Geriausias Šrifto dydis ir tipas aprašymai

Posted on

Geriausias Šrifto dydis ir tipas aprašymai

Kai rašote savo CV, jūsų šrifto pasirinkimas daro reikalas. Svarbu pasirinkti pagrindinio šrifto – pasirinkti vieną, kad abi nuomos vadovams ir pareiškėjo valdymo sistemos gali lengvai skaityti. Jūsų CV nėra vietos naudoti sunkiai skaitomas kursyvas, rašysenos stiliaus, arba kaligrafijos šriftų.

Kodėl Tęsti Šrifto pasirinkimo reikalas?

Yra keletas priežasčių, kodėl tai svarbu išlaikyti šriftą savo CV paprasta. Visų pirma, daugelis iš jų yra skaityti pareiškėjo sekimo sistemos, o ne žmonių. Šios sistemos veikia geriausią skaitymo tekstą, o ne išgalvotas formatavimą.

Pastaba : Tai ne tik mašinos, kad naudos iš lengvai skaitomi – žmogaus akys taip pat lengviau.

Nedarykite dydis per mažas

Palengvinkite nuomos vadovams ir potencialių Interviuotojas perskaityti visą savo CV. Pasirinkite šrifto dydį, kad yra tarp 10 ir 12 tai užtikrins, kad niekas neturi prisimerkti perskaityti visą informaciją apie šį svarbų dokumentą. Nuomos vadovams ir darbdaviai paprastai praleidžia sekundžių skaitydamas kiekvieną CV, prieš pereidami į “Taip” arba “Ne” krūva. Padarykite savo CV sunku skaityti, ir jums gali baigti prarasti ant galimybė, kurią būtų reikėję perfect for you.

Geriausias Gyvenimo Šrifto tipas naudotis

Pagrindiniai bookprint šriftus, kaip Arial, Verdana, Calibri, ir Times New Roman gerai dirbti. Tačiau, jei jūs kreipiatės į grafinio dizaino ar reklamos (kai atnaujinti išdėstymas ir dizainas gali būti jūsų vertinimui) padėtyje, darbdaviai gali būti atvira alternatyvių šriftų.

Jūs galite padaryti skilčių antraštes šiek tiek didesnis arba paryškinti. Ir nepamirškite apie tarpas, per daug. Laikyti pusėje Paraštės standartinį plotį.

Padaryti jūsų vardas išsiskirti. Jūsų vardas (kuris turėtų būti padėtas savo CV viršaus) gali būti šiek tiek didesnis.

Būkite nuoseklūs

Ar ne per daug kapitalizacija, drąsus, kursyvas, pabrėžia, ar kitų pabrėžiant savybes. Vėlgi, pagrindinė veikia geriausiai. Ar būti nuoseklus savo formatavimo.

Pavyzdžiui, jei jūs drąsus vienas skirsnio pavadinime, drąsus juos visus. Įsitikinkite, kad visi jūsų kulka taškų yra įspaudžiami tą pačią sumą, o derinimą ir tarpai per yra nuoseklūs.

Kaip pasirinkti šrifto

Pasirinkite šriftą iš ne jūsų dokumento viršuje sąrašo, prieš pradėdami rašyti savo gyvenimo aprašymą.

ARBA:

  • Įveskite savo gyvenimo aprašymą.
  • Paryškinkite CV.
  • Arba pasirinkite šriftą iš pop-up langą arba pasirinkite šriftą iš sąrašo dokumento viršuje.
  • Pasirinkite šrifto dydį, kurį norite naudoti tą patį kelią.

Patvirtinantį Jūsų Šrifto pasirinkimas

Nuomos vadovams gali skaityti savo CV ekrane, bet tai taip pat yra gana tikėtina, kad jie bus atspausdinti savo CV kopiją. Taigi po to, kai pasirinkote šriftą ir šrifto dydį, tai visada išmintinga atsispausdinti savo CV kopiją.

Patarimas : Pažvelkite savo spausdinta atnaujinti pamatyti, jei ji yra lengva nuskaityti per. Jei turite prisimerkti skaityti, arba rasti šrifto atrodo ankšta, pasirinkti kitą arba pasirinkite didesnį dydį.

Esmė: Jūs norite visiems, kurie mato savo CV, kad būtų galima lengvai jį perskaityti.

Jei galite perskaityti dokumento save, ir jūs nenaudojate naujovė šriftą (pvz Comic Sans, rašysenos šrifto ir tt), jūs tikriausiai padarė geras pasirinkimas.

Daugiau Gyvenimo stilius patarimai

  • Būkite nuoseklūs. Jūsų CV, motyvacinis laiškas ir kitų programų medžiagos turėtų atrodyti, kad jie priklauso tai pačiai paketą. Pasirinkite tą patį šriftą visoje, ir padaryti nuoseklius sprendimus dėl šrifto dydžio, paraštės plotį ir formatavimą.
  • Negalima gauti išgalvotas. Su keliomis išimtimis (pvz grafinio dizaino ir reklamos darbo vietų, kaip minėta anksčiau), tai geriausia laikyti savo CV paprasta. Creative vėl gali atbaidyti nuomos vadybininkas … arba įstrigti pareiškėjo stebėjimo sistemos ir niekada padaryti jį žmogus HR asmuo. Prisiminti: tikslas yra įtikinti skaitytoją su savo įgūdžius ir patirtį, o ne savo CV stiliaus pasirinkimo.
  • Siekdami viename puslapyje? Negalima keisti šrifto dydį, kad atitiktų savo tikslą. Rašyti CV nepatinka rašyti mokykloje esė. Jūs negalite girgždėti ir pagal vielos padaryti savo šriftą didesnis arba mažesnis. Plius, Gyvenimo ilgis yra mažiau svarbus, nei atnaujinti turinį. Jūs visada galite sukurti vieno puslapio versiją ranką į tinklą įvykius ir darbo mugės, ir išlaikyti ilgesnį versija kitų darbo paieškos tikslais.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *