Sizin Kapak mektubunda bir yönlendirme Mansiyon nasıl

Posted on

Sizin Kapak mektubunda bir yönlendirme Mansiyon nasıl

Eğer bir şirket ya da bir şirket için güçlü bir bağlantıyla birisine birini tanıyorsanız, iş başvurusu yaparken Kapak mektubunda onlardan bahsetmeyi yararlı olabilir. Bir başvuru olması Eğer iş arama olduğunuzda öne çıkarın yardımcı olabilir.

Eğer birisi tarafından sevk ediyoruz değinen bir alması gibi istihdam başvurusu peşin. İşe Alma yöneticileri ve İşverenler olasılıkla karşılıklı temas paylaşacağınız adaylar daha yakından bakmak ve iyi bir nedenle edecektir: çalışmalar daha ucuz, daha etkili, daha hızlı çalışan tavsiyeleri sonuçları üzerinden işe şantiyelerde güvenmek yerine işe olduğunu göstermiştir.

Sevk işe alınanların da şirket artık daha ve kalmak, daha çabuk hız uyum kalkmak eğilimindedir.

İpucu: senin sevk ve Kapak mektubunda paylaşılan bağlantıyı değinen başvurunuzu yardımcı fark müstakbel işverenler tarafından fark edilmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca işe yöneticisi çalışma arka plan için bazı bağlam sunan ve sizinle ilgili ek bilgi sağlar.

Bir Sevk Kapak Mektubu nedir?

Bir iş başvurusu sırasında bir sevk mektubu karşılıklı bağlantı bahseder. Bir meslektaşı arkadaş, ilgilendiğiniz şirket, müşteri veya satıcı, hatta kolej kariyeri ofiste bir çalışan tarafından sevk edilebilir.

Tavsiye Olmanın Faydaları

Tavsiye adaylar Yeni alınanlar önde gelen kaynağıdır ve açık pozisyonlar için işe ne zaman birçok işveren aktif tavsiyeleri ararlar. 3 Bir şirket resmi bir çalışan sevk programa sahip olmasa bile, yönlendirmeler genellikle işe süreci hızlandırmak ve mevcut işleri için güçlü adaylar sabitlemek için bir yol olarak karşılanmaktadır.

Kapak mektubunda söz bir tavsiye ad olması işe alma yöneticisi bunları vermeye ya da var paylaşılan bağlantıyı anlamamıza yardımcı olur. Bir yönlendirmenin açık pozisyona deneyiminizi ilgilidir ve, yönlendiren parti biliyorum nasıl bağlı olarak, şirkette nasıl girebilir? Kuyuya bir öngörü sağlayabilir yardımcı olur.

Kapak mektup da kısaca için bir fırsat iş için eğitim, beceri ve nitelikleri vurgulamak sağlar. Eğer pozisyon için en iyi aday ve Özgeçmişinizde yer almayan diğer ayrıntıları paylaşmak neden sevk söz ek olarak, bir kaç spesifik örnekler eklemek şansına sahip olacaksınız.

Bir Sevk Kim İsteyecek

Bir iş için sevk edilecek birçok farklı yolu vardır. Bir şirketin bir bağlantı size yeni fırsatlar keşfetmek bir ilgi olup olmadığını soruşturmak olabilir. Sen LinkedIn’de bir çalışan ile bağlı olduğunuzu fark edebilirsiniz. Eğer iş başvurusu önce kuruluşta tanıdıklarınızı görmek için bir göz atın.

Not: sevk iş bağlantısı olmak zorunda değildir. Sen şirkette bildiğiniz kimseye sorabilir ya da bir iş için tavsiye olsaydı kim şirkette bir kişiyi vardır.

Peşin bireysel kontrol ve emin olun onlar size bir tavsiye vermeye istekli olup olmadığını sormak . Eminseniz bile onlar iş gereksinimleri göz önüne alındığında, hazır ve mümkün olan en iyi öneri sunmak mümkün olacak bir potansiyel sevk teke tek garanti vererek sana kefil olur.

Sen gönderebilirsiniz havale için isteyen bir mektup ya da e-posta kişiye onlar sizin için yapmak ve nasıl devam etmek ne düşünmek için zaman ve fırsat verir. Onlar sizi yönlendiren rahat değilse yazılı olarak sorma da bağlantınızı bir verir.

Nasıl bir tavsiye Mansiyon için

  • Sizi yönlendiren kim bahsedin. Bir kullandığınızda  Kapak mektubunda sevk birinci paragrafta onları söz. Adıyla bireyi Dahil Etme ve de onlarla bağlantını açıklar.
  • Eğer kişi biliyorum açıklayın. Bu kişiyi tanıyorsanız nasıl kısa bir hesap vermek ve bunlar çalışma nitelik ve becerilere aşina olmak nasıl geldiğini açıklar.
  • Onlar tavsiye vardır açıklayın. Kişi bu özel pozisyon için başvuruda önerilir Eğer onlar seni onaylayarak vardır neden söz fırsatı. Senin ne özgü nitelikleri onları şirket için ve iş için uygun olacağını düşündürdü? Eğer şirket teklif ne var?

İşte aday bir meslektaşı tarafından sevk edildiğini belirterek tanıtım paragrafın bir örnek:

Örnek: Meslektaşım Amy Smith ABC’de satış temsilcisi pozisyonu hakkında doğrudan ben kişi sizi, Inc Amy ve ben yıllardır sektöründe sıkı bir şekilde çalıştık önerilir ve o şirket benim stil ve deneyim için uygun olacağını düşündüm satışta. O başarılı, ödüllü satış görevlisi olarak, ABC ‘, Inc. ekibi mükemmel bir katkı olacağını işaret

Bir Sevk Kapak Mektubu Yazımı için ipuçları

Ad-bırakarak zaten başarıları hakkında yazmak ve kendinize bir işe yöneticisi satmak için nasıl mücadele ediyoruz, özellikle bazı insanlar için kolay gelmiyor. bu bir meydan okuma olabilir rağmen rekabette bir destek verebilir bir iş için sevk ediliyor. En azından, bir görüşme için kabul olsun yardımcı olmalıdır. En iyi ihtimalle, bu size bir iş teklifi yol açabilecek kapı bir ayak verebilir.

İnceleme örnekleri. Eğer yazma emin değil iseniz size özel kişisel ve profesyonel şartlara uyacak şekilde terzi mektubunuz isteyeceksiniz rağmen, kapak mektupları örnekleri bakmak yardımcı olur.

Sevk ayarlıyoruz bahsedin. Hemen Kapak mektubunda sizin referansınız ve öneri kısaca bahsetmek eklemeyi unutmayın. Bu strateji şu bilgiler için onları içerik veren, okuyucunun zihninde ön başvuru koyar.

En iyi ilk izlenim yaratın. Güçlü üzerinde genişletin ve neden bu iş için en iyi aday sensin. Büyük olasılıkla bir işe alma yöneticisi hatta Özgeçmişinizi önce gördüğü ilk şey olduğundan Kapak mektubu, güçlü bir ilk izlenim için şansı sunuyor.

Başarılarınızı paylaşın. İşyerinde senin başarıların Mansiyon kısa örnek bu iş için en nitelikli kişi olduğunu kanıtlamak için.

Dikkatle Mektubunu tashih. Tüm ticari yazışmalar olduğu gibi, Doğru yazım ve dil için kapak mektubu redakte emin olun ve tüm belgeler arasında bilgi maçlar Gönderdiğiniz olmadığını kontrol edin.

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *