Vasaros darbo ar stažuotės – Kas geriausiai kolegijos studentų?

Posted on

Vasaros darbo ar stažuotės -Kas geriausiai kolegijos studentų?

Nesvarbu, ar jūs turėtumėte gauti darbą ar praktiką per savo kolegijoje pertraukos priklauso nuo jūsų individualios situacijos. Jei bandote nuspręsti, tada pradėti suprasti, ką jūs ieškote gauti iš patirties. Jūs galite padaryti, kad užduoti sau keletą klausimų:

Kokie jūsų artimiausi poreikiai? Kokie jūsų ilgalaikiai tikslai? Norite įgyti patirties tam tikroje srityje? Ieškote užsidirbti pinigų? Ar norite pradėti darant profesinius ryšius? Ar norite gauti kolegijoje kredito ? Ar jūs tyrinėti, ar norite įvesti tam tikrą liniją darbe? Ieškote darbo Galite grįžti į per būsimus pertraukas mokykloje?

Kai nustatoma, ką jūs ieškote, apsvarstyti privalumus ir trūkumus, kad vasaros darbus ir apmokama arba neapmokama stažuotės turite pasiūlymą-ir pasirinkti variantą, kuris išlygina labiausiai su savo tikslus.

Lyginant vasaros darbus vs stažuotes

Vasaros darbai

 • Garantuoja, kad uždirbti pinigus
 • Tikėtina, kad mažiau pinigų nei stažuotės
 • Negali pasiūlyti kolegijoje kredito
 • Standartinė taikymo procesas
 • Paprastai lengva gauti
 • Geras tinklų ir jungtys ateities pozicijas
 • Galimybė grąžinti per būsimus pertraukos
 • Negali prisijungti prie savo studijų srities

vasaros Stažuotės

 • Tikėtina, kad uždirbti daugiau pinigų nei vasaros darbą
 • Galimybė padaryti neturi pinigų ne visi
 • Gali gauti kolegijoje kredito
 • Gali būti sunkiau gauti
 • Geras tinklų ir jungtys ateities pozicijas
 • Mažai tikėtina, kad grįžti antrą stažuotės tuo pačiu įmonės
 • Augimas ir tyrinėjimo srityje, kad jūs studijuoti
 • Studentai, kurie dirba mokamų stažuočių gali uždirbti daugiau pinigų, nei tiems, kurie dirba standartinių vasaros darbus. Pasak Nacionalinės asociacija kolegijų ir darbdavių (NACE), vidutinis valandinis darbo užmokestis mokamas intern 2019 m buvo 19,05 $ per valandą. Štai didesnis nei $ 16.38 valandinis vidurkis paauglių vasaros darbo vietų 2019 m, kaip pranešė ZipRecruiter.
 • Tačiau, jei jūsų stažuotės yra neapmokama, tada jums nebus uždirbti pinigus ne visiems. Bet jūs taip pat gali būti tinkamos gauti studijų kreditų už stažuotės-kuri, jei perleidžiami, bus jums sutaupyti šiek tiek studijų pinigus. Tai paprastai nėra standartinio darbo variantas.
 • Kelionė tik bet vasaros darbą, gali būti gana lengva, o tai reiškia, kad jūs einate per standartinę paraiškos ir interviu procesą. Stažuotės gali būti labiau konkurencinga ir reiklus, ir jūs paprastai turi pradėti taikyti už juos daug greičiau nei jūs standartinį vasaros darbą. Ir nors mokiniai yra dažnai kviečiami grįžti į tą patį darbą per kiekvieną pertrauką iš mokyklos, tas pats nebūtinai taikomos stažuotės pozicijas.
 • Tiek vasaros darbas ir stažuotės gali padėti jums sukurti savo tinklą ir kad profesinių ryšių, kurie gali būti naudingas jūsų ateities karjeros. Tačiau, kad labiau tikėtina, kad atsitiks stažuotės, kuris sutaptų su savo studijų srityje.
 • Jeigu jūs einate į standartinį darbo maršrutą, tada jums gali baigtis kažką panašaus mažmeninės darbą, kuris neturi nieko bendro su tuo, ką jūs ketinate į mokyklą. Bet jei jūs tik ieškote užsidirbti pinigų kažką gana lengva su elastingais valandas, tai nebūtinai reikalas.

Mokamos ir nemokamos stažuotės

Galimas kompensacija gali būti didžiausias skirtumas tarp vasaros darbo ir stažuotės.

Patarimas: Glassdoor.com skelbia metinę sąrašą įmonių, kurių aukščiausių mokėjimo stažuotes. Facebook papildyta 2019 sąrašą 8000 $ per mėnesį, su “Amazon” antroje vietoje $ 7725 per mėnesį.

Pavartojus per standartinį vasaros darbą per darbdavio, tada ten paprastai ne klausimas apie tai, ar jums bus mokama. Dėl stažuotės, jis gauna šiek tiek sudėtingesnis: Darbdaviai turi mokėti už stažuotės jei esate laikomas tik darbuotojas-ir ne visi stažuotojai yra.

Taigi, kaip jūs žinote, jei neapmokamas stažuotės yra teisėtas? Pagal sąžiningos darbo standartų aktas, US Department of Labor apibūdina taip septynis gaires nesumokėtų stažuotes :

 1. Stažuotės, nors ji apima faktinį veikimą iš darbdavio įrenginių, yra panašus į mokymą, kuris bus skiriamas į edukacinę aplinką.
 2. Stažuotės patirtis yra už intern naudai.
 3. Intern neišstumia reguliarius darbuotojų, tačiau dirba atidžiai prižiūrint esamus darbuotojus.
 4. Darbdavys, kuri teikia mokymo nesuteikia nedelsiant pranašumą iš intern veiklą, o kartais iš tiesų gali būti trukdoma jo operacijos.
 5. Intern nebūtinai turi teisę į darbą, pasibaigus stažuotės sudarymo.
 6. Darbdavys ir vidaus suprasti, kad vidaus neturi teisės darbo užmokestis už praleistą laiką stažuotės.

Tai protinga apsvarstyti visus galimus privalumus stažuotės, prieš priimdama sprendimą, ar atsisakant pajamų į nemokamų padėtyje yra verta. Kartais ką neapmokamas stažuotės trūksta finansinio atlygio tai gali padaryti iki jungtis, literatūros, rekomendacijos, ir kursų kreditų.

Apie atvirkštinė pusė, studentai, kurie dirba mokamos stažuotės yra labiau tikėtina, kad gauti darbo pasiūlymus baigus, nei tie, kurie dirba be atlygio stažuotes, pagal NACE . Asociacijos tyrimai rodo, kad 66,4% nuo 2019 absolventų, kurie buvo mokama stažuotė gavo darbo pasiūlymą, tuo tarpu 43,7% neapmokėtų stažuotojams gavo vieną.

Pasiruošimas vasarai darbo

Jūs turėtumėte pradėti ieško vasaros darbo ar stažuotės anksčiau kaip žiemos pertraukos. Jei jūs neturite atnaujintą “LinkedIn ” profilį, tada jums turėtų šokinėti ant kad iš karto. Daugelis darbdavių pažiūrėtų į tavo LinkedIn išvaizdą gauti, kas esate idėją ir kokią patirtį turite, taip pat pamatyti visas rekomendacijas iš buvusių darbdavių. Be to, įsitikinkite, kad išvalyti visus savo viešųjų socialinės žiniasklaidos profilius.

Geriausias būdas pradėti ieško stažuotės yra susisiekti visiems ir kiekvienam žinote, kas dirba lauke arba laukuose, kurie yra įdomūs. Be to, išsiaiškinti, ar jūs lankyti mokyklą turi kokių stažuočių programas su bendrovių savo srityje.

Pradėti ieško kelis mėnesius, kol mokslo metai baigėsi gauti kuo daugiau galimybių ir galimų pozicijų radaro. Svarbu perteikti su būsimu darbdaviu  nekantrumas, entuziazmo ir atsidavimo į stažuotės, ypač labai konkurencingose srityse.

Jei ieškote už vasaros darbą , tada jums gali būti suteikta galimybė išsisukti su ieškome tiek vėliau. Idealiu atveju, jums bus siekiama ko nors, kad atrodo gerai savo CV ar yra jūsų studijų sritis. Vienas variantas apsvarstyti, yra užsiregistravote interneto svetainių, tokių kaip Tutor.com , Yup.com , Care.com  ar kelių kitų kuratorius į dalykų, kad jūs studijuojantiems.

Nesvarbu, ar tai mokama stažuotė prieš sumokant stažuotės, nevisą darbo dieną arba dieninio darbo, rodo iniciatyvą ir motyvaciją tęsti vasaros pertraukos metu mokytis ir tobulėti įgūdžių, kurie padės jums išplėsti savo CV ir praplėsti žinias.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *