Teisinis Karjera: Kaip tapti paralegal

Posted on

Teisinis Karjera: Kaip tapti paralegal

Paralegal, ar juridinis padėjėjas, yra juridinio specialistų, kurie atlieka tam tikras užduotis, kad paprastai būtų atliekami advokatu asmuo, turėtų paralegal ne būti. Tai apima tiria faktus, susijusius su byla, interviu klientams ir liudytojus, rengti teisinius dokumentus, ir atlikti teisinį tyrimą. Teisininkų negali suteikti teisinę konsultaciją ir visada veikia pagal advokatu priežiūros ir yra labai svarbus teisinės profesijos, nes jie padeda advokatai daugelyje aspektų bylos tyrimo ir paruošimo.

Sąvokos “paralegal” ir “teisinė padėjėjas” naudojamas būti sukeičiami, bet pamažu pradeda keistis pramonėje. Teisiniai padėjėjai dabar skaitykite daugiau sekretorių vaidmenis, o paralegals atlikti daugiau pareigas, tiesiogiai susijusias su teise.

Kas turėtų būti paralegal

Tiems, kurie domisi teisės karjerą, bet kurie nėra tikri, kad jie nori eiti į teisės mokyklą yra geri kandidatai tapti paralegals. Taip pat yra keletas konkrečių įgūdžių, kurie paralegals turėtų turėti, įskaitant bendravimo įgūdžius, mokslinių tyrimų ir tyrimo įgūdžius ir įvairias užduotis įgūdžius. Tai yra įgūdžių, kurie yra mokoma formalių paralegal švietimo programas, tačiau ji padeda, jei jau turi juos tam tikru laipsniu.

Darbo statistikos biuras teigia, kad darbas perspektyvos paralegal profesijos auga maždaug 17% tarp 2012 ir 2022 m, kuris yra greitesnis nei vidutinis augimo procentinę dalį. Jei jus domina karjeros, kad auga sparčiau nei vidutiniškai, arba jei turi reikiamus įgūdžius ir domisi Amerikos teisinės sistemos, karjeros kaip paralegal gali būti už jus.

Kaip tapti paralegal

Pasak Nacionalinės federacijos paralegal asociacijų, yra keletas būdų, kaip tapti paralegal. Yra sertifikatas programos, dvejų metų programos, ir ketverių metų programų, kurios visos turi privalumų, ir kokiu keliu norite eiti, priklauso nuo jūsų dabartinis vaidmuo ir švietimo būklę ir ką jūsų galimi tikslai.

Remiantis dabartinės darbo rinkoje, yra rekomenduojama, kad paralegals turėti ketverių metų laipsnį su ne mažiau kaip 24 kreditų teisės specialybės kursus. Taip pat yra po bakalaureato sertifikatai, leidžiantys tiems, su ketverių metų laipsnių kitose srityse užsidirbti reikiamų kreditų ir sertifikavimo įsidarbinti kaip paralegal. Į viršų pakopos advokatų kontoros apskritai patinka jų paralegals turėti ketverių metų laipsnį su sertifikatu viršuje, kad jei norite eiti šiuo maršrutu.

NFPA turi siūlomą mokymo programą paralegal programos, bet ne visas programas laikytis šių standartų. Yra daug interneto išteklių, kurie padės suinteresuoti studentai rasti tinkamą formaliojo švietimo programą už juos. Taip pat yra amerikiečių advokatų asociacijos patvirtintą programą, kuri NFPA rekomenduoja variantas. Šios programos arba atitiko ar viršijo sąlygas pagal ABA nustatytų paralegals standartus.

Kai jūs Dotarłeś šiek tiek formaliojo švietimo rūšiuoti, ten taip pat yra tęstinis mokymas, kuris veda į paralegal sertifikavimo. Tai skiriasi nuo po bakalaureato sertifikavimo, kad jau buvo minėta. Paralegal sertifikavimo reikalauja, kad paralegal turi bent vienerių metų patirties ir tada perduoti oficialų tyrimą.

Būdamas teisininkas

Sprendimas tapti paralegal nereiškia, kad jūs negalite tapti advokatu žemyn linija. Jis dažnai rekomenduojama žmonėms, kurie domisi teisės, bet ne lemiamą, kad jie nori eiti į teisės mokyklą dirbti kaip paralegal įgyti patirties juridinio srityje ir pamatyti, jei jie kaip darai, kad tokio darbo. Teisė mokykla yra tiek labai sunku ir labai brangu, todėl, jei jūs nesate tikras, ar tai teisingas žingsnis jus, susirasti darbą, kaip paralegal yra labiau ekonomiškai efektyvi investicija, o jūs nuspręsti. Ji taip pat leis jums pamatyti sąlygas, kad advokatai dirba pagal, kuri taip pat tikėtina, padėti jums padaryti savo sprendimą.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *