Kaip parodyti darbdaviui turite pridėtinę vertę darbo

Posted on

Kaip parodyti darbdaviui turite pridėtinę vertę darbo

Vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos galite padaryti darbo paieškos metu yra parodyti nuomos vadybininkas, ką gali atnešti į įmonę. Darbdaviai ieško kandidatų, kurie bus pridėti vertę į savo organizaciją, o viena iš nuomos vadybininkas tikslų yra užtikrinti, kad žmones jie samdyti yra geriausi atlikėjai, kurie sėkmingai padėtį. Jūs galite padaryti jį lengviau juos parodyti jums labai gerai kvalifikuoti darbui.

Jūsų CV, motyvacinis laiškas ir kiti Darbo medžiagos gali parodyti, kaip jūs pridėtinę vertę savo ankstesnes pozicijas. Jei pasirinktas interviu, akcijų pavyzdžiai savo pasiekimus parodyti, kaip jums bus puikus pasirinkimas už vaidmenį.

Patarimas: Iki aiškiai rodo, kokiais būdais jūs pavyko į ankstesnes pozicijas, jums padės darbdaviams suprasti, kodėl jums turėtų būti vertingas darbuotojas.

Kaip parodyti būsimas darbdavys savo vertę

Nustatykite “Sėkmė” savo ankstesnes pozicijas. Prieš net rašyti apie darbo rezultatus, galvoti apie tai, kaip sėkmė buvo matuojama savo ankstesnių vaidmenų. Jei dirbo pardavimų sėkmė galėjo būti matuojamas pagal klientų skaičių, kurį turėjo. Jei buvo mokytojas, Jūsų sėkmė galėjo matuojamas dalis jūsų mokinių klasėse ir bandymų rezultatus. Įsitikinkite, kad žinote, ką sėkmės atrodė kiekvienoje jūs turimos pozicijos.

Padaryti būdais jūs turite pasiekti sėkmę sąrašą . Kai jūs turite apibrėžti “Sėkmė” savo ankstesnį darbą, padaryti keletą kartų Jūs patekote virš ir už pristatyti ją sąrašą. Pavyzdžiui, galbūt dėmesį mėnesį, kai įsigijo naujų klientų skaičių, arba laikas, kai jūsų mokiniai testų rezultatai žymiai pagerėjo per metus.

Kiekybiškai, kad sėkmė. Kai jūs turite pasiekimus ir laimėjimus sąrašą, galvoti apie būdus, įvertinti šią sėkmę . Skaičiai padeda samdyti vadybininkai pamatyti tiksliai, kaip jūs pridėtinę vertę bendrovei. Šie skaičiai neturite susiję su pelningumu. Vietoj to, jie gali kreiptis į kartą išgelbėti, sumažinti išlaidas, arba procesų pagerėjo. Pavyzdžiui, jei esate Administrative Assistant, jums gali paaiškinti, kad jūs perkėlėte savo biurą e-failų sistemą, kad išsaugotų savo įmonę apie 1000 $ per metus popieriaus prekėmis.

Padaryti apdovanojimų jūs gautų sąrašą. Pabrėžė jokių apdovanojimų ar kitų formų pripažinimo gavote darbe taip pat rodo, kad jūsų darbdavys pripažino savo svarbą įmonėje.

Naudojimo vertė susijusių raktinių žodžių. Naudokite aktyvių veiksmažodžiai ir kitus raktažodžius į savo CV ir motyvacinį laišką, kad padeda parodyti, kaip jūs pridėtinę vertę, o ne jūsų ankstesnių kompanijų. Kai kurie žodžiai gali naudoti apima:

 • Pasiekti / nominuotas / Laimėjo
 • Sukurta
 • Sumažėjo / padidėjo
 • sukūrė
 • Sugeneruoti
 • pagerintas
 • pradėjo
 • Pajamos / pelnas
 • Išsaugoti
 • pagal biudžeto

Kada ir kaip Nurodyk savo vertę

Pabrėžti savo pasiekimus savo CV

Į darbo istoriją skyriuje savo CV, nereikia tiesiog nurodyti savo pareigas už kiekvieną ankstesnį darbą. Vietoj to, yra pavyzdžių, kaip jūs pridėtinę vertę kiekvienai bendrovei. Vienas iš būdų tai padaryti yra naudoti kulka taškų pabrėžti savo pasiekimus kiekvienoje vaidmenį.

Galite paryškinti kai kurie iš jūsų svarbiausių pridedant vertės pavyzdžių savo CV Apibendrinant , jei turite vieną. Pavyzdžiui, redaktorius gali parašyti CV santrauką, kad sako, “Laisvai redaktorius su 10 metų patirtis peržiūrėti straipsnių, esė ir knygų. Redaguoja 200 puslapių per savaitę dešimtys apdovanojimai autoriams ir žurnaluose vidurkį. ” Ši atnaujinti santrauka kiekybiškai redaktorius sėkmę kalbant apie jos gebėjimą įveikti didelį kiekį puslapių ir klientų skaičių. Ji taip pat pabrėžia savo patirtį su kokybės raštu.

Dalintis istoriją Jūsų motyvacinis laiškas

Savo motyvacinį laišką, pažymėkite du ar tris įgūdžių ar sugebėjimų , kad parodytų, kaip jūs esate tinkamas tinka darbui . Už kiekvieną įgūdžių, paminėti kartą naudojote jį pasiekti sėkmę Jūsų įmonei.

Pavyzdžiui, galite pasakyti, kad esate mokytojas, kuris turi stiprią klasėje valdymo įgūdžius. Galite nurodyti, valdyti auditorijos iki 35 mokinių, o jūs laimėjo tris mokymo apdovanojimus už savo veiksmingai klasėje valdymą.

Patarimas: Iki kiekybiškai savo sėkmę ir pabrėžiant savo apdovanojimus, jums bus parodyti darbdaviams, kad jūsų Ankstesnis organizacija vertinami jums.

Per pokalbį dėl darbo

Jūsų interviu, galite gauti konkretų klausimą, pavyzdžiui, “Papasakokite, kaip jūs pridėtinę vertę į savo ankstesnes darbo vietas.” Jei tai padarysite, akcijų pavyzdžiai sėkmės iš sąrašo sukūrėte prieš interviu.

Taip pat galima paminėti, kaip jūs pridėtinę vertę, kai atsakant į kitus interviu klausimus. Pavyzdžiui, jei vykdo darbą, kaip šeimininkė ir pašnekovas klausia, ar galite tvarkyti stresą darbe, galima paminėti vidutinį skaičių žmonių, sėdinčių ant weeknights ir savaitgaliais ankstesnio hostessing darbą. Tai bus parodyti darbdaviui galite valdyti užimtas restoranas aplinką.

Pavyzdžiai, kaip parodyti jums pridėjome vertę

Naudokite šiuos pavyzdžius įkvėpimo rašant savo CV ir motyvacinį laišką, ir kai rengtis pokalbiui.

Pavyzdys Užimtumo Istorija skyrius CV

Darbo istorija
Vyresnysis Renginių koordinatorius , ABC Renginiai, Bostonas, MA 2017-dabartis

 • Planuojami ir atliekami daugiau nei 125 renginių, tarp jų verslo rekolekcijas, fundraisers ir seminarai grupėms iki 300 dalyvių.
 • Valdomos renginių biudžetai iki $ 50,000, komplektuojančios renginius pagal biudžeto 100% laiko.
 • Gautas vidutinis 4,81 out of 5 stars iš klientų.

Vestuvių planavimo asistentas koordinatorius Claire Smithas vestuvės, Hartford, CT 2015-2017

 • Bendras planuojamos ir bendrai vykdomi daugiau nei 25 vestuvėms su šalimis iki 250 žmonių.
 • Atsakingas už santykius su daugiau nei 20 pardavėjų visoje didesnio New England srityje.
 • Valdomos biudžetai iki $ 100,000.
 • Skatinamas iš padėjėja asistentas koordinatorius, nes mano puikios biudžeto ir organizacinius įgūdžius.

Imties dalis iš motyvacinį laišką

Jūs nurodote, pareigybės aprašyme, kurį norite barmenas su didelę patirtį greitas aplinkoje. Esu labai patogus ir susipažinę su darbo didelėse, užimtas restoranų. Kaip ABC Restoranas šeimininkė trejus metus, aš sėdėjau vidutiniškai 300 lentelių per dieną. Kai aš perkėlėte į Runner ir tada barmenas ne XYZ Bar ir Propinacja, aš tarnavo rasta 200-400 klientams savaitgalio vakarais. Mano vadovas kartą apdovanoti mane “Mėnesio darbuotojas”, nes mano gebėjimu dirbti po įtemptos darbo aplinkoje spaudimą.

Pavyzdys atsakas į interviu klausimą

Toliau pateikiamas atsakymo į interviu klausimą, pavyzdžiui, “Kodėl mes turėtume samdyti jus?”:

Turiu familiarumo darbo daug į paleisties aplinką, pavyzdžiui, jūsų. Man patinka galimybę būti novatoriškas ir kūrybiškas, kuri paleidimo suteikia. Jūs sakė darbą įrašą norite novatorišką mąstytojas, kuris gali naudoti kūrybiškumą padidinti efektyvumą. Tai yra darbo pobūdžio Aš myliu daryti. Pavyzdžiui, mano ankstesnę poziciją, kaip direktoriaus veiklos, darbuotojai dažnai vėlavo susitikimuose. Supratau, vienas sprendimas buvo sukurti efektyvesnį planavimo sistemą susitikimuose. Aš perėjo į mūsų biurą į naują planavimo sistema, kad sumažintas praleistus posėdžius ir klaidų kambario užduotis 20%. Aš taip pat pasiūlė tris kursus naujoje sistemoje, kad ten buvo mažai naudoti klaida, net pirmą savaitę naudojant sistemą.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *