Kaip nustatyti tikslus savo modelio karjerą

Posted on

Kaip nustatyti tikslus savo modelio karjerą

Jūs turite įvesti savo karjerą kartu su planu. Tai padeda jums likti sutelktas, kelyje, ir pereinant geriausią kelią. Dėl modelių , nustatant konkrečius tikslus, kurie padės jums ir jūsų agentas aiškiau apie darbo vietų jums reikia imtis.

Atminkite, jūsų agentas turi išlaikyti savo tikslus sąžiningas, ir nustatyti, ar jie yra įmanoma savo modelio karjerą. Jei turite užsibrėžtų tikslų, kad jūsų agentas neturi laiko pagrįsta, jie padės jums iš naujo įvertinti juos sukurti realesnį sąrašą. Yra Dėl visų modelių tipų rinkos. Tačiau ne visi modeliai gali daryti visus modeliavimo rūšių. Čia yra keturi konkretūs tikslai, kurie padės jums pradėkite modelio karjerą ir jus teisingu keliu.

Nustatykite savo “Žvilgsnis”

Nors “Noriu būti modeliu”, yra vieta pradėti, jums reikia gauti daugiau konkrečios informacijos apie modeliavimo ir darbą, kurį norite padaryti, ir konkrečiau, ką galės padaryti tipo. Galbūt jūs visada norėjau būti aukščiausios mados modelio, bet jūsų “žvilgsnis” yra daugiau komercinio pobūdžio. Ar savo mokslinių tyrimų apie įvairių pramonės šakų ir išsiaiškinti, kuris iš jų jums labiausiai tinka ir įtraukti jį į savo tikslą aplinkoje. Tai ypač svarbus tikslas aptarti su savo agentu, nes jis ženkliai paveikia darbo vietų norite būti atsižvelgiant tipą.

Vietų, kur norėčiau dirbti

Jei norite būti maudymosi modelį , galbūt turite tam tikrų egzotinių vietų galvoje paplūdimio ūgliai. Arba, jei norite būti mados modelis, jums gali būti svajojate vaikščioti KTT rodo per Paryžiaus mados savaitėje. Atsižvelgiant į šiuos tikslus ir stebėti juos padės jums likti sutelktas ir jus motyvuoja siekti jų. Daugelis žmonių rekomenduojame vizualizacijos metodus pasiekti tikslus, o įsivaizduodami save modeliuojant dizaineris maudymosi kostiumėliai ant gražaus paplūdimio skamba kaip gana daug laiko!

Gauk Daug poveikio

Pirmieji savo nuotraukas matyti, kaip daug žmonių kaip įmanoma, yra svarbu konkurencinėje modeliavimo verslą. Kuo daugiau jūs matė modelių agentūrų ir klientams daugiau galimybių turėsite gauti pasirašytas ir užsisakyti daugiau darbo vietų. Geriausia vieta būti greitai matomas teisėtų modelių agentūrų yra ModelScouts.com.

Prisijungti su dideliu agentūros

Norėdami pasiekti savo modeliavimo tikslus reikės nusimanančio ir patyręs agentas pagalbos jūsų pusėje. Jūsų agentas padės jums gauti darbą, tvarkyti savo užsakymus, derėtis dėl darbo užmokesčio suteikti jums neįkainojamą patarimą ir modeliavimas įžvalgų, taip pat daug kitų svarbių užduočių. Jei galite pasidalinti savo modeliavimo tikslus su savo agentu, jie duos jums tikrovišką, ką reikia koreguoti, taip pat geriausių būdų jiems pasiekti savo modeliavimo ateities atsirandantys ir kurios tikslai.

Dabar, kad jūs turite tam tikrų proto tikslus, kitas žingsnis yra įrašyti juos lengvai prieinamoje vietoje. Galbūt kaip sąrašą jūsų šaldytuvas, kabo ant jūsų vonios veidrodį, ar įvedėte savo kompiuteryje – bet galite greitai gauti į juos iš naujo juos skaityti. Nuolatiniai priminimai savo tikslų paskatins Jus priimti sprendimus, kurie jus juda link jų ir galiausiai juos pasiekti.

Kodėl tikslai Materija ir kaip juos pasiekti

Priminti sau, kodėl jums nustatyti šiuos tikslus pirmoje vietoje yra dar vienas svarbus taktika siekiant tikslų. Kartu su savo sąrašą tikslų, parašyti, kodėl tie jūsų tikslai ir ką pasiekti jiems reikštų jums sąrašą. Gal modeliavimo karjeros reiškia laisvę jums – laisvė keliauti ir visada dirba skirtingose ​​vietose ir valdyti savo laiką skirtingai nei 9-5 darbo.

Arba, pavyzdžiui, modeliavimas gali būti tiesiog hobis jums, ir tuo atveju, jūsų tikslas yra smagiai ir mėgautis save. Kai jūs pasiūlė modeliavimo darbą tikrai nenoriu imtis , primindami sau, kad jūsų tikslas yra mėgautis save, padės jums padaryti sprendimą paversti jį žemyn.

Kita vertus, jei jūsų tikslas yra uždirbti pinigus, primindami sau tai bus įtikinti jus, tai geriausia jūsų labui priimti darbą. Kai jūsų modeliavimas agentas žino savo tikslus, jie taip pat bus pagrindinis jėga padėti jums pasiekti juos, kuris yra, kodėl tai taip svarbu pasirašyti su dideliu modelių agentūra.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *