Atsisveikinimas Laiškas atsisveikinimas su kolegomis

Posted on

Atsisveikinimas Laiškas atsisveikinimas su kolegomis


Kai jūs paliekant savo darbą, laiko žinutę atsisveikinimo laišką kolegoms dirbote su. Tai gera idėja dėl daugelio priežasčių. Jis visada gerai palikti darbą geromis sąlygomis.

Žmonės dirbote yra svarbi dalis jūsų tinklo ir gali būti naudinga kontaktai turėti ateityje. Pavyzdžiui, jie gali būti suteikta siekiant padėti jums su jūsų karjeros tam tikru būdu, pavyzdžiui, suteikti jums su nuoroda, siūlanti tau šiek darbą veda, jei jūs ieškote, arba įvesti jus kažkas galbūt norėsite tinklo su.

Kartu su visų šių priežasčių, atsisveikinimas yra tiesiog mandagus, ką reikia padaryti.

Patarimas : Nepriklausomai nuo jūsų priežastis palikti, svarbu palikti ant rūšies ir profesinės dėmesį.

Patarimai, kaip rašyti atsisveikinimo laišką

Apžvalga Patarimai kaip parašyti atsisveikinimo laišką, ką įtraukti į jį, ko nesakyti, ir kai jį išsiųsti. Be to, peržiūrėkite pavyzdžius galite naudoti kaip atspirties taškų už savo laiškų ir laiškų.

Siųsti jį prieš išvykdami. Laišką ar raštą dieną ar dvi prieš išvykdami. Jūs norite suteikti sau ir savo kolegoms pakankamai laiko atsisveikinti. Tačiau, nereikia siųsti savo laišką, kol baigsite dauguma savo darbo užduotis. Tai leis jums sutelkti dėmesį į atsisveikinimas per paskutinę dieną ar val.

Suasmeninkite savo laišką. Apsvarstykite siuvimo kiekvieną raidę į atskiro asmens, o ne siunčia masinį pranešimą. Adresas kiekvieną asmenį nameand, jei įmanoma, apima anekdotą ar kitą asmeninę žinutę atspindintį Jūsų laiką kartu.

Pastaba: Tik siųsti laiškus žmonių, kurie dirbo su. Ypač jei dirbate didelėje kompanijoje, jūs nenorite siųsti žinutę visiems (jei dirbo su visais iš jų).

Padėkok.  Šis laiškas yra jūsų šansas išreikšti dėkingumą už bet kokią pagalbą ar globa teikiama. Jūs taip pat gali reikšti, kiek jums patiko dirbti su savo kolegomis.

Įtraukti kontaktinę informaciją. Teikti informaciją apie tai, kaip jūsų kolegos gali pasiekti jus, kai jūs paliekate. Įtraukti elektroninio pašto adresą (ne darbas e-paštas) ir / arba telefono numerį. Jūs taip pat gali įtraukti į savo “LinkedIn” profilį adresą.

Laikykite jį teigiamai. Vėlgi, laiško tikslas yra palaikyti ryšį su savo buvusiais bendradarbiais; jūs nenorite palikti blogą įspūdį.

Laikykite jį trumpas. Parašyk ne daugiau nei dalyse pora. Kartu su sakydamas ačiū, įskaitant savo kontaktinę informaciją, jūs galbūt norėsite paminėti savo ateities planus. Tačiau už tai, laikyti jį trumpas ir dalykiška.

Susisiekti su “LinkedIn”. Jei dar neturite, prisijungti su savo bendradarbiais apie “LinkedIn”. Tai padės jums palaikyti ryšį išėjus.

Naudokite imties laišką.  Galite naudoti imties atsisveikinimo laišką ar pranešimą elektroniniu paštu, siekiant padėti jums parašyti savo sudie dėmesį į bendradarbiais. Tačiau būkite tikri, kad pakeisti pranešimo detales, kad tilptų savo konkrečią situaciją.

Imties Atsisveikinimas laišką

Gerbiamas Jonas,

Norėjau šiek tiek laiko, kad jums žinoti, kad aš išvykstu mano poziciją ABC Corporation. Aš būsiu pradedant naują poziciją XYZ Company kitą mėnesį.

Man patiko mano kadencijos čia, ir aš vertinu turėjęs galimybę dirbti su jumis. Dėkojame už paramos, konsultavimo ir skatinimą, kurią pateikėte mane per mano laiko ABC Corporation.

Nors aš bus praleisti savo kolegoms ir įmonę, aš laukiu šio naujo iššūkio ir pradeda naują etapą savo karjeroje.

Prašome palaikyti ryšį: galiu būti pasiektas mano asmeninis elektroninio pašto adresą (samantha83@gmail2.com), LinkedIn (linkedin.com/samanthasterling) arba į savo mobilųjį telefoną (555-555-2222).

Dar kartą ačiū už viską. Linkiu tau kuo geriausio.

Nuoširdžiai tavo,

samantha

Siunčiant paštu Atsisveikinimas raštas

Tai dažnai yra gera idėja išsiųsti Jūsų laišką elektroniniu paštu. Tai leis jūsų kolegos greitai gauti pranešimą. Tai taip pat padės jums lengvai pritaikyti kiekvieną pranešimą, kad tilptų individualų gavėją.

Patarimas : Kai siunčiate savo atsisveikinimo laišką elektroniniu paštu, nurodykite savo vardą ir priežastį, rašote, temos eilutėje pranešimas padėti užtikrinti, kad jūsų elektroninio pašto gauna atidaryta.

Štai keli pavyzdžiai, ką galite parašyti:

  • Tema:  Vardas Pavardė – Palaikydama ryšį
  • Tema:  Vardas Pavardė Atnaujinti
  • Tema:  Vardas – Moving On
  • Tema:  Vardas Atnaujinti
  • Tema: Naujienos iš Vardas Pavardė

Pavyzdys Atsisveikinimas mail Pranešimas

Tema:  Tironas Garrett – Atnaujinti

Gerbiamas Linda,

Rašau Jums pranešti, kad aš esu baigia karjerą mėnesio pabaigoje.

Aš taip patiko čia dirbti pastaruosius dešimt metų. Esu dėkingas už tai, kad turėjo galimybę dirbti kartu su Jumis. Aš niekada nepamiršiu savo gerumą ir profesionalumą, kai mes dirbome komandos projektus kartu.

Mano žmona ir aš bus perkelti į Sietlą tris mėnesius; Tačiau tikiuosi, kad palaikyti ryšį. Jūs galite susisiekti su manimi per mano elektroninio pašto adresą (tgarrett@email.com) arba į savo mobilųjį telefoną, 555-555-5555.

Dar kartą dėkoju už siaubingas dešimt metų. Linkiu jums viso ko geriausio ir tikiuosi palaikyti ryšį.

Pagarbiai,

Tironas

Geriausias būdas pereiti iš darbo

Paimkite laiko atsisveikinti: Nepriklausomai nuo to, kodėl jūs pereinant, atsisveikinti visiems žmonėms, kurie palaikė jus darbe.

Pasidalinkite savo kontaktinę informaciją: Įtraukti asmeninę kontaktinę informaciją visų susirašinėjimo siunčiate, kad ji lengva gavėjas palaikyti ryšį.

Laikykite jį Trumpas: Jūsų atsisveikinimo laiškus neturite būti ilgas. A dalyse pora yra daug.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *