Ką Specialusis ugdymas Mokytojas daryti? Atlyginimas, reikiamų įgūdžių, & Daugiau

Posted on

Ką Specialusis ugdymas Mokytojas daryti? Atlyginimas, reikiamų įgūdžių, & Daugiau


Specialiųjų pedagogų prižiūrėti švietimą ir mokymą studentams, turintiems fizinių, emocinių, psichinių ir mokymosi negalia. Jie sukurti ir pristatyti pamokas, orientuotas į individualius poreikius ir galimybes studentams pagal jų priežiūra. Specialiųjų pedagogų dėsto ikimokyklinio, pradinėje, viduryje ir aukštųjų mokyklų lygį.

Maždaug 439.300 specialiojo ugdymo mokytojai dirbo JAV 2016 metais.

Specialusis ugdymas Mokytojų pareigos ir atsakomybė

Specialiųjų pedagogų atsakomybę gali skirtis priklausomai nuo rūšies jie moko ir kur jie dirba, bet kai kurie bendri pareigos apima:

 • Bendradarbiauti su kitais ekvivalentas mokytojams, mokyklų psichologai, mokymosi negalia specialistus, SPEECH / klausos specialistų ir mokyklų socialiniams darbuotojams teikti integruotą planą kuriant savo studentų gebėjimus.
 • Nustatykite mokymosi tikslus kiekvieno studento, įvertinti jų pažangą, ir įrašyti savo vertinimus.
 • Atnaujinkite tėvus apie jų mokinių pažangos ir pasitelkti tėvų paramą su elgesio kontrolės ir vidaus veiklos, skirtos papildyti savo klasėje pamokas.
 • Prižiūrėti ir mokyti mokymo asistentų.
 • Pagalba planas mokiniams pereinant prie vaisingo gyvenimo po jų vidurinio ugdymo pabaigos.

Specialiojo ugdymo mokytojų Pajamos

Specialiųjų pedagogų uždirbti susilygino su kitų pedagogų, nepaisant papildomų iššūkių ir atsakomybės.

 • Vidutinis metinis atlyginimas: $ 59.780 ($ 28.74 / val)
 • Į viršų 10% metinis atlyginimas: Daugiau nei $ 97.070 ($ 46.67 / val)
 • Apačia 10% metinis atlyginimas: mažiau nei $ 39.680 ($ 19.08 / val)

Šaltinis: JAV Darbo statistikos biuras , 2018

Švietimas, mokymo ir sertifikavimo

Ši karjera reikalauja tiek švietimo ir kartais sertifikatą.

 • Išsilavinimas: specialiųjų pedagogų valstybinėse mokyklose reikia bent bakalauro laipsnį. Kai kurie mokytojai gauna bakalauro laipsnį konkrečiai švietimo, ar net specialaus išsilavinimo. Kai kurios valstybės reikalauja kandidatai sertifikavimo turėti magistro laipsnį specialiojo ugdymo. Daugelis mokyklų rajonų teigti pirmenybę kandidatams su valdovo laipsnių.
 • Mokymas ir patirtis: Daugelis specialiojo ugdymo mokytojai turi užpildyti tam tikrą skaičių valandų studento mokymo prieš tapdamas sertifikuota. Specialiųjų pedagogų gali išmokti planuoti pamokas ir valdyti klasę pagal švino mokytojas, o studentų mokymo priežiūrą.
 • Pažymėjimas: Dauguma valstybių reikalauja asmenis perduoti sertifikavimo egzaminą. Privačios mokyklos mokytojams reikia bakalauro laipsnį, bet nebūtinai turi būti sertifikuoti. Kai kurie mokytojai gauti savo licencijas su neįgaliaisiais kategorijų, pavyzdžiui, elgesio sutrikimų ar autizmo.

Specialūs lavinimo mokytojas įgūdžiai ir kompetencijos

Yra daug įgūdžiai būdingi specialiųjų pedagogų, įskaitant empatijos, kantrybės ir organizacijos.

 • Kritinio mąstymo įgūdžius: specialus švietimas turi tiksliai įvertinti mokinių pažangą ir pritaikyti pamokas į savo poreikius.
 • Kantrybė: Šie studentai dažnai reikalauja skirtingų metodų instruktavimo ir ne visada iš karto reaguoja į ją gavimo. Jis gali būti sunkus darbas ir gebėjimas atsitraukti trumpai ir giliai įkvėpk gali būti kritinė.
 • Bendravimo įgūdžiai: Šie mokytojai turi gebėti bendrauti su tėvais, kitais mokytojais ir administratoriams, be vaikų iki jų priežiūra.
 • Naujovės: Ne kiekvienas iš šių vaikų gali būti mokoma taip pat. Geras specialiojo ugdymo mokytojas galės suvokti skirtingų būdų pasiekti studentus ir pagrindiniai jų pažangą.

Darbas Outlook ”

Užimtumas specialiųjų pedagogų yra augs maždaug 8% norma nuo 2016 iki 2026, taip pat greitai, kaip vidutinis visų profesijų. Tai yra dėl to, efektyviau ir ankstesnės atrankos ir identifikavimo įvairių fizinių, emocinių, psichinių ir mokymosi negalia.

Svarbūs : federalinių ir valstijų teisės aktai reikalauja mokyklos rajonai suteikti nemokamą išsilavinimą neįgaliems studentams, todėl ten nuolat reikia šiems mokytojams.

Darbo aplinka

Daugelis specialiojo ugdymo mokytojai dirbti viešųjų ar privačių mokyklų tuo elementarus, viduryje ir aukštųjų mokyklų lygį, bet jie taip pat gali mokyti vaikų priežiūros paslaugų centrų. Kiti dirbti gyvenamųjų ir savaitės programa, kad tarnauti neįgaliesiems ar specialių besimokančiųjų poreikius, arba bendruomeninių agentūrų, papildyti nurodymą pateiktą mokyklose.

Bet kokioje aplinkoje, ši profesija gali pakili ir naudingas, tačiau ji taip pat gali būti emociškai sudėtingas ir įtemptas. Jis gali būti fiziškai sudėtinga, kaip gerai, kai susiduriame su fizinę negalią turintiems vaikams.

Darbo grafikas

Dauguma specialiojo ugdymo mokytojai dirbti mokyklos dienas ir pamokų metu, bet jie gali dirbti po pamokų, taip pat į laipsnio dokumentus bei rūpintis administracines užduotis. Specialiųjų pedagogų paprastai turi vasaras išjungti, nors kai kurios mokyklos turi vasaros mokyklos programas, kurios gali pareikalauti papildomų mėnesius darbe. Mokytojai paprastai išjungti vidurio žiemos pertraukos ir pavasario pertraukas taip pat.

Lyginant Panašūs Darbai

Kai panašios darbo vietos ir jų vidutinis metinis darbo užmokestis apima:

 • Vaikų priežiūra darbuotojas : $ 23.240
 • Vidurinės mokyklos mokytojas : $ 60.320
 • Ergoterapeutas : $ 84.270

Šaltinis: JAV Darbo statistikos biuras , 2018

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *