Interviu klausimas: “Kas yra Jūsų mokymo filosofija?”

Posted on

Interviu klausimas:

Kai kreipiatės dėl darbo, kaip mokytojo, jums gali būti paprašyta apie savo mokymo filosofija. Tai ne klausimas, kurį turėtų grabalioti ar improvizuoti skristi Rūšiuoti – jums atrodo nepasiruošusi darbui, jei jūs neturite paruoštą atsakymą.

Kita vertus, jei turite glaustą ir aiškią filosofiją, nuomos vadybininkas bus sužavėtas savo gebėjimu mąstyti apie metodų ir tikslų savo mokymo praktikoje.

Prieš pokalbį dėl darbo, įsitikinkite, kad jūs turite filosofiją, kad galite tvarkingai artikuliuoti.

Kas pašnekovas tikrai nori žinoti

Pašnekovas nori žinoti, kad jūs turite mokymo filosofiją, kad jūs galite ištarti, ir kad jūsų įsitikinimai apie mokymą ir mokymąsi yra gerai tinka mokykloje.

Kas yra mokymo filosofija? Tai savo vertybes ir įsitikinimus paaiškinimas, kiek jie susiję su mokymu. Jūsų filosofija dažnai metodų studijavo kolegijoje ar aukštosios mokyklos ir išmoktos pamokos metu bet kokią profesinę patirtį nuo tada derinys. Ji taip pat gali remtis savo patirtimi vaikų ugdymo arba kaip tėvų arba kaip save vaiko.

Patarimas: Jei jūs nežinote, ką jūsų mokymo filosofija, pabandykite užrašyti kelis pagrindinius teiginius galite manyti, kad tiesa apie švietimą, ir tada pradėti iš ten.

Pagalvokite apie metodus taikote pamokose ir savo tikslus savo studentams. Taip pat pagalvokite, kaip jūs įtraukėte savo mintis apie švietimą į veiksmą, ir kokiais principais yra įrodyta savo darbą klasėje. Kas daro jus didžiuojasi būti mokytoja? Kas leidžia jums žinoti, jūs padaryti gerą darbą? Kas standartai jūs nustatyti sau ir kodėl?

Asmens mokymas filosofija skiriasi nei pedagoginės teorijos, nors akivaizdu, kad du yra susiję. Valdorfo ar Montesori ugdymas, pavyzdžiui, apima labai skirtingus požiūrius į mokymą (pedagogikos), nei lavinimo Amerikos visuomenė-mokyklos sistema naudoja, ir dar mokytojai iš kiekvienos sistemos gali ištarti labai panašūs filosofijas.

Mokymo stiliai ir metodai dažnai keisti per asmens karjerą, todėl apžvelgti savo filosofiją laikas nuo laiko, ją atnaujinti ir pakeisti, kai būtina.

Kaip atsakyti “kas yra Jūsų mokymo filosofija?”

Jei Jūs niekada įdėti savo mokymo filosofiją į žodžius, tai trijų etapų procesas gali padėti jums ištarti savo įsitikinimus.

 • Pradžia Tiesiog
  pradėti su vienu ar dviem sakiniais, kad tvarkingai viską, savo mąstymą.
 • Tada Parengti
  Davęs savo pirminį pareiškimą, galite smulkiau apie tai, ką jūsų filosofija reiškia praktiškai.
 • Tada Įtraukti pavyzdys
  Jūs taip pat gali suteikti tai, kaip galite taikyti savo mokymo filosofiją klasėje pavyzdys. Tai padės padaryti jūsų filosofija dar labiau betonas.

Tačiau tik pasidalinti Pavyzdžiui, jei turite pakankamai laiko. Jei jau kalbėti už poros minučių, arba jei manote, kad pašnekovas nori judėti į priekį, galite praleisti šią dalį.

Pavyzdžiai Best Atsakymai

Dabar galime taikyti mūsų trijų pakopų sistemą ir pažvelgti į kai kuriuos pavyzdinius atsakymus.

 • Manau, kad klasėje yra gyvas bendruomenė ir kad kiekvienas iš pagrindinės į studentus su tėvais, turi prisidėti siekiant išlaikyti teigiamą atmosferą.

Kodėl tai veikia:  Šis teiginys yra nesudėtingas ir lengvai sugeria. Tai užtrunka poziciją – klasėje yra gyvas bendruomenė ir kiekvienas prisideda – ir perteikia tai gerai. Nors jums nereikia, kad tilptų viskas, ko jums manyti apie moko į vieną sakinį, svarbu, kad būtų galima išreikšti labiausiai centrinę dalį savo idėjas ir prioritetus, kaip mokytojas. Tegul poilsio būti numanomas.

 • Visi studentai yra individualus ir kiekvienas mokosi savo unikaliu būdu. Aš naudoju kelis mokymo metodus (kalbinis, regimasis, girdimasis, Sensation), kad pasiektų studentus, kad niekas užmirštas.

Kodėl tai veikia:  Šis paaiškinimas aišku, kad ši mokytoja mano, kad veiksmingas mokymas atneša visiems kartu kartu. Jūs taip pat gali padaryti trumpą paminėti švietimo teorijos ir mokslinių tyrimų, kurie palaiko savo filosofiją, arba galite kreiptis į kitų pedagogams, kurie iliustruoja savo filosofiją. Jūs bandote aišku, jūsų Interviuotojas, kad jūs kruopščiai galvoti apie tai, kaip jums mokyti ir gerai išsilavinusių švietimo praktiką.

 • Kiekvienas klasėje prisideda kaip studentas, mokytojas, ir mąstytojas. Mokausi iš mokinių, kiek jie mokosi iš manęs. Vienas iš būdų noriu pabrėžti šią filosofiją mano klases yra įtraukti reguliarų atsiliepimus studentams. Pavyzdžiui, aš paprašyti mokinių užpildyti vidurio kurso įvertinimą klasės, kurioje jie atspindi nuo kurso tikslus ir suteikti grįžtamąjį ryšį apie tai, ar kursas yra padėti jiems patenkinti šiuos tikslus iki šiol. Studentai buvo taip įžvalgus, teikti naudingą informaciją man ką dirba klasėje, ir ką galiu patobulinti. Manau, mes niekada sustoti mokytis, ir aš noriu, kad mano mokiniai žinoti galime pasimokyti vieni iš kitų.

Kodėl tai veikia:  Tai atsakymas suteikia specifiką apie tai, kaip mokytojas mato savo vaidmenį. Ji taip pat rodo, kad kandidatas yra imlūs atsiliepimus ir gali įtraukti, kad į jų požiūrį. Tai yra geras atsakymas duoti jei atėjo laikas parengti. Jei juntate, kad pašnekovas nori judėti į priekį, nereikia pateikti daugiau informacijos.

Patarimai Suteikti geriausias atsakymas

Nustatykite savo mokymo filosofiją prieš pokalbį. Pagalvokite apie savo mokymo metodus ir tikslus. Kaip jūs įdėti savo idėjas? Kas principai rodo savo darbą? Atminkite, kad mokymo filosofija skiriasi nei pedagoginės teorijos.

Gauti iki taško. Įsitikinkite, kad esate sugebėti formuluoti savo įsitikinimus glaustai. Būtų idealu, jei norite gebėti apibendrinti savo mokymo filosofiją vienu sakiniu, jei jums turėjo. (Nors žinoma reikia turėti specifiką pasiūlyti atveju laikas kalbėti nuodugniai.)

Ko nesakyti

Venkite daugžodžiavimas.  Prastai organizavo ar mažiau nei glaustas bus sunku kitiems žmonėms suprasti ir gali jums pakenkti. Pašnekovas nori pamatyti, kad jūs suprantate savo mokymo filosofiją ir gali apibūdinti gerai.

Pereiti į klišes.  Taip pat Venkite ir akivaizdu pareiškimus, kaip “visi nusipelno galimybę mokytis.” Žinoma, tai plati ir taikomos daugeliui ekvivalentas situacijose, bet labai visuotinumo ir akivaizdumas daro frazę problema. Paprasčiau tariant, jei jūsų filosofija yra triuizmas arba klišė, tai akivaizdu, tu negali įdėti daug minties į ją.

Jei jūsų švietimo filosofija iš tikrųjų yra, kad kiekvienas nusipelno galimybę (ar kažką panašaus), tada įsitikinkite, kad jūsų ataskaita unikalus paaiškinti, kaip matote lygybės kaip atitinkamos švietimo principą. Nuostata, kad reikia nepamiršti, kad jei jūs negalite įsivaizduoti kas nors nesutinka su savo filosofija (tai yra, nesutikdama protingai, gerai apgalvotos priežasčių), tada jūs tikriausiai nusileido akivaizdus ir gerai žinoma.

pagrindiniai takeaways

Paruoškite savo atsakymą iki interviu: praktika aprašyti savo įsitikinimus, tikslus ir metodus.

Glaustumas: Apibendrinkite savo filosofiją sakinio ar dviejų. Galėtų teikti daugiau informacijos, jei reikia.

Venkite klišių: Gebėti parodyti, kaip jūsų teiginys yra susijęs su savo unikaliu požiūriu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *