcı ilişkiler sürdürmek önemlidir. Hatta bugünün iş piyasasında ne “yaş erkekler ağı” canlı ve iyi çağrılacak kullanılan; genellikle bir görüşme puanı da olmasa da fark yaratabilir istenen iş pozisyon almaya sevk etmek isteyen profesyonel temas halindedir.

bu ilişkiyi sağlamlaştırmak belirlemenin bir yolu bir iş teklifi almadım bile, bir iş için yönlendiren kişilere yazılı Teşekkürünü röle etmektir. Buna ek olarak, e-posta veya not onları Başvurunuzun durumunu öğrenmek ve başvurmak için diğer pozisyonlar için uyanık tutmak olabilir izin verir.

Kişisel merkeze yönlendirilmesi ne dahil etmek için teşekkür mektubu

Söylediğiniz zaman düzgün önemlidir, teşekkür ederim resmen zaman almış ve olumlu bir referans sağlamak için nüfuzunu olanlar ederiz. Burada bir iş için sevk etti bir kişiye (e-posta, posta veya LinkedIn üzerinden) gönderebileceğiniz bir teşekkür mektubu örnekleridir.

Eğer harf veya e-posta mesajı yazarken, hem de yönlendirme için içtenlikle teşekkür, kullanıcıya kişi uygulama veya iş teklifini bir durum güncelleme vermek emin olun.

Bir e-posta ile size mesaj teşekkür ederim gönderiyorsanız, iade adresinizi veya kişinin adresini içerecek şekilde gerek yoktur. imzanızın iletişim bilgileri ve liste – açık konu satırı yararlanın ([Adınız] örneğin, “[Adınız] dan teşekkür ederiz” veya “Teşekkür).

Sen bunları bilmek ne kadar iyi uygun alıcıyı nasıl ele alınacağı konusunda karar baz gerekir. Eğer bilinen ve sık sık onlarla tebliğ varsa, bu onların ilk adıyla onlara hitap etmek iyi olur. Ancak bunlar resmi, muhafazakar ayarı, kullanımı “Mr. içinde amiriniz veya üniversite hocası olan varsa soyadı ardından / Bayan / Profesör”.

Bu örnekler örnek olarak basitçe verilmektedir unutmayın – sadece ziyade onları kopyalayıp yapıştırarak, kendi koşullarını ve sesinin kişisel tonunu yansıtacak şekilde yeniden belirlemelidir.

Ayrıca, bir e-postanın bir örnek için aşağıya bakınız havale için teşekkür mektubu.

Bir Sevk için örnek teşekkür mektubu

Adınız
Adresiniz
Şehir, Eyalet Kod Zip
Telefon Numaranız
E-posta

Tarih
İsim
Başlık
Organizasyon
Adres
Şehir, Eyalet Posta Kodu

Sevgili Bay Jones,

ABCD de [diğer iş unvanları insert veya] pozisyonunu Genç Muhasebeci için bana verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Benim uygulamayı gözden geçirilmesi ve bu iş için beni tavsiye harcanan zaman için minnettarım.

Seninle ben ABCD en işe alma yöneticisi önümüzdeki hafta bir-kişinin görüşme için seçilmiştir heyecan verici haberleri paylaşmak istedik. O bu görüşme için bir zaman belirlemekten beni aradığında senin benim adıma yazdığı sevk yazısında tarafından etkiledi, nasıl o özellikle bahsetti.

Yine, yardımın için çok teşekkür ederim. Büyük ölçüde beni sağladık yardımlarınız için teşekkür ederiz; Ne görüşme nasıl gidecek üzerinde devam edeceğiz!

İçtenlikle,

Adınız

Sevk Email teşekkür mektubu

Konu: Dave’den Teşekkür

Sevgili Tim,

Şirketinizde son iş açılması beni uyarmak için ve gönüllü benim adına bir yönlendirme ile işe komitesi sağladığınız için hem teşekkür ederiz. HFT Industries bir sektör lideri olarak harika bir üne sahiptir ve gerçekten bana olan güveninizi teşekkür ederiz.

Ben Stanley ile benim görüşme iyi gitti düşünüyorum ve ikinci görüşme için bu hafta içinde Sheila ile görüşmek üzere bekliyoruz. sorumluluklarım kapsayacak ediyorum şirketin ve ne Stanley’nin açıklama ben işe olmalı, sizin takıma katıldığından benim derin ilgi katılaşmış. Ben işe sürecinden geçmesi sizi haberdar edeceğiz.

Yine, destek için teşekkür ederiz – Ben parmaklarımı yakında HFT Endüstrileri’nde meslektaşları olabileceğini geçti tutuyorum!

Dave Jones

Sen İşi Got zaman için teşekkür mektubu

Konu: Teşekkür ederiz!

Sevgili Nancy,

Bob Anderson, Eckles Hardware’de mağaza müdürü beni tanıştırmak için teşekkür etmek yazıyorum. Ben bir perakende pozisyon için röportaj yaptım, ama aynı zamanda işe alındı ​​ve ben iki hafta içinde eğitimimi başlayan olacağım sadece.

Hiç lehine döndürmek için yapabileceğim bir şey varsa lütfen bildirin. Gerçekten benim için yaptıklarını takdir ediyorum.

Şükran ile,

Annabelle

Daha Hakkında Sen Mektupları teşekkürler

ne zaman istihdamla ilgili teşekkür mektubu yazmak teşekkür etmek, ne yazacağımı kimin dahil teşekkür mektubu yazmak ve nasıl İnceleme tavsiyeleri. Ayrıca, inceleme diğer örnek yardım için size bir iş görüşmesi için, staj teşekkür mektubu teşekkür notu dahil harfler, bilgilendirici bir görüşme için teşekkür sayesinde teşekkür ve ek mülakat çeşitli size mektup örnekleri teşekkür ederim.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *