Patarimai, kaip rašyti savo pirmąjį CV

Posted on

Patarimai, kaip rašyti savo pirmąjį CV

Jei esate susirūpinę rašyti savo pirmąjį CV arba kovoja su užduotimi, jūs ne vieni! Tačiau ji neturi būti bauginanti.

Daugelis studentų ir neseniai baigusieji studijas nerimauti, kad jie neturi pakankamai patirties, kad galėtų sukurti įtikinamą CV. Tačiau nesijaudinkite. Yra daug būdų pabrėžti savo įgūdžius ir patirtį, net jei tai yra jūsų pirmasis darbas.

Skaityti toliau patarimų apie tai, kaip rašyti stiprų pirmąjį CV, kad bus generuoti susidomėjimą ir interviu.

Ką daryti prieš rašant savo CV

Prieš jus net pradėti rašyti savo gyvenimo aprašymą, yra keli žingsniai, kurių galite imtis. Turėkite omenyje, kad savo gyvenimo tikslas yra parodyti darbdaviui, kad esate stipri kandidatė į darbą, ir kad jūs pridėtinę vertę įmonei.

Norėdami tai padaryti sėkmingai, jums reikia žinoti, kas potencialūs darbdaviai ieško. Pradėkite tiriant darbo skelbimų, kurie jus domina. Padaryti žodžius jums rasti per darbo skelbimai, tokių kaip dažnai minimų reikalavimų ar įgūdžių sąrašą. Jūs norite atkreipti dėmesį į tai savo CV įspūdį darbdaviui.

Klauskite patyrusių specialistų, kas, jų nuomone, svarbu, kai jie samdyti sprendimus. Apsvarstyti galimybę surengti keletą informacinių interviu su žmonėmis, savo srities gauti, kas yra svarbiausia darbo vietų rūšių jūs ieškote už jausmą.

Jūs taip pat galite skaityti profesionalius leidinių ir interneto svetainių, susijusių su jūsų tikslinę pramonėje. Pasinerkite į savo pasirinktoje srityje ir sužinoti, kiek, kaip jūs galite. Kai žinote, kas yra svarbu darbdaviams, galite nukreipti savo CV spręsti šiuos klausimus.

Patarimai, kaip rašyti savo pirmąjį CV

 • Pažymėkite išsilavinimą. Jei esate studentas arba neseniai studentas, savo išsilavinimą yra vienas iš jūsų didžiausias turtas. Įdėkite skyrių savo CV “švietimas” į puslapio viršuje. Apima ne tik mokykloje Jūs patekote į ir laipsnį gavote, bet jokių kitų pasiekimus. Galbūt jūs turėjote aukštą VPS ar pagaminti dekano sąrašas. Jei mokėsi užsienyje, gali apimti tai, kaip gerai. Darbdaviai yra sužavėtas absolventams akademinių pasiekimų, todėl pažymėkite jas.
 • Pabrėžkite visą susijusią patirtį. Jūs galite turėti ribotą darbo patirtį, bet jūs turite daug kitų patirtimi galite piešti. Pagalvokite apie jums dalyvavusių klubų, stažuočių turite laikomų ir savanorių pozicijas dirbote. Visa tai gali būti išvardyti “susijusi patirtis” ar panašios kategorijos.
 • Palikite, kas nėra svarbu. Svarbiausia yra pabrėžti tuos dalykus, kurie parodytų savo vertę bendrovei, ir palikti tuos dalykus, kurie ne. Pavyzdžiui, jei ieškote į darbą informacinių sistemų, jūsų programavimo stažuotės bus svarbu, tačiau tai, kad jūs laimėjo apdovanojimus už vandens slidės nebus! Neįtraukite pomėgius ar patirtimi, jei jie susiję su darbu.
 • Paminėti pasiekimus. Po kiekvieno patirtį, galite išvardyti kai kurie iš pareigų tu į tą darbą arba pareigas. Tačiau nieko tik sakau, ką padarė. Išvardykite visus pasiekimus, kad įrodyti, kad jūs galite pridėti vertę organizacijai. Pavyzdžiui, galbūt jūs laimėjo “Mėnesio darbuotojas” darbe. O gal jūs sukūrėte naują padavimo sistemą, padidėjusį efektyvumą biure. Įtraukti jokių pavyzdžių kartų jums pridėtinę vertę įmonei, ar pasiekti kažką.
 • Naudokite raktinius žodžius. Atsigręžti į raktažodžius generuojami bendrų įgūdžių ir reikalavimai darbo prašote sąrašą. Pabandykite naudoti kai kurias iš šių raktažodžių visoje savo CV. Tai parodys nuomos vadybininkas, iš pirmo žvilgsnio, kad esate gerai tinka šiam darbui.
 • Pažvelgti pavyzdžių. Ypač tada, kai rašyti savo pirmąjį CV, tai gera idėja pažvelgti į gyvenimo aprašymą pavyzdžių. Jie gali padėti jums nuspręsti, kaip formatuoti savo CV, ir kokios informacijos yra. Įsitikinkite, kad pakeisti bet imties CV pateikiama informacija, kad yra specifinis jums, ir į darbą prašote. Check out šių studentas CV pavyzdžiai, ir šie kiti CV pavyzdžiai.
 • Laikykite jį trumpas. Ypač, jei tai yra jūsų pirmą CV, galbūt neturi daug informacijos įtraukti. Jūsų CV neturėtų būti ilgesnis nei vieno puslapio. Siekiama užpildyti visą puslapį, o dar turintys gerą kiekį baltos erdvės ribų.
 • Redaguoti, redaguoti, redagavimas. Nes darbdaviai gauti tiek daug darbo prašymus, kažkas mažas kaip rašybos gali jums kainuoti darbą. Būtinai kruopščiai patikrinkite savo CV prieš siunčiant jį į darbdavį. Skaityti jį jokių rašybos ir gramatikos klaidų, taip pat bet kokius formatu neatitikimų (pavyzdžiui, naudojant įvairių stilių kulka taškų). Užduoti draugui ar šeimos nariui, arba karjeros paslaugų patarėjas, taip pat pažvelgti į jį jums.

Tęsti Design Patarimai

Daugelis žmonių stebisi sužinoję, kad atnaujinti dizainas yra tokia pat svarbi kaip turinys, bet tai visiškai teisinga. Tyrimai rodo, kad jūsų CV turi mažiau nei 20 sekundžių padaryti teisingą įspūdį, todėl jis turi būti akį traukiantis ir lengva skaityti.

Yra daug skirtingų būdų, kaip dizainas ir forma savo CV. Check out šių CV šablonus, siekiant padėti jums formatuoti savo CV. Naudojant šabloną, bus lengviau sukurti savo CV. Ne tik ji sutaupysite laiko, bet ji taip pat gali sumažinti formatavimo klaidų. Galite pažvelgti į šių kitų Resume šablonai prieinama per “Microsoft Word” ir “Google Docs.

Pirma Gyvenimo pavyzdys

Barry Allenas
1234 High Street • Atėnai GA 30603 • (123) 456-7890 • barry.allen@email.com

KVALIFIKACIJOS SANTRAUKA
viršų reitingą tenisininkas sverto kolegiją ir pro Tour žaidimo patirties Excel, kaip teniso treneris.

Tenisas Koučingas : Gali remtis 10 metų konkurencinio teniso patirtį kurti ir švino dinaminių jaunesniųjų ir suaugusiųjų klinikose ir teikti kokybiškas nurodymą žaidėjų įvairaus amžiaus.

Sportas valdymas : Įgijęs teniso turnyro renginio koordinavimas ir rinkodara.

Sertifikatai : United States Profesionalus teniso asociacijos (USPTA) ir “Professional” Tenisas registras (PAR) sertifikuoti, CPR, pirmoji pagalba

Pagrindiniai Privalumai : charizmatiška ir labai motyvacinį koučingo stilius, kapitalizuoti nuo individualių stipriąsias ir teikiant paramą įveikiant asmeninius iššūkius.

ŠVIETIMAS

BSEd į sporto vadybos (2018 birželis)
universiteto Gruzijoje, Atėnai, Džordžija
vyriški teniso komanda; Tenisas stipendija; Sportas verslo klubas

Todėl įvykiai

UNIVERSITETAS Gruzijos Atėnuose, GA

Studentas, sporto vadyba (09 / 2014-06 / 2018)
Užbaigtas išsamią ketverių metų studijuoja sporto vadyba. Pagrindiniai kursinių įtrauktas mokymo programos sporto renginių vadybos, viešųjų ryšių, rinkodaros ir finansų.

 • Uždirbo 4 Dienos MVP apdovanojimai NCAA D1 teniso programą, pasiekti Top 100 USTA reitingą, All-valstija, ir viršų valstybės turnyro apdailai.
 • Su sąlyga, teniso pamokos, universitetų remiamų vasaros teniso klinikose 5 metų amžiaus per 14 vaikams.
 • Laimėjo du I kategorijos USTA Nacionalinis čempionatas.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *