Kaip elgtis su Darbo atmetimas ir pereiti

Posted on

 Kaip elgtis su Darbo atmetimas ir pereiti

Niekas mėgsta būti atmestas dėl darbo. Nesvarbu, ar jūs turėjote savo širdies gauti samdyti, ar net nebuvo tikrai norėjo koncertą, ji vis dar gelia sužinoti, kad jūs buvote pasuko žemyn.

Jis gali būti ypač sunku susidoroti su darbo paieškos atmetimo, kai tai atsitinka, vėl ir vėl – bet tai nėra neįprasta patirtis ieškantiems darbo. Atminkite, kad daugeliu atvejų, yra galbūt šimtai pareiškėjų už vieną darbo atidarymo. Net jei esate labai kvalifikuoti, tai suprantama, kad jums bus atmestas dažniau nei jums gauti darbą.

Patarimas: Iš surasti tobulą darbą už jus procesas yra panašus Pažintys aikštelė: kaip sakoma, turite pabučiuoti daug varlių daug prieš jums rasti savo princą ar princesę.

Sėkmingai savo ilgalaikį tikslą rasti, kad svajonių galimybę ir gauti samdyti, jums reikia išmokti susidoroti su yra pasuko žemyn. Priešingu atveju, tai lengva leisti momentinę nesėkmės virsti pagrindinių karjeros užtvarą.

Kaip pereiti Po Darbo atmetimas

Permainos po negauna darbo pasiūlymą galima suskirstyti į tris dalis:

  • Kelionė per atmetimo
  • Analizuojant savo kandidatūrą
  • Juda į priekį su savo darbo paieškos

Kelionė Per atmetimas

Pirmasis žingsnis siekiant gauti daugiau atmetimą pagal potencialiu darbdaviu reiškia, kad būtina keistis nusivylimas, nusivylimas ir pyktis, kuris pridedamas prie jokių nuostolių. Pasikalbėkite su draugu ar šeimos nariu ir pasidalinti savo jausmus konfidencialios aplinkoje.

Patarimas: Vėdinimas, gali būti labai naudinga priemonė Letting Go neigiamas ir juda toliau.

Tiesiog įsitikinkite, kad jums pasirinkti savo rėmėjus gerai. Idealus žmogus pasidalinti su yra kažkas, kas nebus tapti ateities bosas ar bendradarbio. Net jei jūsų jausmai yra suprantama, nenorite, kad jie padaryti blogą įspūdį tiems, kurie vėliau gali įvertinti savo kandidatūrą kito darbo. Šeimos nariai yra geras pasirinkimas, taip pat seni draugai, kurie jau buvo su jumis gerais ir blogais laikais.

Ir ką daryti, atsispirti noras pasakyti nieko neigiamas nuomos vadybininkas. Jūs niekada nežinote, ar jūs galbūt norėsite vėl kreiptis į organizaciją ateityje. Kartais sunku tiksliai žinoti, kodėl kandidatas buvo atmestas, ir gali būti, kad tu buvai per kvalifikaciją. Jei tai toks atvejis, darbdavys gali grįžti vėliau su geresnio darbo pasiūlymo.

Vėlgi, svarbu pripažinti, kad dauguma ieško gana konkurencinga, ir daug talentingų kandidatų dažnai atmestas dėl griežtų darbo rinkoje. Tai gana tikėtina, kad darbdavys nėra faktiškai atmetė tave, o pamačiau kitą kandidatą kaip (gal net šiek tiek) geriau tinka. Kadangi nuomos sprendimai paprastai subjektyvus, ji yra visiškai įmanoma, kad kitą darbdavys gali jus išsirinkau.

Be to, reikia nepamiršti, kad gal nuomos vadybininkas buvo teisus, ir šis darbas buvo ne geriausiai tinka jums, ir jums nebūtų dirbę ar buvo laimingas vaidmenį. Tokiu atveju, įmonė padarė jums paslaugą atliko ne samdyti jums.

Analizuojant savo kandidatūrą

Skirkite laiko apmąstyti savo požiūrį į įdarbinimo procesą pamatyti, jei yra ką galėtumėte patobulinti ateityje. Peržiūrėkite savo CV, motyvacinį laišką, kas paaiškėjo pokalbio metu, ir jūsų Darbas po interviu.

Atsižvelgiant į tai, ką sužinojau apie darbo reikalavimais ir dalyvaujančių žmonių, paklauskite savęs, ar jums galėjo padaryti kažką kitaip, siekiant pristatyti save geriau lengvas ir vienas, kad padarė jums atrodo geriau tinka darbui.

Nors ne tipiškas, kartais darbdavys dalinsis atsiliepimus apie savo kandidatūrą. Jei tai ne tas atvejis, ir jūs sukūrė rapport su niekam ne organizacijos, pabandykite artėja juos su prašymu konstruktyvios kritikos.

Laikykite savo Darbo paieška juda į priekį

Kandidatai dažnai praranda pagreitį su savo paieškai, o laukia išgirsti, jei jie nusileido darbą, ypač jei jie galvoja, kad jie prikalė darbo interviu. Nepatenka į tą spąstus. Tai niekada gera idėja sustabdyti ieško, kol buvo pasiūlyta ir priėmė darbo pasiūlymą.

Iki turite kažką raštu, toliau su savo paieškai. Rasti kitų variantų, ir gauti teigiamus atsakymus iš Interviuotojas, bus sušvelninti smūgį, jei atmetami. Jūs taip pat gali rasti geresnį pasiūlymą, nepriklausomai nuo to, ar jums žemę šį konkretų darbą.

Taigi, nuolat taikant, tinklų ir dirba savo ilgalaikės karjeros planą. Geriausiu atveju, jums bus dar patrauklesnis kandidatas į darbą jūs svarsto. Blogiausiu atveju, jums nereikės pradėti nuo nulio su visiškai nauja paiešką.

Pagrindiniai takeaways

Darbo paieška atmetimas atsitinka visiems. Tai, ką jūs darote Kitas, kuris skaičiuoja: pasinaudoti šia galimybe tobulinti savo interviu įgūdžius ir analizuoti savo požiūrį.

Nesivaržykite Vent – Bet pasirinkti tinkamą Palaikymo sistema: Nesakykite nieko neigiamas nuomos vadybininkas ar bet kam, kas gali pranešti darbdaviui.

Negalima prarasti savo pagreitį: Net tada, kai viskas atrodo perspektyvus su vienu darbdaviu, nenustokite savo darbo paiešką, kol turite rankoje pasiūlymą.

Atminkite, kad nuomos vadybininkas gali būti Doing You paslaugą: Darbas gali tikrai būti blogas tinka jums … ar galima gauti skambučių vėliau už geresnėje padėtyje, tuo pačiu bendrovė.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *