Bir spor Kariyer Devam yaz nasıl

Posted on

Bir spor Kariyer Devam yaz nasıl

ya zaten biliyor veya yakında anlayacaktır o spor kariyerleri hakkında bir şey bir sürü insan bu konumlarda ilgilenen olmasıdır.

Bu nedenle, bu ileriye dönük bir işveren ile bağlayan bir spor kariyer özgeçmiş yazmak için önemlidir. Bir pozisyon açıldığında Genellikle, spor kariyer işveren devam yüzlerce alırlar. Özgeçmişinizi öne çıkmaktadır emin olun.

İşte bir spor kariyer özgeçmiş için bazı özel fikirler ile birlikte etkili bir özgeçmiş yazmak için bazı fikirler.

Liste İletişim Bilgileri

iletişim bilgileri ile Özgeçmişinizi başlayın. Amaç tipik bir röportaj karaya etmektir. Özgeçmişinizi üstündeki bu bilgiyi yerleştirme yararlı ispatlamak zorundadır. öz geçmişine geri kalanı ile müstakbel işveren kazanmak sonra, sizinle iletişim kurmak için bu bilgilere ihtiyaç duyacaksınız.

Derinlemesine olmak önemlidir Özgeçmişinizi bir kategoridir. Adresinizi Liste, çeşitli size ulaşılabilecek telefon numaraları, yanı sıra e-posta adresleri ve LinkedIn profilinizde bağlantı.

Be Berrak ve Özlü

Özgeçmişinizi düzenlemek için zaman alarak, müstakbel işverenin iyi bir ilk izlenim gurur duymaktadır ve sanayi için bir tutkusu vardır etkili iletişim becerileri olan bir kişi, olduğunu göreceksiniz.

Özgeçmişinizi tek amaç okuyucunun dikkatini kapmak etmektir. Bunu yapmanın bir yolu, sağ üstte on başarıları için beş listelemektir. Bu konular özgeçmiş daha detay daha da aşağı alır, ancak dikkat çekecek ilk koyarak olabilir.

kategorilerde Özgeçmişinizi düzenleyin. Bu yaklaşım, okuyucu bilgi almasını ve daha sonra etkili bir referans malzemesi olarak hizmet edecektir. çoğu spor kariyer pozisyonlar için, bir veya iki sayfalık özgeçmiş yeterli olacaktır. Bir özgeçmiş uzun çalışıyorsa, bazı deneyimler ya sizin için uyguluyorsanız geçerli konuma ilgisi var kesik deneyimleri birleştirir.

Genellikle güncelleyin

iş veya eğitim deneyimleri değişiklik olarak, sadece özgeçmişinizi bunları not ama emin olun yeniden düzenlemek iyi Mevcut niteliklere yansıtan değişiklikleri vurgulamak Özgeçmişinizi. sadece birbiri ardına iş çakmak vermeyin. En iyi peşine pozisyona uygulandığını başarıları Anahat, daha az başarıları izledi. Liste uzun azalıyorsa, bazı deneyimler birleştirmek veya hepsini buluşmanızı silin.

Bu Sağa alın

başarılarınızı Abartma. İşverenler Özgeçmişinizi doğruluğunu araştırmak için zaman ayırın olacak. emin deneyim gerçekler hassas ve doğru bir şekilde ifade olduğundan emin olun.

yazım hatası ya da gramer hataları bulmak için özgeçmişinizi tekrar okumak için zaman ayırın. Ayrıca, bir meslektaşı veya arkadaş Gözden hataları Bu tip Özgeçmişinizi var.

başarılarınızı ifade yılında özgü olabilir ama abartmayın. bölümünüzün sezon bilet satış geliştirilmiş Örneğin, eğer, kesin yüzdesi sezonluk bilet satışları bu iyileşme sıra rolü olarak geliştirilmiş bulunmaktadır.

Özgül Job Tweak

Belirli bir spor kariyer iş başvurusu gibi mevcut spor kariyer pozisyon için en uygun kişi neden, iyi ifade ettiklerini deneyimleri vurgulamak için Özgeçmişinizi ayarlayın.

Kendinizi ifade edin

sunum ve geliştirmek içeriğinde, kişiliğiniz parlaklık geçsin. Bu prospektif işveren özgeçmişini hatırlamasına yardımcı ve öne çıkarın yardımcı olacaktır. Bu sayısız insanlar genellikle aynı pozisyonda peşinden spor kariyerleri, özellikle önemlidir.

Bir spor İş için Resume

Barry Allen
1234 Cactus Mahkemesi
Tempe, AZ 85820
000-123-4567
eposta: barry.allen@email.com
www.linkedin.com/in/barryallen

Nitelikler Özeti

Yetenekli ve rekor tümen şampiyonalara lise ekipleri yol gösterici 7 yıllık deneyimin Beyzbol Koçu.

  • Yılın Yılın 3 kez AzBCA Devlet Koç, 2-zamanlı ABCA Bölge Antrenör
  • Fame AzBCA Hall of Fame Arizona Koçlar Hall of Fame Ulusal Yüksek Okulu Beyzbol Hall
  • ikinci lig takımı için Catcher olarak 3 yıllık başarı, Glendale Çöl Köpekler
  • Kolej Beyzbol World Series’de 2 gümüş madalya kazanan

Profesyonel deneyim

DESERT GÖRÜNÜM LİSESİ, Tempe, AZ
Baş Beyzbol Koç , / 9 2012-Günümüze
Tren ve bölgesel, ilçe ve eyalet şampiyonluğu başarıları için motive beyzbol takımları. Yunuslama ve yardımcı antrenör ve gönüllü antrenörler ile oturumları ve klinikler koçluk isabet infield Koordinat; kolej yetenek izci oyun veya uygulama yaralanmaları gelen kurtarma ve birlikte hareket izlemek, deplasmanda oyunlar sırasında oyuncu denetleyecek, takım seyahat için düzenlemeler yapmak.

  • Dahili ve 4 5A Devlet Şampiyonası, 2 5A Devlet Koşucular-up sıralamalarını ve 6 Bölgesel Şampiyonası ulaşmak için lise beysbol takımı açtı.
  • pozisyon görev süresi boyunca 128 toplam kazanç elde etti.
  • kolej, minör ligi veya büyük lig beysbol oynamaya devam 50 oyuncuları üzerinde eğitilmiş.
  • Baş Antrenör pozisyonuna Yardımcısı Antrenörü olarak işe bir yıl içinde Tanıtılan.

GLENDALE DESERT KÖPEK, Glendale, AZ
Catcher , 07 / 2009-8 / 2012
üç sezondur yakalayıcı olarak görev Oynanan ikinci lig beysbol. Katıldığı uygulamaları, ekibi ile gezdi ve promosyon etkinliklere katıldı.

  • Koordineli ve Camelback Ranch alan ilkokul ve ortaokul oyuncular için gençlik eğitim kampları açtı.
  • Başarıyla girişimi% 60 için ikinci ya da üçüncü çalmaya çalışırken üzerinden rayları attı.

Eğitim

Fen Bilimleri Lisans
Güney Kaliforniya Üniversitesi, Los Angeles, CA

Beyzbol MVP 2007 ve 2008; 2008 Gümüş Madalya ve 2007 Gümüş Madalya, Kolej Beyzbol World Series

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *