Kaip rašyti CV futbolininko karjerą

Posted on

Kaip rašyti CV futbolininko karjerą

Vienas dalykas, apie sporto karjeros, kad jūs arba jau žino arba netrukus suprasti, kad daug žmonių domisi šių pozicijų.

Dėl šios priežasties, labai svarbu parašyti futbolininko karjerą CV, kuris jungia su būsimu darbdaviu. Paprastai, sporto karjeros darbdaviai gauna šimtus CV, kai pozicija atidaro. Įsitikinkite, kad jūsų CV išsiskiria.

Štai keletas idėjų, kaip rašyti veiksmingas CV kartu su kai kurių konkrečių idėjų dėl futbolininko karjerą CV.

Sąrašas Kontaktinė informacija

Pradėkite savo CV kontaktinę informaciją. Tikslas paprastai yra žemės interviu. Pateikiant šią informaciją į savo CV viršuje turėtų būti naudinga. Po to, kai laimėti būsimas darbdavys su savo CV poilsio, jie turės šią informaciją su jumis susisiekti.

Tai yra viena kategorija savo CV, kur svarbu, kad būtų nuodugniai. Sąrašas savo adresą, įvairūs telefonų numerius, kur galima prisiliesti, taip pat elektroninio pašto adresai ir nuoroda į savo “LinkedIn” profilio.

Būkite aiškūs ir glausti

Atsižvelgiant į laiko organizuoti savo CV, būsimasis darbdavys matys, kad esate asmuo, su efektyvaus bendravimo įgūdžių, kurie didžiuojasi padaryti gerą pirmą įspūdį ir turi aistrą pramonėje.

Vienas tikslas savo CV yra patraukti skaitytojo dėmesį. Vienas iš būdų tai padaryti yra teisinga viršuje penkių sąrašą dešimties pasiekimus. Šios temos gali gauti daugiau informacijos toliau žemyn į CV, bet išleisti juos pirmą kartą bus patraukti dėmesį.

Tvarkykite savo CV į kategorijas. Šis metodas padės skaitytojui apdoroti informaciją, o vėliau naudojamas kaip veiksminga pamatinės medžiagos. Daugumai sporto karjeros pozicijas, vieno ar dviejų puslapių CV turėtų pakakti. Jei CV veikia ilgai, sujungti keletą patirtimi arba iškirpti patirtimi, kurie turi mažai ką bendro su dabartine padėtimi jūs kreipiatės.

atnaujinkite Dažnai

Kaip jūsų darbas arba studijos patirtimi kaita, įsitikinkite, kad jūs ne tik atkreipti dėmesį juos į savo gyvenimo aprašymą, bet naujo organizuoti savo CV pabrėžti pakeitimus, kurie geriausiai atspindi dabartines kvalifikaciją. Negalima tiesiog kursas apie vieną darbą po kito. Apibrėžti pasiekimus, kurie geriausiai taikomos persekiojamą padėtį, po mažiau pasiekimus. Jei sąrašas vis ilgas, sujungti keletą patirtimi arba ištrinti juos visus kartu.

Get it Right

Nepersistenkite savo pasiekimus. Darbdaviai ketina imtis laiko ištirti savo CV tikslumą. Įsitikinkite, kad jūsų patirtis faktai yra tikslūs ir išreikšta tiksliai.

Paimkite laiko naujo skaityti savo CV rasti jokių rašybos ar gramatinių klaidų. Be to, turi kolega ar draugas atsiliepimą savo CV Dėl šių klaidų tipų.

Išreikšti savo pasiekimus, būti konkretus, bet ne perdėti. Pavyzdžiui, jei jūsų skyrius pagerino sezono bilietus, apima tikslią procentinę sezono bilietų pardavimo pagerėjo, taip pat savo vaidmenį, gerinti.

Įgnybti į konkretų darbą

Kaip jums kreiptis dėl konkretaus sporto karjeros darbo, pakoreguokite savo CV pabrėžti patirtį, kurie geriausiai parodo, kodėl esate geriausias žmogus šiam laisvų futbolininko karjerą padėtį.

Išreikšk save

Be pateikimo ir turinio, kurį sukurti, tegul jūsų asmenybę blizgesį per. Tai padės būsimasis darbdavys prisiminti savo CV ir padėti jums išsiskirti iš minios. Tai ypač svarbu, sporto karjeros, kur daug žmonių dažnai vykdo tą pačią poziciją.

Pavyzdys CV sporto Darbas

Barry Allenas
1234 Kaktusas Teismas
Tempė, Arizona 85.820
000-123-4567
Email: barry.allen@email.com
www.linkedin.com/in/barryallen

kvalifikacijos santrauka

Talentingas ir įrašyti nustatymo beisbolo treneris su 7 metų patirtį pagrindinis aukštųjų mokyklų komandas atskirtųjų čempionatuose.

  • 3-laikas AzBCA valstybė Autobusų Metų, 2-laikas ABCA rajono Autobusų Metų
  • AzBCA Hall of Fame, Arizona Treneriai Hall of Fame, Nacionalinė Vidurinė mokykla Beisbolas Hall of Fame
  • 3 metų sėkminga, nes Catcher už nepilnametis lygos komandos, The Glendeilas dykuma Šunys
  • 2 sidabro medalį laimi kolegijoje beisbolo World Series

Profesinė patirtis

DESERT VIEW HIGH SCHOOL, Tempė, Arizona
vadovas Beisbolas Autobusų , 9/2012-dabartis
mokyti ir motyvuoti beisbolo komandas regionų, rajonų, ir valstybės čempionato sėkmės. Koordinačių Ariama žemė, pitching, ir pataikyti koučingo sesijų ir klinikas su trenerio asistentas ir savanorių trenerių; Tartis dėl komandos kelionės, prižiūri žaidėjų per toli žaidimų, stebėti išieškojimo iš žaidimo ar praktika traumų ir palaikyti ryšius su kolegijos talentų skautams.

  • Pastatytas ir atvedė vidurinės mokyklos beisbolo komandos pasiekti 4 5A valstybės čempionatas, 2 5A Valstybės prizininkus reitingą, o 6 RCOOP.
  • Pasiekti 128 Laimėta metu padėtis kadencijai.
  • Apmokyti daugiau nei 50 žaidėjų, kurie ir toliau žaisti kolegija, nepilnametis lygos, ar Major League Baseball.
  • Paaukštintas per vienerius metus nuo nuomos, kaip trenerio asistentas galva Autobusų padėtį.

GLENDALE Iš DESERT šunys, Glendale, AZ
gaudytojas , 07 / 2009-8 / 2012
Sužaisti nepilnametis lygos beisbolo, tarnauja kaip gaudytojas tris sezonus. Dalyvavo praktika, gastroliavo su komanda ir dalyvavo reklaminėje renginiuose.

  • Koordinuoja ir vadovauja jaunimo mokymo stovyklas plotas pradinės mokyklos ir vidurinės mokyklos žaidėjams Camelback Ranch.
  • Sėkmingai mėtė bėgikų iš bando pavogti antrą ar trečią už 60% bandymų.

švietimas

Mokslų bakalauras fizinių mokslų
universiteto Pietų Kalifornijos, Los Angeles, CA

Beisbolo Dienos MVP 2007 ir 2008; 2008 sidabro medalis ir 2007 sidabro medalis, Aukštesnysis Beisbolas World Series

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *