Imties Klausimai skrydžio palydovų Interviu

Posted on

 Imties Klausimai skrydžio palydovų Interviu


Skrydžio palydovės gali uždirbti gerą gyvenimo kažką daug žmonių tik pasvajoti: keliauti pasaulį už darbą. Darbo statistikos biuras  Projektai, šis darbas augs 10 proc nuo 2016 ir 2026, greičiau nei vidutiniškai visų profesijų. Tai taip pat gali pasigirti medianines metines pajamas per 50.000 $ per metus – būtina ne kolegijoje laipsnį.

Tačiau šis darbas yra ne visi GLITZ ir efektingas. Be to, teikiant klientų aptarnavimą, komfortą ir užkandžiai keleiviams, skrydžių palydovės kad visi laive saugus. Jie padeda atlikti iš anksto skrydžių saugos patikrinimus, įrodyti saugos diržus ir kitas saugos priemones naudoti, ir išlaikyti keleivius ramus avarinių situacijų metu. Jei kas suklysti ore, jie gali net išgelbėti gyvybes, vis keleivius į gydytoją arba priėmimo tikras, kad kiekvienas evacuates orlaivį saugiai, jei reikia.

Taigi, tai nėra lengvas darbas, bet jei jums patinka keliauti, turėti gebėjimą valdyti nepalankiausiomis iš keliautojus, ir gali laikyti šaltai spaudžiant, jis gali būti puikus darbas už jus. Norėdami tapti skrydžio palydovas, jūs paprastai reikia aukštosios mokyklos diplomą, klientų aptarnavimo patirties ir galimybę perduoti asmens patikrinimą ir iš anksto užimtumo vaistų vartojimo patikrinimo. Tada jums pradėti nuo trijų iki šešių savaičių mokymo ir tapti sertifikuota FAA.

Norėdami gauti samdyti kaip stiuardesės, turėsite ace į darbo interviu. Sužinokite daugiau apie interviu klausimus tipų skrydžio palydovas gali būti paklausė patarimų, kaip pasirengti pokalbiui, o konkrečių interviu klausimus sąrašą.

Tipai stiuardesės interviu klausimus

Skrydžio palydovas interviu gali apimti klausimų tipų skaičių. Daugelis bus bendras interviu klausimus galite gauti bet darbą, pavyzdžiui, klausimus apie savo darbo istoriją, savo išsilavinimą, savo įgūdžių ir kvalifikacijos darbą, ir savo tikslus ateičiai.

Jūs taip pat gali būti užduodami klausimai apie jus asmeniškai, įskaitant klausimus apie jūsų asmenybę ir darbo stilių. Tai taip pat gali apimti klausimus apie tai, kodėl pasirinkote karjerą jums padarė.

Kai kurie iš jūsų interviu klausimus, taip pat bus elgsenos. Elgesio Interviu Klausimai užduoti jums paaiškinti, kaip jums spręsti praeities patirtimi dėl darbo.

Jūs, greičiausiai, bus taip pat bus prašoma situacinius interviu klausimus. Tai yra panašus į elgesio interviu klausimus, nes jie paklausti apie skirtingų darbo patirtimi. Tačiau, situaciniai interviu klausimai yra apie tai, kaip būtų dirbti ateityje situaciją, susijusią su savo darbo kaip stiuardesės.

Galiausiai, jums gali būti paprašyta klausimus apie ypač oro, dėl kurių Jūs interviu.

Patarimai Pasiruošimas skrydžio palydovas Interviu

Pasiruošti interviu, įsitikinkite, kad žinote, iš darbo reikalavimus. Atsigręžti į savo CV ir išvardija visus patirtimi jums buvo, kad pademonstruoti savo gebėjimą atitikti šiuos reikalavimus. Tai bus ypač padėti elgesio ir situacinių interviu klausimus.

Prieš interviu, padaryti kai kuriuos tyrimus apie įmonę esate interviu su. Įsitikinkite, kad turite savo misiją, gyventojų jie dirbti, ir įmonės kultūros jausmą.

Galimas asmeninio pokalbio klausimai apima “Ką padarė norite būti skrydžio palydovas?” ir “Ar manote, kad sau gera komandoje?”

Elgesio Interviu klausimai yra šie:

 • Duok man apie laiką pavyzdį, kai sprendžiami su klientu, kuris padarė nerealu ar nepagrįsta paklausą.
 • Papasakok man apie laiką, kad jūs nagrinėjo piktas klientas arba kliento. Ką tu padarei kitaip?
 • Papasakok man apie paskutinį kartą jums prarasti kantrybę darbe.
 • Apibūdinkite konfliktą jums teko su bendradarbio. Kaip išspręsti konfliktą?
 • Apibūdinkite stresinėje situacijoje, kurioje Jums teko naudotis savo žodinio bendravimo įgūdžius, siekiant išspręsti problemą.

Situaciniai Interviu Klausimai

 • Įsivaizduokite, jūs matote keleivis yra sąmoningai nemandagu kitu stiuardesės. Kaip jūs susidoroti su šia situacija?
 • Įsivaizduokite, kad matėte du keleivius ginčyti per savo vietas. Kaip jums tvarkyti tai?
 • Kaip jūs susidoroti su keleiviu, atsisakiusio laikytis taisyklių (išlaikant jo saugos diržas Užfiksuotas ir tt)?
 • Kaip jums tvarkyti labai nerimas keleivį, kuris bijo skristi?

Klausimai apie organizaciją ir kiti klausimai

 • Kodėl norite dirbti mūsų oro linijų ypač?
 • Ką manote daro mūsų aviakompanija skiriasi nuo kitų?
 • Kodėl orlaivių palydovų svarbu į orlaivį?
 • Ką jūs manote daro puikų klientų aptarnavimą?
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *