Yardım Masası Destek Teknisyeni Devam Örnek

Posted on

Yardım Masası Destek / Teknisyen Devam Örnek

Eğer IT ürünleri seviyor musunuz? kolayca flash sürücüden bir güvenlik duvarı bilmiyorum bilgisayar son kullanıcılar için teknik özellikler karmaşık açıklamak olabilen biri – Bir doğal sorunsuz atıcı ve iletişimci misiniz? Eğer öyleyse, yardım masası desteği işleri için uygulama ve özgeçmiş göndererek düşünebilirsiniz.

İşçi İstatistikleri Bürosu’na göre İş Outlook Handbook , yetenekli ihtiyacı bilgisayar destek uzmanları çoğu işler için ortalama büyüme hızından daha hızlı – 2026 yılına% 11 oranında artması beklenmektedir. Bu işler için 2017 medyan ücret $ 52.810 yılda (saatte yaklaşık $ 25.39) idi.

Yardım masası desteği mutlaka lisans derecesine İstemediklerinizi kariyer alanlarında biridir. Birçok işveren onlar kanıtlanmış müşteri hizmetleri becerileri, özenli dinleme becerileri, güçlü konuşma ve yazma yeteneklerini ve sorunsuz çek basit ve karmaşık bilgisayar sorunları yeteneğine sahip, özellikle eğer yardımcı dereceleri adayların işe olacaktır.

İşte bir örnek  özgeçmiş  bir yardım masası desteği rolü için tasarlanmış. Özgeçmiş bir içermektedir  nitelikler özetini bölümünde. Bilgisayar destek işler için Özgeçmişinizi oluştururken, aynı zamanda listeler bilgisayar yazılım ve donanım size bilgisine sahip bir teknik beceri bölümü dahil düşünmelisiniz.

Yardım Masası Desteği Özgeçmiş Örnek

Julian Assenge
408 S. Enola Drive, Enola, Pensilvanya 17025 · (709) 732-1234
julian@email.net

NİTELİKLERİNİ ÖZETİ

Deneyimli ve bilgili bilgi teknolojisi profesyonel arayan bir yardım masası desteği rol içinde eğitim ve edindikleri becerileri katkıda bulunmak. SAP ve Windows Active Directory konusunda çok bilgili.

Böyle sorun giderme, tesisat ve bakım gibi bilgisayar yardım masası desteği tüm yönlerini sağlayan bağımsız veya grup ortamında iyi çalışır. Derinlemesine bilgi ve sayısız yazılım paketlerinin anlayış ve işletim sistemleri. Müşteri ve son kullanıcı yardım masası desteği sağlama konusunda yetenekli. Kolayca belirler ve giderir teknik konuları ve endişeleri. Mükemmel iletişim ve sunum yetenekleri.

EĞİTİM

KnowledgeSoft, Inc, Mechanicsburg
Intranetware 4.11 İdaresi ve 4.1a Gelişmiş İdaresi Kursları

Pennsylvania, Shippensburg, PA, Shippensburg Üniversitesi
İşletme John L. Grove Koleji
B.S. Bilgi Teknolojisi

Harrisburg Area Community College, Harrisburg
A.A. (Burs)

Doğu Pennsboro Alan Lisesi, Enola, Pensilvanya

TEKNİK BECERİLER

Platformlar: Windows 7/10, Mac OS X, Android

Yazılım: MS Office Suite 2013+ (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook), Ofis 365SAP Adobe, McAfee, Norton Utilities, Intranetware 4.11, SAP

Donanım: TCP / IP, DHCP ve DNS protokolleri, LAN / WAN, yönlendiriciler, Ethernet, SAN, VPN

PROFESYONEL DENEYİM

Genel Müfettiş Pennsylvania Ofisi , Harrisburg (01/2017 – Halen)
Yardım Masası Teknisyeni

Son kullanıcılar ile telefon haberleşmesi yoluyla bilgisayar yardım masası desteği sağlamak. tanılama gerçekleştirin ve sistem sorunları, belge yardım masası bilet / çözünürlükleri giderme ve ekipman envanter listelerini oluşturur.

  • Tarafından Yazılan örgütün-ilk Yardım Masası standart çalışma prosedürlerinin manuel (SOP).
  • % 45 sorun bilet yanıt süresini azaltılmış Uygulanan sürekli iyileştirme süreci geliştirmeleri.
  • Sürekli iddialı müşteri memnuniyeti hedefleri bir araya geldi.

Körler Tri-County Derneği , Harrisburg (11/2015 – 1/2017)
Üretim Ön

Böyle toplu postaların olarak Gerçekleştirilen çeşitli idari görevleri engelliler için kör ve diğer organizasyonlar için para toplama çabalarını desteklemek.

  • Derleyen edebiyat, hazırlanan posta etiketleri ve zarflar ve posta servisi aracılığıyla kredi verdiler.
  • sorumluydu ve IBM ekipman parçaları monte ofis malzemeleri doğrulanmış ve uygun ambalaj sağlanmalıdır.

Suç ve suç tarihinde Pennsylvania Komisyonu , Harrisburg (09 / 2013- 11/2015)
Bilgi Teknolojisi Teknisyeni

Bilgisayar yardım masası desteği ve son kullanıcılar için donanım / yazılım üzerinde teknik eğitim.

  • Belgelenmiş yardım masası bilet / çözünürlükleri yanı sıra SAP Toplum Ağı (SCN) günlük idaresi genel yardım sağlanması.
  • bir gerektiğinde bazda set-up, arıza ve ajans ekipmanın taşıma Gerçekleştirilen.

Yardım Masası Desteği İş Arayanlar Diğer İpuçları

Eğer bilgisayar destek teknisyeni rolleri için özgeçmişinizi taslak olarak mümkün olduğunca belgeye birçok endüstriye özgü anahtar kelimeler olarak dahil etmek için çalışıyoruz. Birçok işveren anda otomatik kullanmak başvuru izleme sistemleri aldıkları devam rütbesine. Özgeçmişin bu sistemler tanımlamak için programlanmış anahtar kelimeler yoksa, bu bir insan işe yöneticisinin gözünü ulaşmak asla.

En iyi rehber hangi sen kullanımı başvuruda bulunduğunuz için iş tanımları metinlerdir gerektiğini anahtar kelimeler. Onların “Asgari Özelliklerine” kullandığı terimler ve “Tercih Nitelikler” bölümleri için bak. Ayrıca bu ortak bir göz teknik destek becerileri işverenler genellikle onların iş adaylar aradığı.

En kısa sürede geri onlar toplantı ilginizi edeceğimi işveren haber alır, ‘s zaman özgeçmişinizi yaptığı gibi bizzat bir gösterim büyüklüğünde yapacağız böylece görüşme için prova için. İşte bazıları yardım masası mülakat soruları hazırlayıp olarak gözden geçirmek.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *