Ką notaro daryti? Sužinokite apie atlyginimą, reikiamų įgūdžių, & Daugiau

Posted on

Ką notaro daryti? Sužinokite apie atlyginimą, reikiamų įgūdžių, & Daugiau

Licencijuota Notaras yra pagrįstai pelningas, labai darbingas, ir dar šiek tiek paslėpta profesionalų pozicija. Tai yra todėl, kad jos pareigos dažnai įtraukiamos kitų darbo vietų. Tapusi notaro, taip pat žinomas kaip notaro, gali padėti jums pradėti savo verslą arba padidinti savo vertę kaip biuro darbuotojas. Pareigas, kaip notaras gali skirtis, tačiau notarai atlieka esminį vaidmenį pasirašant teisiškai privalomus susitarimus Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Notaro pareigos ir atsakomybė

Notarai ir notaro pasirašymo agentai valdyti ir liudytojų parašai oficialiuose dokumentuose. Šie muitai yra šie:

 • Dokumento vykdymas (teisiškai privalomi parašų)
 • Patvirtindamos proto visų signees būklę
 • Nustatyti sukčiavimo ar prievartą
 • Užbaigti notaro pažymėjimą apie visų dokumentų
 • Patikrinti sutarties dalyvių identifikavimą
 • Būdamas dalyvauti susipažinimo su dokumentų vykdymo metu (tai gali apimti keliones)
 • administravimo priesaikas
 • Tvarkymo raštiška priesaika patvirtintus pareiškimus, sutartis, paskolos dokumentus, santuokos liudijimus, ir kitus teisinius dokumentus
 • Liudyti daiktų per seifo arba lygiavertis
 • Išlaikyti notaro žurnalą
 • Planavimas susiję paskyrimai

Pastaba : Be šių pareigų, notarų pasirašymo agentai yra sertifikuoti dirbti ar uždaryta dėl hipotekos pramonėje.

Nors dauguma notaro darbas yra paprastas, gali būti atvejų, kai darbas yra gana sunku. Notaru, jūs esate atsakingas už ištaisyti arba neleisti parašus dėl apgaulės ar prievartos atveju. Jūs taip pat atsakingi už apsisprendimą, ar ne Signatarai sveiko proto prieš ir oficialaus dokumento pasirašymo metu.

atlyginimas

Vis notaras gali būti naudingas darbas, jei jums patinka tvarkymo teisinius dokumentus ir pagrindiniai signatarus baigti oficialią sutartį. Kai kuriose JAV dalyse, rasti kvalifikuotą notaras gali būti sudėtinga ir daug formalių sutartys negalioja, jeigu jie yra notariškai.

 • Vidutinis metinis atlyginimas : $ 34.749 ($ 14.53 / val)
 • Į viršų 10% metinis atlyginimas : $ 51,000 ($ 22.93 / val)
 • Apačia 10% metinis atlyginimas : $ 19,000 ($ 9,98 / valanda)

Notarai taip pat gali būti mokama už pasirašyti arba už dokumentų pagrindu. Suma skiriasi priklausomai nuo dokumento yra notaro ir valstybės teisė.

Švietimas, mokymo, ir sertifikavimas

Lengvatinių notaru gali būti taip paprasta, kaip perduoti asmens patikrinimas. Tačiau kai kuriose valstybėse, jums reikės išlaikyti egzaminą tapti notaru. Kadangi kiekviena valstybė skiriasi savo reikalavimų notarams, turite pasitarti su savo gyvenamosios vietos valstybėje pamatyti tai, ko reikia. Nesvarbu, ar norite dirbti savarankiškai arba pridėti notaro Jūsų CV, kvalifikacinis paprastai yra greitas, paprastas ir pigus procesas.

 • Išsilavinimas : Kiekvienas JAV valstija turi skirtingus standartus, kuriais galite tapti notaru. Tačiau visos narės reikalauja, kad jūs būti juridinis gyventojas tos valstybės, bent jau 18 metų ir be teistumą.
 • Sertifikavimo : Nėra oficialaus sertifikavimo notarams. Dauguma valstybių reikalauja, kad užpildyti prašymą (su maždaug $ 100 mokestį) ir gauti asmens patikrinimas. Jei notaras pageidauja gauti išplėstų muitų, kaip notaro pasirašymo agentas, gali būti papildomų mokesčių ir asmens patikrinimus, kad gautų sertifikatą.
 • Mokymai : Nors ne kiekviena valstybė reikalauja notaro mokymus, tai visada gera idėja. Dauguma notarų kursai gali būti baigtas internete. Aplankykite savo vietos bendruomenės koledžas tinklapyje arba nacionalinė notarų asociacijos svetainėje daugiau informacijos.

Notaro įgūdžiai ir kompetencijos

Daugelis įgūdžių, reikalingų Notarų yra panašūs į tuos teisės sekretoriai, todėl daugelis atlikti tiek darbo vietų. Tą patį galima pasakyti ir apie bankininkų ir paskolų pareigūnai. Notarai turi būti patogu procedūras, valstybės įstatymų, dokumentų, o biurokratija, susijusi su biurokratijos ir valdžios procesus.

 • Patikrinimo : Notarai privalo patikrinti viską priešais juos prieš notarizing parašus. Tai apima patikrinimą identifikuoti ir užtikrinti, kad abi šalys supranta, ką jie pasirašymo.
 • Atitikimas : Dauguma nuostatai notarų taikomos valstybiniu lygiu. Tai reiškia, kad notaras įstatymai gali skirtis nuo valstijos. Svarbu, kad notarai ne “apkarpo”. Tai notaro atsakomybė tiek puoselėti parašo proceso vientisumą, taip pat dalyvaujančioms šalims, gali nežinoti valstybės įstatymų, susijusių su dokumento pasirašymo informuoti.
 • Apskaita : Notarai privalo saugoti žurnalus. Įrašant pavadinimus, laiką, vietą, ir dar daugiau, tai užtikrina, kad visi pasirašymo šalys bus atsakingi jų susitarimu. Nesugebėjimas įrašyti atitinkamas detales gali tapti parašai negaliojančiu.
 • Būti susipažinusiam su Teisiniai dokumentai : įrodomąją dokumentus, paskolos dokumentų, pasų, rašytinius patvirtinimus ir daugiau rudenį pagal notaro karalystė atsakomybės. Nors tai nėra būtina, kad jūs žinote, kaip rašyti arba perpjauti visus teisinius dokumentus dalių, turite galėti nustatyti, ką žmonės pasirašymo ir ką notaro pareigos taikomos bet kurioje situacijoje.
 • Lankstumas : Nors ne kiekvienas notaras turi keliauti, daug notarai yra mobili už jų klientų labui. Dažnai oficialūs susitarimai turi būti pasirašyta greitai laiką ir nepatogu laiką ir vietą. Jūs turite būti pasirengę dirbti su kliento grafiką ir vietą, o todėl visus reikalingus įrankius, kurių reikalaujama iš notaro

Darbas Outlook ”

Priklausomai nuo notarų prieinamumą jūsų vietovėje, paklausa gali būti didelis arba mažas. Didelės paklausos srityse, savarankiškai dirbantys notarai padaryti gana gerai. Jie gali dirbti iš savo namų ar automobilio (ty, mobilieji notarų), kaip savo bosą. Tačiau, kadangi daugelis bankų ir pašto nešiojančių vitrinos dabar tiekti notarų paslaugos, paklausa kai kuriose srityse yra žemas.

Biuro darbuotojai, kurie taip pat notarai yra vertinga daugeliui darbdavių. Jei dirbate pramonei, kuri tvarko juridinis ar paskolos dokumentus, tampa Notaras yra protingas žingsnis, nes ji leidžia jūsų darbdavys formalizuoti sandorius daug greičiau nei konkurentų.

Darbo aplinka

Notarams, kurie dirba daugiausia tradicinės biuro vaidmenį, jų darbo aplinka yra tokia pati kaip ir įprastu biurų. Tačiau, jei esate savarankiškai dirbantis notaras (visą ar ne visą darbo laiką), tada jūs turite daugiau galimybių būti mobilūs. Tai reiškia, kad jums reikės, kad būtų galima pateikti notaro paslaugas savo buveinės (arba namuose, jei norite) ar keliauti į savo klientų reguliaraus pasirašymo. Mobilūs notarai leidžiama imti mokestį už rida.

Darbo grafikas

Priklausomai nuo to, ar jūs dirbate kaip savo viršininku arba įmonės, kurioje notarizing yra vienas iš jūsų daug pareigų, jūsų tvarkaraštis gali būti lankstus, arba ji gali būti tipiškas 9 iki 5 biuro darbą. Mobilūs notarai dažnai reikalaujama dirbti nelyginis valandas, įskaitant vakarais ir savaitgaliais, siekiant prisitaikyti prie savo klientų.

Kaip gauti darbą

Gauk notaro licenciją Jei kreipiatės dėl notaro pažymėjimą, jums reikės pažvelgti reikalavimus savo valstybėje.

Įtraukti Notarinės įgūdžius savo CV Kai kreipiatės dėl įmonėje, kur yra reikalingi notarai darbą, svarbu atkreipti dėmesį į savo notaro kvalifikaciją savo CV. Jei siekiate sukurti klientų bazę, kaip savarankiškai dirbantis notaras, jums reikės investuoti šiek tiek laiko ir pinigų į rinkodaros ir prekės ženklo.

Ieškoti darbo skelbimų: Jei kreipiatės dėl tipinio darbo, kuriame notaro būtų dalį savo pareigų, tiesiog suraskite pagrindinis darbas titulą standartinio darbo paieškoje. Daugumoje iš geriausių darbo vietų, galite naudoti išplėstinės paieškos galimybes filtruoti savo paiešką, pridėdami “Notaras”, kaip papildomą raktinį žodį.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *