Work-at-Home İş Bulma

Posted on

 Work-at-Home İş Bulma

Work-at-Home İş Bul Bunlar 5 Temel Adımlar ile başlayın

Nasıl bir iş-at-home iş bulabilirim? Bu benim sık sorulan olduğum bir sorudur. Bu sorunun basit bir cevabı olsaydı, bu site çok daha az kaynağa sahip olacaktır. Ama gerçek bir iş-at-home iş bulmak için bir yol üzerinde bir sürü zaman zor iş geçirmek o kadar artar. Bu bir süreçtir ve hiç kimse basit, garantili yolu yoktur. (Aslında, orada geçiren ses gibi ev fırsatta herhangi bir iş olasılıkla ev aldatmaca bir iştir.)

Ancak, bir iş-at-home iş bulma bu süreci başlamadan bazı temel adımlar vardır

İlk adım

1. hayatını değerlendirin

Eğer doğru atlayıp eve işinde bir iş bulmak denemeden önce, bu hedefe düşünmeye biraz zaman harcamak.

Neden evde çalışmak istiyorsun? Ailenizle daha fazla vakit geçirmek istiyor musunuz? böylece, emin olun Eğer yeni bir kariyer, aslında, ailenize vakit sağlayacaktır. Değil ev işinde her iş daha iyi iş-yaşam dengesini sunuyor.

işin Ne tür bir evden yapmak istiyorsunuz? Eğer mevcut kariyer kopmak çalışıyorsunuz? Eğer öyleyse, yeni bir kariyer başlıyor, evde çalışan belirli bir, daha az ödeme ve girmeye daha zor olabilir unutmayın.

Eğer fazladan para kazanmak istiyor çocuklu bir ev hanımıyım varsa, bu senin zamanın ve çocuk bakımı dikkate almak gerekir ihtiyacı var. Eğer gelir haline kesecek bir bakıcı, işe gerekebilir. Sen ikisini dengelemek zorundadır.

Sonunda soruya aşağı gelir: Evde çalışmak mıdır? Cevap evet emin olun.

Sonraki

2. odağınızı daraltın

evden çalışmak çok sayıda yöntem vardır. Eğer ev iş kendi başlayabilirsiniz, size bir evden pozisyona mevcut işini açabilirsiniz, size olan alanda bir çevirmen ya da danışman haline gelebilir, küçük mikro işlerini yapıyor ekstra para alabilirsiniz, ya da tam bulabilirsiniz -zaman evden bir iş.

beceri, deneyim, eğitim ve yaşam tarzına bağlı olarak, bu seçeneklerden bazıları diğerlerinden daha kırılması daha kolay olacak.

Başlangıç ​​aranıyor 3. / Araştırma

Eğer gitmek istediğiniz genel yönünü anladım varsa, o zaman arama veya sağ ev iş fırsatı bulma olarak bir iş başlayın.

4. hedefler koyun (bir son tarih)

Çocuğunuzun okula veya yaz veya başka bir tarihe kadar başladığında evden çalışmak istiyorum, hedefiniz olun.

sizin kontrolünüz dışında pek çok şey vardır ki, unutmayın. Ve sen olmayabilir, bu hedefe ulaşmak için çalışmaya devam etmek gerekir iken. Ve amacınız makul olduğundan emin olun.

Bir haftalık ya da günlük yapılacaklar listesi aşağı hedefe kırın. İşiniz-arama ayıracak haftada belli bir miktar belirleyin. Ve ona sopa. Evde Çalışma Zamanını disiplinli olmak demektir. Do ilginç makaleleri veya online araştırma sosyal medya ile ertelediği alamadım.

Sonraki

5. giderme

Eğer herhangi bir başarıya sahip değilseniz, Aldığın adımlar bakmak ve zayıf noktası arayın. Eğer için nitelikli işlere başvuru yapıyorsunuz? özgeçmişin hatasız mı ve tüm beceri cazip bir resim çiziyor? Potansiyel işverenlere etkili e-postaları yazıyorsun? Eğer sorun hedefiniz gerçekliğe dönüşmesine yaşıyorsanız, geri tutan ne olabileceğini biraz daha fazla ayrıntı için bu makaleyi okuyun.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *