Sportas Karjera paruošimas Pradeda į mokyklą

Posted on

Sportas Karjera paruošimas Pradeda į mokyklą

A futbolininko karjerą gali būti žmonėms su kelių skirtingų tipų sluoksnių, net ir tie, kurie nėra sportininkai variantas. Nepriklausomai nuo kelio į futbolininko karjerą, tvirtą išsilavinimą ir patirtį per stažuotes ir ne visą darbo dieną, bus būtina.

Kai kolegijų ir universitetų siūlo sporto valdymo programas, bet savo studijas nereikia būti taip būdinga vienai futbolininko karjerą. Sporto komandų ir lygų reikia Verslas ir finansai profesionalai, kurie gali padėti valdyti operacijas. Rinkodara ir viešieji ryšiai specialistai yra būtina generuoti susidomėjimą ir treneriai ir kineziterapeutai reikia išlaikyti sportininkus sveikas ir geriausioje būklėje. Net įstatymas laipsnis gali lemti karjeros kaip tarpininkas, atstovaujančių sportininkų ar patarimas frančizę ir lygų.

Kai karjeros susijusiai dirba tiesiogiai sporto komandų, o kiti susijusiai darbo atskiroms įmonėms, kurios taip pat palaiko sportininkus ar komandas. Pavyzdžiui, fizinė terapija klinikoje gali specializuotis darbo su sportininkais ir pamatyti žaidėjus iš profesinės, kolegijoje, ar aukštųjų mokyklų komandų srityje. Žurnalistai greičiausiai yra darbo vietos naujienų organizacijomis, kurios apima sporto komandas.

Papildoma veikla

Daugelis studentų sporto karjeros sportuoti prie aukštųjų mokyklų ir kolegijų lygio. Akivaizdu, on-the-srityje patirtis gali būti vertinga pasirengimas būsimiems treneriams, sporto trenerių, sporto direktorių, ir kt. Tiesą sakant, komandinis darbas išmoko žaisti sporto ir įsipareigojimą reikiamą gali padėti žmogui anksto daugelyje karjerą.

Bet jei jūs ne athletically linkęs, vis dar yra daug galimybių. Kaip ir kitų padalinių miesteliu, Athletic skyrius dažnai turi ne visą darbo dieną darbo vietų laisvų studentams. Net jei tai tik darbas atsakyti į telefonus, ji vis dar yra galimybė įgyti patirties ir užmegzti ryšius šioje srityje, kurioje norite dirbti.

Sporto informacijos skyrius paprastai reikia studentams, kad padėtų sekti statistiką ir rašyti pranešimus spaudai. Mokyklos popieriaus gali prireikti sporto žurnalistė. Apsvarstyti bet departamentas miesteliu, kuris sąveikauja su lengvosios atletikos, ir ten tikriausiai yra galimybės nėra.

Jei jūs vis dar vidurinėje mokykloje, kreipkitės mokytojas, treneris, arba patarėju apie galimybes, kurios yra prieinamos.

Patarimas : popamokinės patirtis padės jums sužinoti daugiau apie savo stipriąsias puses, mėgstami ir nemėgstami, ir motyvaciją. Įvairiais būdais, jie galbūt taip pat svarbu, kaip jūsų mokyklą.

Stažuotės ir ne visą darbo dieną

Daugelis sporto vadybos programos padės prijungti studentams puikios stažuočių galimybes. Studentai kryptys kažką kita, nei sporto vadyba vis dar galite rasti sportu susiję stažuotes padedant patarėjams arba konsultantams. Mokyklos sportinę departamentas ar sporto informacijos departamentas gali pasiūlyti stažuotes pozicijų įvairovė. Profesionalūs sporto komandos ir pusiau profesionalių sporto komandų ir siūlyti stažuotes, kaip daryti verslą kontroliuojamų su sporto pramonėje.

Skirtingai stažuočių, darbo vietų nebus jums kolegijoje kredito, tačiau jie gali suteikti jums su patirtimi. Profesionalūs sporto komandos dažnai reikia visą laiką arba sezoninė pagalbos, ir mokyklos atletiškas ir sporto informacija departamentai samdyti studentams visu etatu, net jei stažuotės nėra.

Patarimas : ar jie darbo ar stažuotės, galimybes galima rasti tiesiogiai per darbdavių arba per specializuotų darbo paieškos svetainių, pavyzdžiui TeamworkOnline.com.

dalyvavimas

Nors ne visi sporto susijusių darbo vietų susijusiai dalyvauja kaip sportininkas, tai yra geras pagrindas turi ir puikus būdas gauti kojomis į duris. Gana daug bet darbas susijęs su instruktavimas ar Skautai yra tik realiai galima, kad kažkas su patirtimi groja sportą. Net darbo vietų, kad nereikia tiesioginės patirties kaip sportininkas bus lengviau gauti, jei turite sportininko patirtį, kad būtų galima susieti tam tikru lygiu ir ties savo pasirinktą profesiją centre.

Tai nereiškia, jūs turite būti labai kvalifikuoti arba labai sėkmingas sportininkas. Benchwarmer su už dirbame praktikos reputacija dažnai eksponuoja bruožai darbdavių rūšių bet profesija valios vertę. Ir rekomendacijas galite gauti iš trenerio, kuris vertina savo darbo etika, nors iš žaidimo laiko gali būti dalykas, kad paleidžiama jums koją į darbo ar stažuotės durų trūkumo.

Pagrindiniai takeaways

Ne tik sportininkams

Daugelis karjeros keliai finansai, teisinės, rinkodaros, sveikatos priežiūros, ir dar daugiau palaikymo iš sporto verslą.

Ne visą darbo dieną

Mokyklų atletiškas ir sporto informacija departamentai paprastai samdyti studentus.

stažuotės

Profesionalūs sporto komandos ir lygos siūlome stažuotes įvairiose srityse.

 

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *