Kaip palaikyti tvarką, kai dirbate namuose

Posted on

Kaip palaikyti tvarką, kai dirbate namuose

Organizuoti savo namų gyvenimą ir profesinį gyvenimą yra pakankamai sunku visiems. Tie, kurie dirba namuose, nors susidurti su ypatingais sunkumais išlaikant abu šeimos ir darbo įsipareigojimus jų teisėtiems vietose kaip du Realms susilieti po vienu stogu.

Kiekvieno stilius ir gebėjimas organizuoti skiriasi, todėl vienas dydis tinka visiems požiūris tikrai neveikia. Tačiau šie ištekliai apima dalykų tipus, kuriuos reikės apsvarstyti, kaip jūs einate apie organizuojant savo darbą-at-home gyvenimą.

Organizuoti savo laiką

Laikas yra brangus preke. Padaryti didžiąją dalį savo laiko, panaikinant važinėti, viršūnių priežasčių sąrašą dirbti namuose daugelį darbo namuose tėvai, tačiau sutaupytas laikas viena vieta gali būti laiko iššvaistoma kitą, jei jums nereikia imtis kontroliuoti savo laikas.

lūkesčių nustatymas

Efektyvus laiko valdymas darbo namuose tėvams prasideda sukurti keletą pagrindines taisykles tiek jūsų šeimai ir sau. Vienas iš šių taisyklių turėtų būti nustatyti savo darbo valandas. Tai padės išlaikyti jus nuo darbo per daug arba dirba per mažai, priklausomai nuo jūsų tendencija. Jis duoda geresnį šeimos pusiausvyrą, nes visi žino, ko tikėtis.

iki minimumo sumažinti Nukreipę dėmesį

Nesvarbu, kaip gerai jūs esate prilipti prie savo žemės taisykles, bus ramiai, kai jūs dirbate namuose. Jie tiesiog skiriasi nuo tų, kurie suėsti jūsų kolegomis dieną atgal į biurą. Mokymosi ką jie už jus ir kaip elgtis su trukdžių yra svarbus įgūdis.

Nurodykite Kalendorius sistema

Naudokite kalendoriaus sistemą, kuri gali būti dalijamasi su visais šeimos nariais. “Google” kalendorius  darbas itin gerai, nes jie yra nemokamas, todėl vaikai gali kiekvienas turi savo, bet tėvai gali turėti prieigą prie jų. Be to, vaikai pamatyti, kas vyksta visiems kitiems.

Dėl kalendorių, kad kiekvienas turi prieigą prie, ten taip pat visada popierius kalendorius kabo virtuvėje. Problema yra tai kalendoriaus tipas yra ta, kad jūs neturite su savimi kai esate ne gydytojo ar mokyklos funkcija ir reikia įtraukti į jį. Kažkur tarp elektroninių ir senamadiškas popieriaus kalendoriuje yra savaitinis spaudinys visų artėjančių įvykių pakabinti matomoje vietoje. Kurti tai kiekvieną sekmadienį naktį taip pat padės jums atpažinti konfliktus šeimoje grafiką ateinančią savaitę.

Organizuoti savo erdvėse

Kai jūsų profesinius ir asmeninius gyvenimus atsiranda toje pačioje vietoje, jums reikia rūpintis organizuoti tą fizinę erdvę taip, kad būtų palanki produktyvumo tiek savo gyvenimo dalis.

darbo sritis

Speciali darbo aplinka yra labai svarbus visiems, kurie dirba namuose. Idealiu atveju jūsų namų biuro turi būti patalpa (su durimis), kuris nėra naudojamas jokiam kitam tikslui. Daugelis iš mūsų, nors, tiesiog neturi, kad papildomos vietos mūsų namuose natūra, todėl mes turime eiti į kompromisą. Tai gali būti iš kambario, miegamojo ar valgomojo kambario kampe. Kas svarbu yra tai, kad visų pirma vietos yra skirta, kad vienam tikslui. Įsteigti savo nešiojamas ant virtuvės stalo neturi būti laikomas namų biure!

Sukurk savo namų biuro patalpos su savo silpnybių, kasdienybe ir jūsų darbas “ir jūsų šeimos poreikius galvoje. Ar lengvai atitraukė vaikus varžosi dėl jūsų dėmesį, o jūs dirbate? Pasirinkite erdvę toli nuo jų žaidimo srityse. Ar Jūs bandote daryti dvigubą pareigą žiūri vaikus, o jūs dirbate? Pastatykite save šalia jų. Ar jums reikia tyliai telekonferencijų ir telefono skambučius? Pasirinkite out-of-the-way kambarys su durimis, kaip ir miegamajame.

Nepriklausomai nuo ploto pasirinkti jūsų biure, jums reikia, bent jau, rašomasis stalas, kėdė, kompiuteris ir kai lentynų ar kitų saugojimo vietos. Skirk laiko, kad tai viliojančią vietos, jį puošti nuotraukas ar suvenyrai taip, kad jums gali kabina biure. Turėtumėte patinka būti šioje vietoje.

Neleiskite kitiems naudoti erdvę, kai esate ne, ir nenaudokite patys už veiklą už savo profesinę veiklą. Nereikia mokėti savo sąskaitas nėra arba užpildykite formas už savo vaikų mokykloje. Laikydami tuos profesinius ir asmeninius įsipareigojimus nuo tirpstančio kartu prasideda išlaikyti atskiras erdves.

šeimos Tarpai

Laikydami, kad darbo vietos skirta ir atskira yra daug lengviau, jei turite kitų erdves savo namuose gerai organizuota. Sukurti šeima informacijos centras. Pasirinkite erdvę, kur jūs kaupti šeimos susijusią informaciją, pvz laišką, kad ateina, dokumentai iš mokyklos, ir tt Jei naudojate popieriaus kalendorių ar savaitinį sąrašą įvykių, tai kur ji turėtų būti. Jei jūsų vaikai yra mokykloje, padaryti jūsų gyvenimą šiek tiek lengviau, turintys krepšį už juos deponuoti visus dokumentus, jie atneš iš mokyklos namo. Jūs turite atskirą krepšį už vekselius ir kitus dokumentus.

Pasirinkite sritį, kurioje jums bus organizuoti ir tvarkyti šią informaciją. Tai gali būti toje pačioje vietoje, kur ji yra sukaupta, arba ji gali būti šalia savo specialų darbo vietos. Tiesiog nereikia maišyti ją su darbu susijusių dokumentų. Šiuo atveju, tai gerai, kad ištraukti jūsų nešiojamas ir naudoti virtuvės stalo, bet sukurti erdvę, kurioje visi reikalingi daiktai priklauso, kai esate ne darbo dėl jų.

Jums gali būti linkusios naudoti savo darbo kompiuterį užbaigti šias užduotis. Tiesiog kaip ir daugelis iš mūsų neturi papildomų kambarius, kurie gali būti naudojami tik kaip namų biurams, mes galime ne visi būtinai sau papildomą kompiuterinę įrangą. Jei įmanoma, naudokite tabletę ar kitą kompiuterį asmeniniam naudojimui. Jei esate įdarbintas Nuotolinio galite jau susitarė, kad įmonė įranga yra ne tik asmeniniam naudojimui, kaip dalį savo nuotolinio darbo sutartį. Jei esate freelancer ar namų verslo savininkas, tai gali atrodyti efektyviau turėti tik vieną kompiuterį, bet apsvarstyti pirkti nebrangiai netbook arba pakartotinai seną kompiuterį. Kai sumaišykite asmeninį ir profesinį naudojimą jūsų kompiuteryje, prieš ilgą kitais savo šeimos bus naudoti jį taip pat.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *