Lengvas darbas iš namų kompiuterių darbo vietų

Posted on

Lengvas darbas iš namų kompiuterių darbo vietų

Darbo iš namų kompiuterių darbo vietų skaičius išaugo per pastaruosius metus, vis daugiau įmonių tampa susipažinę su sąvoka ir nuotolinio bendradarbiavimo technologijos vis labiau įprastas.

Nors daugelis šių darbo vietų-pvz, programinės įrangos, interneto dizainerių, duomenų inžinierių-linkę reikalauti pažangių įgūdžių, yra daug lengvai, pradinio lygio, darbas iš namų kompiuterių darbo vietų ten. Jums tiesiog reikia žinoti, kur ieškoti ir ko ieškoti.

virtualus padėjėjas

Virtualus asistentas suteikia nuotolinę administracinę paramą bendrovei, komandos ar vykdomosios valdžios. Tai apima administracines užduotis, pavyzdžiui, planavimo susitikimų, kelionių, reaguojant į laiškus, telefono skambučius ar pranešimus, socialinės žiniasklaidos, duomenų įvedimo arba saugoti duomenis, ir daug daugiau įvairovė.

Kaip ir daugelis nutolusių darbo vietų, Virtualus padėjėjas pozicijas siūlomi tiek laisvai samdomų ir dieninių pagrindu. Jūs galite ieškoti nuotolinio ir koncertą darbo vietų pavadinimus, pavyzdžiui, “VA”, “Virtualus padėjėjas”, “virtuali Asistentas” arba “virtualaus biuro vadybininkas”, ir dar daugiau. Jūs taip pat galite rasti šių darbo vietų apie laisvai samdomų ir lanksti darbo vietų, pavyzdžiui, rūšių FlexJobs , Upwork , guru , ir fiverr , pavyzdžiui.

Kreipdamiesi, jums reikėtų teikti pirmenybę savo organizacinę , bendravimo ir laiko valdymo įgūdžius . Be to, kadangi jums bus dirbti tik internete, tai svarbu virtualus asistentas turi patirties su naujausiomis technologijomis.

Jūs turite būti susipažinę su pramonės standarto bendravimo ir bendradarbiavimo platformų, įskaitant interneto kalendorių; Tekstų apdorojimo programinė įranga ir skaičiuokles; pašto ir pranešimų įrankius, tokius kaip “Gmail” ir Parafino; Audio-video konferencijų platformos, kaip antai “Skype”, laisvas, ir Google Hangout “ir ekrano pasidalijimo priemones. Pasak PayScale vidutiniškai virtualūs asistentai padaryti $ 15 per valandą .

Nuotolinis Klientų aptarnavimas bendradarbis

Dauguma nuotolinio klientų aptarnavimo Associates tarnauti kaip “fronto liniją” visiems klientų ryšių. Tai apima sprendžiant klausimus, atsakyti į klausimus, teikti informaciją, ir dar daugiau, ir gali įvykti elektroniniu paštu, internetu pokalbiuose ar telefono skambučius.

Mažesni organizacijos gali surišti visus šiuos kanalus į vieną, kadangi vidutinių ar didesnėms įmonėms, jūs tikriausiai pamatyti darbas padalytas; pvz, yra “Help Desk asocijuota” bus atsakyti visi klausimų dar per elektroniniu paštu arba interneto pokalbiuose, ir “skambučių centro bendradarbis” atliks klientų telefono skambučius.

(Svarbu pažymėti, kad atvykstamasis skambučių centro darbo linkę būti klientų aptarnavimo vaidmenys, kur jūs vartojate skambučius iš klientų. Kita vertus, išvykstamasis skambučių centro darbo vietų, kur jūs skambinate iš su potencialiais klientais arba potencialiems klientams ir yra paprastai daugiau dėmesio skiriama pardavimų.)

Jūs turite keletą galimybių, kai kalbama apie ieškant nuotolinio klientų aptarnavimo susieti darbą. Galite ieškoti bet kokių nuotolinio svetainėje klientų aptarnavimo pozicijų, kurios gali pasirodyti pagal antraštines dalis, pavyzdžiui, “Klientų aptarnavimo atstovas”, “klientų sėkmė vadybininkas”, “klientų aptarnavimo specialistas” arba “klientų aptarnavimo agentas”, pvz.

Jūs taip pat galite praplėsti paiešką reguliariai darbo vietų . Tiesiog įsitikinkite, kad pridėti “nuotolinio”, “virtualus”, arba “darbas namuose” priešais pavadinimą. (Tačiau, kai kalbama apie ieškant teisėtus darbas iš namų darbo vietų, objektų svetainėse kaip FlexJobs , Remote.co , Jobspresso ir WeWorkRemotely , gali būti labiau patikimas nei atokių sąrašų įprastinių darbo paieškos.)

Taikydamos nuotolinio klientų aptarnavimo vietų, pabandykite pabrėžti jokių išankstinių klientų aptarnavimo arba svetingumo darbo vietų, taip pat puikius bendravimo ir konfliktų sprendimo įgūdžius . Pasak Glassdoor, vidutinis klientų aptarnavimo asocijuota sudaro apie $ 35,000 per metus .

Nuotolinis duomenų įvedimo tarnautojas

Nuotolinio duomenų įvedimo tarnautojas rankiniu būdu įveda, patobulinimus manipuliuoja skaitmeninis arba raidinis skaitmeninis duomenis (pvz numerius arba raidžių ir skaičių derinys) į duomenų bazę per savo kompiuteryje.

Panašus į aukščiau vietų, nuotolinio duomenų įvedimo darbo vietų galima rasti tiek dieninių ir laisvai samdomais pagrindu. Jūs galite ieškoti terminų kaip “nuotolinio duomenų įvedimo”, “nuotolinio duomenų įvedimo tarnautojas”, “nuotolinio duomenų operatorius” arba “virtuali duomenų įvedimo”, pavyzdžiui.

Kai jūs kreipiatės nuotolinio duomenų įvedimo darbo vietų, jūsų darbdavys, greičiausiai, bus paprašyti jūsų spausdinimo metrikos – pavyzdžiui, “KPH” arba klavišų per valandą, o “Tiek nors” arba žodžių per minutę. Turėtumėte galėti įvesti 8000 kilometrų per valandą ne mažiau (nors 10,000 pageidautina), taip pat 50 wpm minimumo.

Pasak ZipRecruiter A vidutinio lygio duomenų įvedimo Tarnautojas atlyginimas svyruoja nuo $ 27,000 iki $ 56,000, o vidutinis darbo užmokestis yra 37.000 $ per metus. Pradinio lygio tarnautojai, tačiau paprastai prasideda lėčiau, o valandinis atlyginimas gali panirti mažiau kaip $ 9 – $ 10 per valandą.

Prisijungę “Odd-Darbas” darbuotojas

Nors tai gali skambėti keistai, yra daug nuotolinių “nelyginis darbo vietų”, Jūs rasite internete. Nors jums neturėtų tikėtis uždirbti iš tik vienas iš šių gyvenimo, galite naudoti vieną kaip šalutinis stumdymasis arba sujungti juos daugiau pajamų. Iki termino pobūdžio “nelyginis darbo”, tai neišvengiamai kinta. Svarbiausia yra žinoti, kur ieškoti šių darbo vietų tipų ir ko ieškoti.

Jūs rasite plačiausią darbams laisvai samdomų svetainių, kaip Upwork, ir jūs galite ieškoti darbo, kad atitiktų jūsų interesus ar patirties. Galbūt, jūs pasiimti 2 dienų ilgio duomenų įvedimo projektą, šią savaitę ir garso aranžuočių projekto į kitą.

Craigslist yra dar vienas geras šaltinis pasikonsultuoti. Patikrinkite skyrių “Kompiuteris” pagal “Gigs” ir nuskaitykite objektų arba ieškoti tą kategoriją terminus kaip “nuotolinio”, “darbas namuose” arba “virtualus”. Jis gali būti verta ieškoti pagrindinį “koncertai” kategoriją su šiomis sąlygomis taip pat.

Kitos prisijungę nelyginis darbo vietų yra atlikti tyrimus, dalyvauja kolegijos mokslinių tyrimų grupių, ir baigiant mikro užduotis Amazon Mechaninis Turk platforma (arba panašiose svetainėse kaip antai Swagbucks ar Clickworker). Taip pat yra pinigų priėmimo programos galite naudoti užsiregistruoti greitai koncertų ar teikti profesionalias paslaugas.

Svarbu likti darbštus ir tirti bet kurios platformos teisėtumą prieš jums užsiregistruoti; tai, kad jis yra ne sukčiai.

Jūs galite ieškoti atsiliepimus internete, arba pamatyti, jei įmonė turi sąrašą su Geresnio verslo biuro. Galiausiai, jei norite prašyti paiešką darbą, o ne už tai, jūs taip pat galėtų užsiregistruoti ir parduoti savo paslaugas fiverr.

Darbo užmokesčio neišvengiamai skirtis šiuo atveju, ir ji bus visiškai priklausys nuo jūsų produkcijos ir kiek laiko jums skirti dirbti šiuos darbo tipai. Amazonės Mechaniniai Turk, vidutinis darbo užmokestis svyruoja 6-12 $ per valandą. Jūs galite rasti koncertų, kad mokėti daugiau laisvai samdomų svetainių ar Craigslist. Atkreipkite dėmesį, kad bet koks darbas ar platforma, kuri pozicijos save kaip “gauti turtingas-greitas” galimybė yra labai tikėtina, sukčiai ; jei tai skamba per daug gerai, kad būtų tiesa, tai tikriausiai yra.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *