Kariyer Seçenekleri Haberleşme Derecesi Mezunlar Değerlendirmeye için

Posted on

Kariyer Seçenekleri Haberleşme Derecesi Mezunlar Değerlendirmeye için
Eğer, etkilemek eğlendirmek ve seyirci için mümkün olan en iyi medya içeriği oluşturarak başkalarını bilgilendirmek nasıl hayran ise, bir iletişim majör sizin için doğru olabilir. İletişim önemli kapakları dahil birçok disiplinler   reklampazarlamahalkla ilişkiler , gazetecilik , yayıncılıkmedya ve filmin .

Beceri Haberleşme Başlıca bilgi

Haberleşme binbaşı okuyucular, izleyiciler ve dinleyiciler ihtiyaçlarını ve tercihlerini değerlendirmek için öğrenirler. Onlar kendi mesajlarını iletmek için yenilikçi stratejiler geliştirmek yaratıcılık var. Haberleşme binbaşı, yaratıcı ikna edici, açıklayıcı ve gazetecilik stilleri dahil olmak üzere birçok farklı modda, etkin yazmayı öğrenirler. Onlar da oluşturdukları iletişim içine resim, video ve ses entegre yeteneği egzersiz.

iletişimde önemli Öğrenciler, planlamak, düzenlemek ve projeler, programlar ve olayları yürütmek öğrenirler. Onlar ayrıntı özenli olmak ama aynı zamanda büyük resmi anlamalıdır. iletişim projeleri genellikle eleştiri ve başarısızlığa tabi olduğundan, iletişim binbaşı işlerinin kritik değerlendirmeler tahammül ve daha az-daha-başarılı girişimler ile başa çıkmak için öğrenirler.

iletişim gibi çeşitli önemli izleyen bir kariyer hakkında Sizin nihai karar bireysel ilgi, yetenek ve değerlerinin etkilenecektir, ama burada değerlendirilmek üzere bazı umut verici seçeneklerdir.

Haberleşme Bölümleri için Kariyer Seçenekleri

Eğer işe almak gerekir becerileri ile birlikte iletişim binbaşılara iyi iş olanaklarının bazı gözden geçirin.

1. Halkla İlişkiler Uzmanları

Tüm kuruluşlar bunlar halk tarafından nasıl algılandığı endişe ediyor. Haberleşme binbaşı iyi medya aracılığıyla kamuoyu algısının etkilemek konusunda stratejik düşünmek konumlandırılmış. PR uzmanları, basın bültenleri yazma basın toplantısı düzenlemek ve diğer etkinlikler ve organizasyon hakkında hikayeler gazetecilik hak var medyayı ikna.

Bazı halkla ilişkiler temsilcileri halkla ilişkiler, pazarlama ve reklam ajansları, farklı müşteri hizmeti bir liste için çalışıyorum. Diğerleri onların işveren hakkında doğru mesajları çıkmak iletişim bölümlerinde şirketler, devlet kurumları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için doğrudan çalışmak.

Maaş ve İş Outlook: İşgücü İstatistikleri Bürosu (TYD) tahmin yaklaşık kadar hızlı: halkla ilişkiler uzmanları BLS göre, halkla ilişkiler istihdam uzmanı 2026 ile% 9 genişleyecektir Mayıs 2017 itibariyle $ 59.300 ortalama kazandırdı tüm meslekler için ortalama.

2. Toplantı / Etkinlik Planlayıcısı

Başarılı olaylar katılımcıların uygulanabilir bir grup çekmek için zorlayıcı bir tema ve etkili tanıtım gerektirir. Haberleşme binbaşı olumlu tüketici grupları, meslek örgütleri ve çıkar grupları üyelerinin menfaatlerini değerlendirmek ve çekici bir şekilde olaylara paketlemek için konumlandırılmış. Bunlar detay yönelimi ve organizasyon becerileri sürecinde düşünmek ve sunum ve katılımcı tüm ihtiyaçlarını düşünmek zorundayız.

Olay planlamacıları duyurular yapmak ve programlarında hoparlörleri tanıtmak onların iletişim çalışmalarında geliştirilen önünde konuşma becerilerini dokunabilirsiniz. Onların yazma becerileri onları, basın bültenleri oluşturmak olay literatüre için açıklamaları ve biyografi yazmak ve toplantılar hakkında çevrimiçi içerik oluşturmak için yardımcı olur.

Maaş ve İş Outlook: Toplantı ve etkinlik planlamacıları, Mayıs 2017 itibariyle $ 48.230 ortalama Kazanılan BLS göre . Toplantı ve etkinlik planlamacıları istihdam için 2026 boyunca% 11 TYD projeleri büyüme, tüm meslekler için bir hızından daha hızlı ortalama oran.

3. Koleji Mezunları ve Kalkınma Memurları

Mezun memurlarının alma mater için mezunlar bağlantılarını korumak için çeşitli mezunlar gruplar ve plan olaylar böyle toplantıları gibi ağ resepsiyonlar ve sosyal etkinlikler ihtiyaçlarını değerlendirmek.

Gelişim görevlileri müstakbel donörler incelemek ve özellikle bireylerin çıkarlarına uygun kolej yönlerini sunuyoruz.

özenle ifadeli ve özlü yazılı iletişim oluşturmak için iletişim binbaşı yeteneği etkin bir şekilde sahası yapmak için geliştirme memuru yardımcı olur. Gelişim ve mezunlar görevlileri hem mezunlar, veliler ve diğer potansiyel donör ile etkileşimleri sosyal incelik büyük bir egzersiz gerekir.

Maaş: Gerçekten de tahmin mezunlar ve geliştirme memurlarının çoğunluğu $ 55.100 $ ve 80.000 arasında kazanç bildirdi.

4. Medya Planlayıcısı

Medya planlamacılar, görüntüleme, okuma ve bir reklam kampanyası için medya organları en iyi karışımı seçmek amacıyla tüketicilerin eğilimleri dinleme, web sörf anlamamız gerekir.

Haberleşme binbaşı televizyon / radyo programları, web siteleri ve dergi ve gazete makaleleri içinde reklamların optimum yerleşimi tahmin edebilirsiniz böylece demografik gruplar medyayı tüketmek şekilde incelemek için nitelikli.

onlar reklam arkadaşları ve yöneticilere planlarını sahaya olarak medya planlamacıları da iletişim çalışmaları ile geliştirilen sunum ve yazma becerilerini dokunun.

Maaş: PayScale medya planlamacıları $ 48.830 ortalama kazanç tahmin ediyor.

5. Sosyal Medya Yöneticisi

sosyal medya bütün ilgi insanlarla iletişim hakkındadır. Bir iletişim kalıplarını analiz için eğitilmişlerdir iletişim binbaşı, kuruluşlar sosyal medya içinde kendi markalarını kaldıraç yardımcı nitelikli olması hiç de şaşırtıcı değil.

Sosyal medya yöneticileri Facebook, LinkedIn ve Twitter gibi medya organları içinde ziyaretçilere hitap edecek onların organizasyon hakkında mesajlar yazmak için iyi yazarlar olması gerekir. Onlar da personele planlarını pitch ikna edici yetenekleri ve sunum becerilerine sahip olmalı ve referansları ve diğer çevrimiçi içerik katkıda bulunmak meslektaşları ve müşterileri ikna etmek.

Maaş ve İş Outlook: PayScale tahmin sosyal medya yöneticileri için ortalama maaş $ 49.290 olduğunu.

6. İnsan Kaynakları Uzmanı

İnsan kaynakları uzmanları, personel işe yeni çalışanlar yönlendirme, eğitim programları geliştirilmesi, personel politikaları taşıma, yararları hakkında çalışanları eğitmek ve çalışan bültenler oluşturmak da dahil olmak kuruluşlar içinde iletişimi yoğun fonksiyonları sorumludur.

İK personeli, çalışan kılavuzları oluşturmak web içeriğini oluşturmak ve işe alım literatürü üretmek için ileriye dönük / mevcut kadro ve yazma becerileri sunum yapmak için önünde konuşma becerilerini kullanırlar. Onlar avukat / tavsiye çalışanlara önemli iletişimler tarafından yetiştirilen sözlü iletişim becerilerini kullanmak ve işler için adaylar mülakata.

Maaş ve İş Outlook: TYD tahmin Mayıs 2017 tarihi itibariyle bir insan kaynakları uzmanının ortalama maaş $ 60.350 olduğunu. TYD alanında işler kadar hızlı tüm meslekler için ortalama olarak yaklaşık 2026 ile% 7 oranında büyümesi bekleniyordu.

7. İş Muhabir

finans ve iş ortamı çoğalması iş ve finans ilgi duyan iletişim binbaşı için fırsatlar açtı. İş muhabirleri web siteleri, televizyon kanalları, gazeteler ve dergiler için genel olarak işletmeler, sanayi içinde gelişmeleri ve ekonomiyi kapsayacak şekilde gazetecilik yazma becerilerini dokunun. Bunlar herkes tarafından anlaşılabilir bir dilde iş bilgileri iletmek gerekir.

hikayeleri kapsayacak amacıyla, iş muhabirleri iş içeriden ilişkilerimizi ilerletmeye iletişim binbaşı tarafından geliştirilen kişilerarası becerilerini kullanırlar. Onlar makaleler için kendi fikirlerin uygulanabilirliği konusunda editörlerine ikna etmek ikna edici yeteneğe sahip olmalıdırlar.

Maaş: PayScale tahmin iş muhabirleri 45.500 $ ortalama kazanç bildirdi.

8. Sağlık Eğitimci

Sağlık eğitimcileri sağlıkla ilgili sorunlar ve hedef nüfusun ihtiyaçlarını değerlendirmek ve bu sorunları çözmek için programlar formüle. çalışmalarının temel bileşeni tutum ve sağlık sorunları ile ilgili kendi bileşenlerinin algılamalarını anlamaktır. Onlar geliştirmelidir ve mevcut atölye ve seminer kitleleriyle yönelik. Sağlık eğitimcilerin onların bileşenlerinin ilgisini çekecek web içeriği ve edebiyat üretirler.

düzenlediğini ve sağlık fuarları ve diğer programları tanıtımını yaparken Organizasyon ve etkinlik planlama becerileri gereklidir. tek-tek oturumda öğrencileri, çalışanları veya genel kamuoyunu danışmanlık yaparken Sözel iletişim becerileri önemlidir.

Maaş ve İş Outlook: TYD tahmin sağlık eğitimcileri sağlık eğitimcileri ve halk sağlığı çalışanları için Mayıs 2017 Jobs itibariyle $ 53.940 ortalama Kazanılan tüm meslekler için çok daha hızlı ortalamadan daha, 2026 boyunca% 16 büyüyeceği tahmin edildi.

9. Marka Yöneticisi

Marka yöneticileri halkın bilinç içinde ürün ve hizmetlerin konumlandırma denetleyecek. Bunlar fiyat, tüketici deneyimi, paketleme, ve erişilebilirlik gibi faktörlere dayalı ürünlerine tüketici tepkileri analiz eder. Marka yöneticileri, reklam, tanıtım ve satış artırmak için halkla ilişkiler de dahil olmak üzere iletişim yoğun kampanyalar gelişimini denetleyecek.

Marka yöneticileri diğer satış, pazarlama ve reklam ortaklarının işbirliğini doğurmak için kişilerarası ve iletişim becerilerine sahip olmalıdır. iletişim majör kritik göz reklamları, reklam ve diğer pazarlama kopyasını değerlendirmek için gereklidir.

Maaş: PayScale göre, marka yöneticileri $ 69.770 ortalama kazanç.

10. Satış Temsilcisi

Onlar üniversiteye girerken Çoğu iletişim binbaşı nihai bir kariyer olarak satışların düşünme edilmeyecektir. satışlarda başarılı ve kazançlı bir kariyer yol açabilir iletişimi okurken Ancak, birçok becerileri öğreneceksiniz.

Haberleşme binbaşı bir satış elemanı, müşterilerinin ihtiyaçlarını önceden tahmin edebilmelidir tıpkı bir kitlenin tercihlerini değerlendirmek öğrenirler. Majör yoluyla hakim, sözlü yazılı ve daha geniş iletişim becerileri donatmak olacak  satış görevlisi  hazırlamak ve tüketicilerin veya işletmelerin çeşitli türleri için doğru perde teslim etmek.

Maaş ve İş Outlook: alanında Tazminat satış odak alanına göre fazlasıyla değişir. Perakende satış görevlileri sadece $ 23.370 kazandı Örneğin, TYD toptan / üretim, satış görevlilerinin Mayıs 2017 itibariyle $ 69.770 ortalama kazandı tahmin, menkul satış görevlilerinin, $ 63.780 kazandı. TYD tahmin toptan satış ve menkul satış görevlileri için istihdam olanakları% 5-6 2026 ile ortalama büyüme yaşayacakları konusunda.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *