Gairės, ką įtraukti į CV

Posted on

 Gairės, ką įtraukti į CV


Rašydami gyvenimo aprašymą, yra daug gyvenimo aprašymą formatų galite pasirinkti, įskaitant chronologiškai, funkcinės ir tikslinių aprašymai skaičius. Tačiau, nepriklausomai nuo gyvenimo aprašymą pasirinktos formatu, yra tam tikras gaires, kad dauguma vėl turėtų laikytis.

Štai informacija apie tai, ką įtraukti į savo CV, taip pat tai, kas neturėtų būti įtrauktos į savo CV. Taip pat yra gairės atnaujinti ilgio, šrifto ir puslapio paraštes.

Čia yra mūsų Atnaujinti Gairės

Gyvenimo ilgis

Jūsų CV turi būti trumpas, kaip įmanoma; du puslapiai yra maksimalus ilgis, bet vienas puslapis yra priimtinesnis. Štai daugiau informacijos apie CV ilgio ir kiek laiko savo CV turėtų būti. Jei jums reikia gauti savo CV viename puslapyje, štai kaip sugriežtinti jį ir įgyti papildomą erdvę.

Šrifto ir dydis

Nenaudokite puošnios šriftus, kurie yra sunku skaityti. Times New Roman, Arial, Calibri, arba panašių šriftų yra geriausia. Jūsų šrifto dydis turi būti tarp 10 ir 12 taškų, nors jūsų vardas ir skyrių antraštės gali būti šiek tiek didesnis ir / ar paryškinti. Štai kaip pasirinkti šriftą jūsų CV.

puslapis Paraštės

Standartiniai puslapis maržos tekstų apdorojimo programų (1 “maržos viršų, apačią ir iš kairės ir dešinės pusių puslapyje) dirbti daugumai vėl. Tačiau, jei jums reikia sugriežtinti paraštes sumažinti savo CV ilgį, tai gerai sumažinti paraštes į 1/2 “šonuose ir viršuje ir apačioje.

maketavimas

Tačiau, jūs nuspręsite organizuoti savo CV skyrių, įsitikinkite, kad išlaikyti kiekvieną skyrių uniformą. Pavyzdžiui, jei jūs įtraukėte pavadinimą vienos bendrovės kursyvu, kiekvienas įmonės pavadinimas turi būti kursyvu. Jei paryškintu viena darbo pavadinimą, drąsus juos visus.

Informacija išvengti

Neįtraukite asmeninę informaciją, pavyzdžiui, gimtadienio, ūgio, svorio, šeimyninė padėtis, vaikų ir tt, nebent pozicija reikalauja.

tikslumas

Būtinai redaguoti savo CV prieš jį išsiųsdami. Tikrinti rašybą, gramatiką, laikai, įmonių pavadinimai ir žmonių, ir tt turiu draugą, arba karjeros paslaugų konsultanto čekį per savo CV taip pat. Naudokite šį korektūra kontrolinį sąrašą, įsitikinkite, kad jūsų CV yra tobula.

Ką įtraukti į savo CV

Štai šiek tiek informacijos, kad jūs turėtumėte įsitikinkite, kad įtraukti į savo CV:

identifikacija

 • Nurodykite savo vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą identifikavimo skyriaus prie savo CV viršaus, arba laikyti vieną iš šių kitų galimybių spręsti savo CV.
 • Naudokite profesionalų pašto adresą (ty, johnsmith@gmail.com o ne soccerlover@hotmail.com).

tikslas

 • Šiame skyriuje yra neprivalomas. Jei nusprendėte įtraukti atnaujinti tikslą, laikyti jį trumpas ir konkretus; nurodyti savo norimą darbą ar lauką, ir ką jūs tikitės pasiekti toje srityje.

profilis

 • Kitas neprivaloma skyriuje yra atnaujinti profilis kuri apima savo įgūdžius, patirtį ir tikslus parašyta specialiai darbo komandiravimo santrauka.

švietimas

Štai daugiau informacijos apie tai, ką įtraukti ir kaip formatuoti atnaujinti švietimo skyrių.

 • Įtraukti laipsnių gavote atvirkštine chronologine tvarka (su naujausio išvardyti pirmojo laipsnio).
 • Būtinai nurodykite kiekvienos institucijos pavadinimą, savo vietą, ir jūsų datą baigimo (arba numatoma data baigimo).
 • Kai taikytina, apima savo pagrindines / nedidelius laukus, taip pat savo VPS ir jokių pagyrimu, leidinius ir projektus.
 • Nebent esate dabartinis aukštosios mokyklos studentas, neapima savo aukštosios mokyklos diplomą.

patirtis

Čia yra daugiau informacijos apie patirtį skyriuje CV, įskaitant tai, kas į sąrašą, ir kaip formatuoti.

 • Įtraukite savo darbo patirtį atvirkštine chronologine tvarka (su naujausio išvardyti pirmojo laipsnio).
 • Šiame skyriuje gali būti darbo vietų, stažuotes, ir savanorių darbą. Aukštųjų mokyklų studentams, taip pat gali apimti klubai ir sporto komandų, kai taikoma.
 • Įtraukti bendrovės pavadinimas, pareigos, ir datas užimtumo.
 • Sąrašas maždaug tris svarbias užduotis, pasiekimus, ar įgūdžius, įgytą ne kiekvienam darbui. Naudokite veiksmų veiksmažodžiai aprašyti savo pasiekimus; išvengti pasyvius frazes, pavyzdžiui, atsakinga už ir pareigos apima.

Įgūdžiai (neprivalomas)

Štai informacija apie įgūdžių skyriuje CV.

 • Įtraukti jokių kompiuterinių sistemų, su kuriomis esate įgudę, ypač jei jie susiję su pozicijos, dėl kurių prašote.
 • Įtraukti užsienio kalbų, su kuriomis esate susipažinę; Valstybinis tiek kalba ir jūsų lygis pažinimas (pradedant, tarpinės, įgudę, laisvai).
 • Išvardykite visus kitus įgūdžius, jūs turite, kurie susiję su darbo, bet kurie nėra įtraukti kitur savo gyvenimo aprašymą.

Savanoriškas darbas (neprivalomas)

 • Galite įtraukti savanorių patirtį skyrių perteikti savo vadovavimo, bendravimo įgūdžius, ir pan sąrašo ir organizacijos pavadinimą, savo savanorišką darbą datas ir pasiekimus.

Pomėgius ir interesus (neprivalomas)

 • Taip pat galite įtraukti skyrių apie savo pomėgius ir interesus, jeigu jie susiję su padėtimi. Pavyzdžiui, jei jūs prašote dirbti sporto prekių parduotuvėje, galite įtraukti savo aistra krepšiniui.

Gyvenimo pavyzdys

Tai yra CV pavyzdys.

Ahmad Faishal
1234 Outback Kraigo
Jacksonas, WY 83002
(123) 456-7890
faishal@email.com

AUTOMOBILIŲ TECHNICIAN

Aukštos kvalifikacijos Automobiliai Technikas 7 metų patirtį remonto ir priežiūros vidaus ir užsienio automobilių.

 • Patvirtinančius įrašus suteikti puikų aptarnavimą automobilių remonto dirbtuvės klientams.
 • Neįvykdyti darbo etika ir komandos formavimo įgūdžiai; pasirengę dirbti viršvalandžius ir lanksčias pamainomis.
 • ASE Sertifikuota mechanikas.

PROFESINĖ PATIRTIS
Ace Automobilių remontas, Jackson, WY
Automobiliai Technikas / Mechaninė , sausio 2017-dabartis
Sumaniai diagnozuoti ir remontas klausimus su šalies ir Japonijos importo automobiliams. Atkurti ir remontas variklius, radiatoriai, vandens siurbliai, atlikti elektros sistemos nugriauti ir remontas.

 • Sukūrė proceso kontrolinį sąrašą padėti mokyti naujų samdo ir užtikrinti nuoseklumą automobilių diagnostika ir remontas.
 • Užtikrintas veiklos atitikimas visų valstybinių transporto priemonių reikalavimus ir išmetamų teršalų kontrolės standartus.

Johnson Automobilių remontas, Aidaho Folsas, Aidahas
auto mechanikas , 2016 birželio 2013-gruodis
tikrinami transporto priemonių identifikuoti, spręsti ir nustatyti žalą ir gedimus. Įdiegta naujų dalių ir sistemų; valdomas pneumatinės ir oro suspaudimo įrankiai.

 • Siekiama toliau švietimas kylančių variklis saugos ir emisijų kontrolės taisykles ir technologijas.

Howardas Broliai Statybos, Aidaho Folsas, Aidahas

Darbininkas , birželio 2011 birželis 2013
Kartu su švietimo, dirbo gyvenamųjų namų statybos projektus kaip Framer. Naudojamos rankų ir įrankiai; valdomi tranšėjų ir mini ekskavatoriai.

 • Išlaikytas puikiai lankomumo rekordą.

ŠVIETIMAS

Išplėstinė Techninė sertifikatas Automotive Technology, 2013
koledžas Rytų Idaho, Idaho Falls, ID
ASE (nacionalinis institutas Automotive Service Excellence) patvirtintos

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *