Kompiuterių palaikymo specialistas – Darbo aprašymas

Posted on

Kompiuterių palaikymo specialistas - Darbo aprašymas

Kompiuteris parama specialistas padeda vartotojams, kurie kyla problemų su programinės įrangos, kompiuterių, arba periferinę pavyzdžiui, spausdintuvus ir skaitytuvus. Kai-vadinamas kompiuterio vartotojas paramos specialistai-padėti įmonėms klientai, o kiti žinomas kaip kompiuterinių tinklų paramos specialistais-suteikti in-house paramą į organizacijų informacinių technologijų (IT) darbuotojų.

Tą patį darbą, Įvairūs Pavadinimas

Tai tik keletas iš pareigybių pavadinimus, kad kompiuterių palaikymo specialistai taip pat gali eiti, nors jų pareigos yra identiški. Ieškodami darbo vietų, taip pat naudoti šiuos raktažodžius:

Techninė ar Techninis palaikymas specialistas, Help Desk “technikas, IT specialistas, Tinklo Technikas, Tinklo specialistas, IT konsultantas.

Greiti faktai

 • Kompiuterių vartotojų palaikymo specialistai uždirba vidutinis metinis atlyginimas $ 50.210 ir kompiuterių tinklo paramos specialistais uždirbti $ 62.340 (2017).
 • Iš 835,300 kompiuterių palaikymo specialistams, 636.600 yra kompiuterių vartotojų palaikymo specialistai ir 198.800 yra kompiuterinių tinklų paramos specialistai (2016).
 • Pramonės šakų įvairovė įdarbinti šiuos technologinius darbuotojus. Kai darbas IT konsultavimo firmas, kurios teikia  techninę paramą  daug įvairių įmonių pagal sutartį.
 • Techninės paramos specialistai kartais dirbti iš namų, tačiau kiti keliauja į klientų biuruose.
 • Dauguma darbo vietų šioje srityje yra dieninės, bet darbuotojai ne visada planuojama per tipiškų dieninių valandų. Kompiuterių vartotojams reikia remti 24/7, todėl paramos specialistai turi dirbti vakarais, naktimis, savaitgaliais ir švenčių dienomis.
 • Darbo perspektyvos  dėl šios okupacijos yra puikus. JAV Darbo statistikos biuras prognozuoja darbo augimą, kad bus greičiau, nei vidutinis visų profesijų tarp 2016 ir 2026 Darbo galimybės bus labai palankios sveikatos priežiūros ir kompiuterinių sistemų projektavimo srityje. Taip pat yra manoma, kad būti angos su IT konsultacinių firmų, kaip mažos įmonės kreiptis į juos technologijų pagalba.

Diena A Kompiuterių palaikymo specialisto Life:

Tai tik keletas tipiškų darbo pareigas, paimtos iš interneto skelbimų rastų Indeed.com kompiuterių palaikymo pozicijas:

 • “Palaikymo bendrą verslą ir našumo programinės įrangos”
 • “Assist skambint prašymus informacinių technologijų paslaugos, remontas ar paramos prašymų, skundų ir paklausimų ir nukreipti į atitinkamas IT personalą kompiuterių sekimo sistema”
 • “Dokumentas vartotojas skambina išspręsti problemas, ir su jais susiję procesai ir procedūros”
 • “Atsakymas klausimų ar išspręsti problemas su kompiuteriu klientams asmeniškai, telefonu, arba per atstumą”
 • “Rekomenduok pakeitimus ar atnaujinimus programavimo, dokumentaciją ir mokymą siekiant adresas sistemos trūkumai ir vartotojų poreikius”
 • “Parengti ir padėti išlaikyti reikiamą techninę dokumentaciją”

Švietimo Reikalavimai, socialinių įgūdžių ir karjeros galimybes

Visi darbdaviai reikalauja, kad tie, jie samdyti turi kompiuterinį patirties, bet daugelis yra lanksčios apie tai, kaip jie įsigijo šias žinias. Nors kai tik samdyti kompiuterių palaikymo specialistų, kurie turi bakalauro laipsnį, tai yra paprastai nėra tas atvejis. Kai kurie darbdaviai nori kandidatus, kurie turi asocijuotąją laipsnį kompiuterių mokslo, tačiau daugelis kitų samdyti darbuotojus, kurie tik ir kai kurių kompiuterių klases.

Be to, jų techninių įgūdžių, kompiuterių palaikymo specialistas turi turėti tam tikras minkštųjų įgūdžių. Tai yra asmeninės savybės asmenys buvo arba gimę arba įgytos per gyvenimo patirtį. Puikus aktyvių klausymosi įgūdžiai yra būtina. Be jų, jis ar ji negalės suprasti tautų poreikius. Žodinio bendravimo įgūdžiai leidžia kompiuterių palaikymo specialistas perteikti informaciją, kurias jis ar ji bando padėti. Taip pat reikalaujama, yra pranašesnis kritinis mąstymas ir problemų sprendimo gebėjimai.

Po praleisti laiką padėti klientams arba vidaus vartotojams, kai klientų aptarnavimo specialistai yra paaukštintas į pozicijas, kuriose jie padeda gerinti dizainą ir efektyvumą ateities produktus. Tie, kurie dirba už programinės įrangos ir aparatūros įmonės dažnai anksto labai greitai. Kai kurie žmonės, prasidės šią poziciją vėliau tapo programinės įrangos kūrėjai ir tinklo ir kompiuterinių sistemų administratoriai.

Ką darbdaviai tikisi iš tavęs?

Kas privers būsimo darbdavio samdyti Jus? Štai keletas reikalavimai iš faktinių darbo skelbimai apie Indeed.com:

 • “Gebėjimas mokytis ir artikuliuoti techninę informaciją ir perteikti ne techninių žmonių”
 • “Puikus dėmesys detalėms ir įvairias užduotis gebėjimas”
 • “Būk profesionalus su klientais ir darbuotojais”
 • “Aistra padėti kitiems ir problemų sprendimas”
 • “Išversti techninius sąvokas į profanas sąlygomis”
 • “Galintys dirbti savarankiškai ir multitasking”

Ar šis darbas gerai tinka jums?

Būtina apsvarstyti savo interesus, asmenybės tipą ir su darbu susijusių vertybių renkantis karjerą. Savarankiškai vertinimas leis jums sužinoti apie savo bruožus. Pagalvokite apie tai, kompiuterių palaikymo specialistas f turite šios:

 • Pomėgiai  (Olandija kodas): RCI (realus, tradicinių, Tiriamasis)
 • Asmenybės tipas  (MBTI asmenybės tipai): ENFJ, INFJ, ENFp, INFP
 • Su darbu susijusių Vertybės : Santykiai, darbo sąlygas, pasiekimų

susiję profesijos

 apibūdinimasVidutinis metinis darbo užmokesčio (2017)Minimalus reikalaujamas išsilavinimas / Mokymo
Programinės įrangos kokybės užtikrinimo inžinieriusSurasti problemas su programine įranga$ 88.510Bakalauro laipsnis
Tinklo administratoriusValdo an subjektai kompiuterinius tinklus$ 81.100Bakalauro laipsnį kompiuterių tinklo ir sistemos administravimo ar kompiuterių mokslo
web programuotojosukuria svetaines$ 67.990Bakalauro laipsnis kompiuteriu susijusioje srityje (pageidautina) arba sertifikavimas ir patirtis
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *