Kaip sukurti Infographic CV

Posted on

Be didelės konkurencijos aplinkoje, kai darbo ieškančių kreipiasi į įrankius, kaip infografika vėl išsiskirti iš minios. Turėtų jums turėti Infographic CV? Geriausias atsakymas yra toks: tai priklauso.

Apskritai, jums reikia sukurti tik tuo Infographic CV, jei turite išteklius (tiek savo įgūdžius ir kompetenciją ar gebėjimą samdyti dizainerio) nutempti išskirtinę galutinį produktą. Viskas sub-par tik pakenkti savo darbo paiešką, ypač todėl, kad dauguma atvejų, Infographic vėl nereikia. Štai daugiau informacijos apie kai naudoti Infographic CV ir kaip jį sukurti.

Kas yra Infographic Gyvenimo?

Kaip sukurti Infographic CV


Infografika atnaujinti skiriasi nuo tradicinių Resume stilių, kad ji naudoja grafinio dizaino elementų. Kadangi tradicinis CV tiesiog naudoti pagrindinę tekstą į sąrašą informaciją iš viršaus į apačią, infografika atnaujinti naudoja išdėstymą, spalvas, piktogramas, ir šrifto stilių organizuoti turinį.

Kada naudoti vieną

Apskritai, jei prašoma, nuomos vadovams renkasi tradicinius vėl per Infographic aprašymai. Nebent esate dizaino specialistas, jis gali būti tikrai sunku nutempti puiki Infographic CV ir siuntimo į ne-taip-labai vienas greičiausiai padaryti daugiau žalos nei naudos. Kitas Smukimo yra Infographic CV yra tai, kad jie gali būti viršyta darbo taikymo procesas, kaip įmonė Application sekimo sistemos, kurios automatiškai nuskaito vėl raktažodžius, gali nepavykti atpažinti tekstą į Infographic CV.

Taigi, kai turėtų naudojate Infographic CV? Nebent jis yra specialiai paprašė, mano, kad tai kaip priedas, kad galėtumėte savo “LinkedIn” profilį, arba pridėti jei rašau tiesiogiai su įdarbinimo ar nuomos vadybininkas (bet visada įsitikinkite, kad įtraukti į savo tradicinę, originalią versiją).

Kaip susikurti


Dar kartą didelis Infographic vėl sunku nutempti. Be to, turintys galimybę vykdyti aukšto lygio dizaino, jums taip pat reikia bendrų grafikai ir vizualizacijos naudojamas išreikšti duomenis supratimą. Galų gale, iš kurio infograph apibrėžimas “regėjimo įvaizdį, pavyzdžiui, diagramos ar schemoje naudojamas atstovauti informaciją ar duomenis.”

Taigi, galime ją padalyti. Kaip sukurti infografika atnaujinti priklauso nuo jūsų patirties ne tik su projektavimo, bet su infographs. Messing jį atspindės blogai jums, ne tik todėl, kad galutinis produktas bus surasti blogai, tačiau netinkamai naudojamas grafikas (pavyzdžiui, naudojant diagramą arba pyragas grafiką neteisingai), taip pat perteikia žinias už dizaino trūkumas. Jei tai skamba kaip sudėtinga teritorijoje, tai todėl, kad jis yra.

Jei esate visiškai naujas dizainas, ir tai yra pirmas kartas, kai jūs girdėjote žodį “infograph,” galbūt norėsite apsvarstyti nuomos laisvai samdomas dizaineris (pabandykite kaip Upwork.com ar net fiverr svetainę, nors Nepamirškite, kad jūs gauti ką mokate), kad padėtų jums per procesą. Jis gali būti labai sunku (ar net neįmanoma) sukurti gerą Infographic CV su nuline patirtimi.

Jei esate susipažinę ar patirties su grafiniu dizainu, jūsų Geriausia yra pradėti su šabloną. Net jei jūs neturite prieigos prie projektavimo programinės įrangos, pavyzdžiui, Adobe Photoshop arba Illustrator, svetainių, kaip Canva , Easel.ly ir Visualize.me , gali būti labai variantai. Canva yra lengva naudoti, nemokama ir turi Resume šablonai tona, ir nors ne visi iš jų yra “true” infographs, jie dirba dizaino elementų, spalva ir išdėstymas, kad bus pagyvinti savo CV. (Tačiau, vienas žodis Įspėjimas: Jei dėl kokios nors priežasties, darbo jūs kreipiatės į specialiai paprašė “Infographic” CV, jums reikės naudoti diagramas atstovauti savo CV anketa “duomenis”, ir todėl jums reikės daryti daugiau nei tiesiog naudokite klubo šriftą ir padėkite savo tekstą ant spalvoto fono.)

Infographic Atnaujinti Patarimai ir gudrybės už visų lygių

Nepriklausomai nuo jūsų patirties, yra keletas gairių, jūs visada turėtų laikytis.

Pirma, sumažinti savo Dažiklių

Geriausia yra laikytis trijų iki keturių spalvų, arba įvairiais atspalviais arba atskiras spalvas, kad gerai dirbti kartu. Bliuzas ir žalumynai yra geras atspirties taškas. Idealiu atveju jūsų fono turėtų būti kietas šviesios spalvos, su tamsesniu tekstą.

Antra, prisiminti tai yra profesionalus Dokumento

Venkite garsiai, cutesy ar animacinių filmų ish grafika, kad bus užgožti savo CV turinį. Nepamiršti savo šrifto naudojimui. Padaryti skaitomumas jūsų prioritetas numeris vienas, ir vengti bet kokių Svetima arba labai stilizuoti šriftus. Geras patikrinimas naudoti gali būti: “Ar aš matau šį šriftą dažniausiai naudojamas visame internete?” Arba, dar geriau, būtų šrifto būti naudojamas įmonės interneto svetainėje? Jei atsakymas yra triuškinantis ne, tai tikriausiai jūsų atsakymas, taip pat.

Trečia, užtikrinti, kad jūsų išdėstymas leidžia Nuosekli Sense

Reikia stengtis laikytis tam tikros loginės arba chronologine, informacijos srautas rūšiuoti. Pavyzdžiui, jūsų vardas ir el neturėtų būti dokumento apačioje. Jei esate visiškai naujas, tai yra, kai šablonas bus praversti.

Galiausiai, svarbiausias

“Keep it simple . ” Tai negali būti pabrėžta pakankamai. Net jei jūsų dizaino dirba meistrišką naudoti diagramas ir naudoja gražių spalvų, jei tai sunku skaityti, arba jei pagrindiniai komponentai savo CV yra sudėtinga iššifruoti, The infografika atnaujinti ketina dirbti prieš jus. Laikykite jį išvalyti, keep it simple, ir nepamirškite, kad jūs vis dar turite įtraukti pagrindai, pavyzdžiui, jūsų vardas, kontaktinė informacija, akademine ir darbo patirties.

Kalbant apie dizainą, yra tiek daug daugiau nerašytos “taisyklės” apsvarstyti. Geriausia, kad nagrinėtų duomenų imties charakteristikos infographs ir Infographic vėl gauti, ką kiti žmonės daro jausmą. Būti objektyvus su savo darbu, ir gauti antrą nuomonę iš patikimo draugo.

Ypač jei dokumento nereikia, svarbiausias klausimas apsvarstyti, yra: ar ši pagalba, ar skauda, mano darbas paraišką? Jūs negalite gauti bonus taškų tik teikiant Infographic CV. Už dokumente padaryti jums jokių malonių, ji turi būti išskirtinė.

Jūsų Infographic Gyvenimo Įrankių komplektas

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *