Viskas, ką jums reikia žinoti, norint atsistatydinti iš savo darbo

Posted on

Kaip mesti savo darbą - Viskas ko jums reikia žinoti, norint atsistatydinti iš savo darbo
Metu yra ne visada lengva, net jei jums nepatinka jūsų darbas ar bosas ar negali laukti, kad pradėti naują poziciją. Net jei jūs ketinate būti atleistas, tai gali būti sunku atsistatydinti taktiškai. Jei jūs galvojate apie paliekant savo darbą, čia yra keletas svarbių taškų apgalvoti prieš jums paversti savo atsistatydinimą.

Pirmiausia, įsitikinkite, kad jūs tikrai norite mesti rūkyti. Yra keletas įspėjamųjų požymių, kad tai laikas eiti, įskaitant sumažėjusio našumo, fizinius nusiskundimus, ir rasti savo pokalbį namuose dominuoja darbu susijusius klausimus. (Atkreipkite dėmesį, kad galite išlaikyti šiuos klausimus sau savo kitą darbo interviu nuomos vadybininkas nereikia žinoti, kiek jūs nekenčiu savo seną darbą -.. Tiesiog kaip entuziastingai esate apie naują darbą priešais jus)

Net jei jūs turite visas priežastis pasaulyje atsistatydinti, tai gali būti gera idėja mesti savo darbą iš karto. Įsitikinkite, kad jūs paliekant dėl ​​priežasčių teisingas, o ne mesti, nes jūs, turintys bloga savaitę ir atrodo, kad jis nebus geriau artimiausiu metu.

Kai esate tikri, kad norite mesti rūkyti, tvarkyti savo atsistatydinimą, kaip atidžiai, kaip jums tvarkyti bet kuris kitas verslo pastangas. Jis visada protinga nedegina tiltų. Jūs niekada nežinote, kada jums reikės savo praeities darbdaviams nuoroda.

Peržiūrėkite atsistatydinimo Pros And Cons

Prieš priimti sprendimą mesti rūkyti, būti visiškai tikri, kad tai yra teisingas sprendimas. Jūs nežinote, kaip ilgai tai užtruks darbdaviui pereiti ir pripildykite savo poziciją, jei apsigalvojote.

Jei jūs vis dar ant tvoros apie kitą poziciją, kurią ketinate imtis, paklausti, ar galite praleisti dieną biure “šešėliai” darbuotojus. Tai gali sustiprinti savo sprendimą imtis poziciją arba padėti jums nuspręsti, jūs nenorite naują darbą po visiems.

Pasverkite parinktys

Ar turite kitą darbo pasiūlymą? Jei taip, pasverti privalumus ir trūkumus naują padėtį, palyginti su jūsų dabartinę padėtį. Apsvarstykite darbo aplinką, lankstumą, atlyginimą ir išmokas be darbo pareigas. Kaip apie galimybes tobulinti? Jei naujas darbo išeina į priekį visais atžvilgiais, ir jūs įsitikinę, kad tai yra tinkama Pakeisti padaryti, nedvejokite.

Įspėjimas : Jei jūs neturite kito poziciją sustatyta, apsvarstyti pagrindai prieš mesti. Tai užtruks apie trijų iki šešių mėnesių, kartais ir ilgiau, rasti naują darbą. Nebent jūs mesti dėl rimtos priežasties, jums gali būti gauti bedarbio pašalpas.

Ar turite pakankamai santaupų ar kitas pajamas valdyti finansiškai? Net jei jūsų užimtumo situacija yra ne pati geriausia, galbūt norėsite apsvarstyti kabinti ant į darbą turite, taip pat jūsų paycheck, ir pradėti savo darbo paiešką, prieš jums atsistatydinti. Kad senas posakis, kad “lengviau susirasti darbą, kai jūs turite darbą” nėra laikyti tiesa.

Atitinkamai praneša

Jei turite darbo sutartį, kuriame nurodoma, kiek pranešimas turėtumėte, laikytis jos. Priešingu atveju, tai tikslinga pasiūlyti dvi savaites pranešti.

Tačiau kai kuriais atvejais, jūs galite pajusti, kad jūs negalite gyventi į kitą porą savaičių. Kai tai atsitiks, svarbu atlikti sau profesionaliai visais kitais atžvilgiais – siųsti oficialų atsistatydinimo raštą, siūlome padėti geriausias savo sugebėjimus, ir išlaikyti dalykų teigiama, kol jūs einate.

Jūs neturite Pareiga ilgiau

Jei jūsų darbdavys paprašys pasilikti ilgiau nei dvi savaites (ar laikotarpį jūsų darbo sutartyje) Jūs neturite pareigą pasilikti. Jūsų naujasis darbdavys tikėsis jums pradėti, kaip planuojama, ir laiku. Ką galėtumėte padaryti, tai pasiūlyti padėti savo ankstesnę darbdavį, jei būtina, po kelių valandų, elektroniniu paštu arba telefonu.

Kaip mesti grakščiai

Formalus būdas atsistatydinti yra parašyti atsistatydinimo raštą ir pasakyti savo vadovui asmeniškai, kad Jūs išeinate. Tačiau, priklausomai nuo aplinkybių, gali tekti mesti telefonu arba mesti elektroniniu paštu.

Rašyti atsistatydinimo raštą

Nepriklausomai nuo to, kaip jūs atsistatydinti, parašyti atsistatydinimo raštą. Atsistatydinimo raštą gali padėti jums išlaikyti teigiamus santykius su senu darbdaviui, o nutiesti kelią jums judėti į priekį. Jūs niekada nežinote, kada gali prireikti, kad senas darbdaviui suteikti jums nuoroda, todėl prasminga imtis laiko parašyti poliruoti ir profesionalų atsistatydinimo raštą.

Ką pasakyti savo Boss

Negalima sakyti daug daugiau nei jūs paliekate. Pabrėžti teigiamus ir kalbėti apie tai, kaip bendrovė pasinaudojo jus, bet taip pat paminėti, kad atėjo laikas judėti pirmyn. Siūlau padėti pereinant o paskui metu.

Nebūk neigiamas. Nėra taškas – jūs paliekant ir norite palikti geromis sąlygomis. Nepriklausomai nuo to, kodėl jūs mesti savo darbą, būtinai pasakyti teisingus dalykus savo atsistatydinimo laiške: siūlome trumpą paaiškinimą, kodėl jūs paliekant, padėkoti jiems už galimybę, ir leiskite jiems žinoti, kai jūsų paskutinė diena bus. Be to, padaryti viską, kad ne įdėti savo koją į burną. Būkite pasirengę, taip pat, tvarkyti pasitraukimo interviu.

Klauskite nuorodą

Prieš išvykdami, paprašykite rekomendacinį laišką iš savo vadovo. Kaip laikas eina, o žmonės judėti į priekį, tai lengva prarasti sekti ankstesnių darbdavių. Su ranka laišku ar “LinkedIn” rekomendacija internete, jūs turite dokumentus iš savo kredencialus pasidalinti su potencialiais darbdaviais.

Nepamirškite detales

Sužinokite apie išmokas darbuotojams ir atlyginimo turite teisę gauti išvykstant. Klauskite apie rinkti nepanaudotų atostogų ir nedarbingumo išmokos, ir išlaikyti, išgryninimo, ar apsiversti savo 401 (k) ar kitos pensijų planą.

Pastaba: Jums gali būti paprašyta dalyvauti išėjimo interviu prieš išvykstant. Peržiūrėkite pavyzdžių išeiti interviu klausimus gauti, ką jums bus paprašyta pasitraukimo interviu metu idėją. Prieš pasukti savo atsistatydinimą, peržiūrėti jų atsistatydinimo daryti ir klaidas ir atsistatydinti grakščiai, kaip įmanoma.

Grįžti Įmonės turto

Grįžti jokios įmonės turtą turite – įskaitant raktus, dokumentus, kompiuterius, telefonus ir viską, kas nepriklauso jums. Bendrovė nenori persekioti jums gauti jį atgal, ir jūs nenorite būti laikoma atsakinga, jei ji negrįžo laiku.

Esmė

Būtinai tikrai norite mesti: Nepalikite po vienos blogos dienos ar savaitės, ir įsitikinkite, kad jums liniją iki kitą darbą arba Saugus santaupas.

Padovanoti atitinkamą pranešimą: Jei neturite darbo sutartį, kuris sako kitaip, dvi savaites pranešimas yra standartinis.

Būkite Profesionalus: Rašyti atsistatydinimo raštą ir palikti geriausiomis sąlygomis galimų.

Neteikia per daug informacijos: Jums nereikia pateikti daug detalių apie tai, kodėl jūs atsistatydinantis.

Prisirišti neužbaigti: Klausti nuoroda, sužinoti apie naudą ir uždirbo metu, ir grąžinti visą įmonės turtą.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *