Pardavimų Karjera: Geriausiai Komisija grindžiamas Pardavimų darbai

Posted on

Pardavimų Karjera: Geriausiai Komisija grindžiamas Pardavimų darbai

Darbas komisinių pagrindu pardavimų darbo gali būti pelningas būdas užsidirbti pragyvenimui, jei turite bendravimo įgūdžių, pardavimo įgūdžius ir gebėjimą uždaryti sandorį.

Kaip veikia Komisijos bylinėjimosi darbą? Darbdaviai turi daug skirtingų būdų kompensuoti darbuotojų, įskaitant darbo valandos, atlyginimas, premijos, nuopelnus užmokesčio, kaina-of-gyvenimo didėja, ir Komisijai. Komisijos sistemos, skirtos kompensacijos lojalumo darbuotojus parduoti produktus tiesiogiai vartotojams arba kitoms įmonėms.

Komisinių suma uždirbo remiasi pasiekti pardavimų kriterijus kaip susitikimo tikslus arba viršija kvotas.

Skirtingi tipai Komisijos

Priklausomai nuo darbdavio, komisija gali būti mokama viršuje bazinės užmokesčio ar atlyginimo, mokama kaip lygiosiomis su ateities pajamų iš komisinių, arba mokama kaip premiją.

 • Grynas Komisija yra gryniausia forma Komisijai, kai darbuotojai gauna atlyginimą, pagrįstą tik pardavimo jie sukuria.
 • Lygiosios su būsimu Komisijos darbuotojams suteikia pajamas, atimamas iš komisijos, kai jos uždirbamos.
 • Algos Komisijos sistemos apimti steigimo nustatytą atlyginimą už pardavimo personalą ir tada pridedant komisinių pajamos, remiantis pardavimo pagamintų.
 • Algos Bonus susitarimai dėl kompensacijos reiškia, kad nustatytą atlyginimą, kuris yra papildytas vienkartine kai darbuotojai pasiekti konkrečius pardavimų tikslus įsteigimo.

Kaip Komisija apskaičiuojamas

Yra daug įvairių struktūrų, kad darbdaviai naudoti kaip skaičiavimo komisiją pagrindu.

Pilna pardavimas Komisija Savo paprasčiausia forma, Komisija gali būti grindžiama bendrojo pardavimų apimties. Pavyzdžiui, nekilnojamojo turto pardavėjas parduoda namą ir gauna 1,5% pardavimo kainos, kaip Komisija.

Pelno procentą Komisijai gali būti grindžiama pelno procentą elementą, kuri viršija darbdavio išlaidas. Pavyzdžiui, jei automobilis kainuoja pardavėją $ 20,000, automobilio pardavėjas gali uždirbti 5% galutinio pardavimo kaina daugiau nei $ 20,000.

Kintamųjų Komisija kintamos komisinių sistemos apima skirtingus tarifus Komisijos įvairiais lygiais pardavimų arba pasiekus konkrečius tikslus. Pavyzdžiui, pardavėjas gali gauti 3% komisinių nuo pirmojo $ 100,000 pardavimai, 5% nuo pardavimų iš $ 100,000- $ 200,000, ir 7% visų pardavimų viršija $ 200,000.

Teritorija Pardavimų Komisija teritorijoje arba grupės pardavimai Komisija apima apdovanoti visus pardavėjus komandoje, jei grupė atitinka arba viršija pardavimų tikslus savo regiono.

Į viršų 7 Komisija grindžiamas Darbas

Tai tik keletas iš komisinių pagrindu Pardavimų darbai su aukščiausios pajamų potencialą, remiantis teikiamos Darbo statistikos biuro informacijos.

 1. Skelbimai Pardavimų atstovas

Reklama prekybos atstovai parduoti reklamos vietos internete, transliacijos ir spausdinti žiniasklaidos platformas įmonėms ir privatiems asmenims. Darbo pareigos apima susisiekti potencialius klientus, todėl pardavimų pristatymuose, o klientų sąskaitas išlaikyti.

Pajamos: Vidutinė metinė alga už reklamos pardavimo agentų buvo $ 49.680 gegužės 2017 Žemiausias 10% uždirbo mažiau nei $ 24.320, o didžiausias 10% uždirbo daugiau nei $ 108.700.

Darbas “Outlook: užimtumas reklama pardavimo agentų mažės 4% nuo 2016 iki 2026 m Tačiau perspektyvos yra daug geriau skaitmeninėje rinkoje. Vis daugiau reklamos Tikimasi, skiriamą skaitmeninių laikmenų, įskaitant interneto vaizdo reklamos, paieškos skelbimų ir kitų skaitmeninių skelbimų, skirtų išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių stiliaus kompiuterius.

 1. energijos Brokeris

Energijos brokeriai pirkti ar parduoti energetikos produktai vardu gyvenamųjų ar komercinių klientų ar komunalines paslaugas. Jie derėtis ir prižiūrėti sutartys energijos pardavimo vartotojams ir įmonėms.

Pajamos: Vidutinė metinė alga energijos brokerių buvo $ 52.510 2017 gegužės mėn.

Darbas “Outlook: užimtumas energetikos brokerių augs iki 10-14% nuo 2016 iki 2026, greičiau nei vidutinis visų profesijų.

 1. Draudimo pardavimo agentas

Draudimo pardavimo agentų kontaktų potencialūs klientai ir parduoti vieną ar daugiau draudimo rūšių. Pareigos yra paaiškinti įvairių draudimo politiką ir padėti klientams pasirinkti tinkamą planus.

Pajamos: Vidutinė metinė alga už draudimo pardavimo agentų buvo $ 49.710 gegužės 2017 Žemiausias 10% uždirbo mažiau nei $ 27.180, o didžiausias 10% uždirbo daugiau nei $ 125.190.

Darbas “Outlook: užimtumas draudimo pardavimo agentų augs 10% nuo 2016 iki 2026, greičiau nei vidutinis visų profesijų. Užimtumo augimas turėtų būti dar stipresnis agentų pardavimo sveikatos draudimo, nes tai draudimo pramonės segmentas augs greičiau nei kiti. Užimtumas draudimo pardavimo agentų tiesioginių sveikatos ir medicinos draudimo vežėjų augs 28% nuo 2016 iki 2026 m.

 1. Nekilnojamojo turto brokeriai ir pardavimo agentų

Nekilnojamojo turto brokeriai ir pardavimo agentų padėti klientams pirkti, parduoti, ir išsinuomoti gyvenamosios ir komercinės paskirties nekilnojamąjį turtą. Nors brokeriai ir agentai padaryti panašų darbą, nekilnojamojo turto brokeriai licenciją tvarkyti savo nekilnojamojo turto verslą.

Pajamos: Vidutinė metinė alga nekilnojamojo turto brokeriams buvo $ 56.730 gegužės 2017 Žemiausias 10% uždirbo mažiau nei $ 24.160, o didžiausias 10% uždirbo daugiau nei $ 151.660. Vidutinė metinė alga nekilnojamojo turto pardavimo agentų buvo $ 45.990 gegužės 2017 Žemiausias 10% uždirbo mažiau nei $ 23.130, o didžiausias 10% uždirbo daugiau nei $ 109.490.

Darbo perspektyvos: Darbas nekilnojamojo turto brokeriams ir pardavimo agentų augs 6% nuo 2016 iki 2026, tai yra apie taip greitai, kaip vidutinis visų profesijų. Darbo perspektyvos yra palankesnės laikotarpiais ekonominės plėtros ir žemos palūkanų normos.

 1. pardavimų Inžinieriai

Pardavimų inžinierius parduoti sudėtingus mokslinius ir technologinius produktus ar paslaugas įmonėms. Jie turi turėti daug žinių produktų “dalių ir funkcijų ir turi suprasti mokslinius procesus, kad šie produktai darbus.

Pajamos: Vidutinis darbo užmokestis pardavimo inžinierių 2017 gegužės mėn $ 98.720, su Top 10% uždirbti bent $ 162,740, o apačioje 10% uždirba mažiau nei $ 56.940. Didžiausia vidutinė pardavimo buvo sumokėtas telekomunikacijų, kompiuterinių sistemų projektavimo paslaugos, ir didmenines elektronikos rinkos segmentus.

Darbo perspektyvos : darbas pardavimų inžinierių augs 7% nuo 2016 iki 2026, apie taip greitai, kaip vidutinis visų profesijų. Užimtumo augimas greičiausiai bus stiprūs pardavimo inžinierių pardavimo kompiuterio programinės ir techninės įrangos. Stiprus pramonės augimas taip pat tikimasi kompiuterių sistemų projektavimo ir susijusios paslaugos.

 1. Vertybiniai popieriai, prekių, ir finansinių paslaugų pardavimo agentų

Vertybiniai popieriai, prekių ir finansinių paslaugų pardavimo agentų prisijungti pirkėjų ir pardavėjų finansų rinkose. Jie parduoda vertybinius popierius asmenims patarti įmonėms, kurios ieško investuotojų, ir atlikti sandorių.

Atlyginimas: Vidutinė metinė darbo užmokesčio už vertybinius popierius, prekių ir finansinių paslaugų pardavimo agentų buvo $ 63.780 gegužės 2017 Žemiausias 10% uždirbo mažiau nei $ 33.060, o didžiausias 10% uždirbo daugiau nei $ 208,000.

Darbas “Outlook: užimtumas vertybinių popierių, biržos prekių ir finansinių paslaugų pardavimo agentų augs 6 proc nuo 2016 iki 2026, tai yra apie taip greitai, kaip vidutinis visų profesijų.

 1. Didmeninė ir gamybos pardavimo atstovai

Didmeninė ir gamybos pardavimo atstovai parduoti produktus verslui, vyriausybinių agentūrų ir kitų organizacijų atstovai. Pardavimų atstovas kontaktai klientai vardu gamintojas arba didmenininkas, paaiškina produktų, kuriuos jie parduoda, derasi kainų funkcijos ir atsako į visus klausimus, kad klientai turi apie prekes.

Pajamos: Vidutinė darbo užmokestis 2017 gegužės mėn $ 60.340, su Top 10% uždirbti bent $ 120,280, o apačioje 10% uždirba mažiau nei $ 27.760. Šioje kategorijoje, pardavimo atstovai, parduodančių technines ir mokslines produktų uždirbo aukščiausius atlyginimus.

Darbas “Outlook: bendras užimtumo didmeninių ir gamybos pardavimo atstovų augs 5% nuo 2016 iki 2026, tai yra apie taip greitai, kaip vidutinis visų profesijų.

Kas toliau nuo pardavimų karjeros kelias

Kaip jūs galite jums augti savo pardavimo karjeros? Kitas žingsnis karjeros darbuotojams, kurie nori iš anksto nuo pardavimų vaidmenį paprastai yra pardavimų vadybininkas pozicija. Vidutinė darbo užmokestis 2017 m už pardavimų vadybininkas buvo $ 121.060. Užimtumo šiam vaidmeniui augs 7% tarp 2016 ir 2026 m.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *