Kiek pinigų Ar autorius markė?

Posted on

Kiek pinigų Ar autorius markė?

Kiek galima autorius makiažo? Šis klausimas iškyla daug, o atsakymas labai skiriasi, nuo beveik nieko (ar net prarasti pinigus), kad milijonai dolerių. Bet suprasti šiek tiek apie tai, kaip autoriai mokamos gali padėti geriau suvokti į ką Esmė gali būti.

Daugumai autorių, jų kaina ir honorarai deramasi agentas ar kitas atstovas. Net tada, kai žinote Tajniki, tai geriau ne bandyti tvarkyti sutartį tiesiogiai su leidėju sąlygas.

Autoriaus Investicijos į knygą

Autoriai praleisti daug ilgas valandas studijoje, kuriant, rašyti, ir vėl rašyti savo knygas-ir yra išlaidos, susijusios su laiku. Kai knygas reikalauja faktinė pinigų investicijas autorius-pavyzdžiui, kelionės mokslinių tyrimų arba, atsižvelgiant į kucharską autorius atveju pinigai ingredientų receptas bandymų ir fotografuoti maistą kainą.

Iš knygos autorius rašo tipas turi įtakos pajamų potencialą. Romanas ar literatūra? Dabartinis (ir lengvai data) arba Evergreen (ir daugiamečiai “turimos knygos” atranka)? Išgalvotas personažas, kurio nuotykius paleisti daug knygų ar literatūra temą, kuri backlists, yra labiau linkę padidinti pajamų potencialą autoriaus.

Avansai ir atlyginimai

Autoriai, kurie daro sandorį su vienu iš penkių didžiausių knygų leidyklų ar kai kurių didesnių nepriklausomų leidyklų paprastai mokamas procentas atlyginimą už kiekvieną parduotą knygą ir yra skiriamas avansą nuo tų honorarų priekyje, prieš paskelbimo dienos. Tai yra deramasi agentas ir / ar autoriaus ir tada sutartinę prievolę.

Avanso suma priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant, bet neapsiribojant skaičius: autoriaus leidybos ir pardavimų sekti įrašus, kaip “karštas” knygos tema yra, bendras jausmas ant redaktorius / leidėjas ir kiti dalis dalyvauja kaip speciali proceso ir paklausus knyga yra, kai imamasi visas (pvz, rašymo, istorija, srautas ir tt), ir, kas labai svarbu, autorius platformą (-us).

Savęs leidyba

Tai teisinga sakyti, kad dauguma savarankiškai paskelbti autoriai neatlieka net savo leidybos išlaidas. Tai grindžiama tuo, kad vidutinis savarankiškai paskelbė autorius parduoda mažiau nei 200 kopijų ir greičiausiai išdėstyti bent šiek tiek pinigų išleisti per pirmuosius vietovardžių pavyzdžiui, laisvai samdomų redagavimo paslaugas.

Tai sakė, savarankiškai paskelbtas rašytojas, kuris gamina aukštos kokybės knyga, žino knygos ir kaip pasiekti tą rinką, ir nurodo reikalingus išteklius į darydama rinką, turi gerą galimybę matyti kai grįžta jų autoriaus investicijų ,

Kai kuriais atvejais, savarankiškai paskelbti autoriai, kurių knygos gauti pardavimų traukos gali Norma, kad (jei jis / ji nori) į knygą susidoroti su tradicinės knygų leidėjas.

Amanda Hocking yra Paranormal romantika autorius, kuris padarė milijonus dolerių pardavimo savo savarankiškai paskelbė e-knygas ir tada nuvyko į gauti kelių milijonų dolerių knyga sandorį iš Sankt Martin Press.

Donna “Faz” Fasano rašė tradicinių leidėjų ir tada tapo indie autorius. Kaip indie autorius, ji buvo blaivus rinkodaros, padarė gerą gyvenimo, ir galiausiai grįžo į yra tradiciškai skelbiamas.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *