Pagrindiniai Savybes Geros stažuotės

Posted on

Pagrindiniai Savybes Geros stažuotės


Rasti didelį stažuotės yra tai, ką dauguma studentų siekti; bet kaip jūs žinote, jei jūsų stažuotės yra puikus vienas, jei nesate tikri, kokio tipo patirties ji yra, kad jūs norite, arba jei nėra nustatyta jokių tikslų žinoti, ką jūs tikitės pasiekti?

tikslai

Puiki stažuotės suteikia žinių ir įgūdžių, reikalingų tapti sėkmingu konkrečioje karjeros srityje. Įspūdingiausių stažuotės patirtis yra tie, kurie parengti studentus darbui jie tikisi padaryti baigęs koledžą. Darbdaviai ieško darbuotojų, kurie turi patirties, reikalingą pradėti naują srityje. Darbdaviai taip pat sveikiname naujus darbuotojus, kurie jau turėjo poveikio lauką ir suprasti darbo tipo jie bus padaryti, kai jie yra samdomi. Darbdaviai praleisti daug laiko ir pinigų mokyti savo naujus darbuotojus, ir jie žino, kad jie gali pašalinti šį daug laiko samdant žmogų su ankstesnėmis žiniomis ir patirtimi.

Iš stažuotojai Būdamas drauge svarbą globėją

Praktikantai, kurie drauge su mentoriaus įmonėje yra labiausiai tikėtina, kad tie, kurie geriausiai mokosi apie organizacijos kultūrą ir ko reikia, kad būtų pripažinta, kad įmonės valdymo komanda ir galiausiai taptų sėkminga dėl darbo.

Be to, žinių ir įgūdžių, darbdaviams ieškoti naujų kandidatų, asmenys, kurie gauna kartu ir suprasti organizacijos kultūrą yra dažnai vertinamas kaip geriausių kandidatų jokių dieninio darbo vietų, kad atverti. Dažnai darbdaviai mano, kad jie gali mokyti pradinio lygio darbo pagrindai, tačiau jie negali padaryti naują darbuotoją tilptų į kultūrą, kuri jau buvo nustatytas.

Kompensacija nebūtinai atspindi Didžiosios stažuotės

Nors dauguma stažuotojai norėtų gauti išmokas, tai, kad stažuotės yra mokama ne visada gauti tai kaip geros praktikos. Yra daug nuostabių nesumokėtos stažuotes nepelno pasaulyje, kurie teikia didelę patirtį ir poveikio srityje.

Nors darbo stažuotės gairių departamentas vis griežtesni reikalaujant pelno įmonės sumokėti savo praktikantus, tai, kad jūsų stažuotės mokama jis netampa labiau nei kitų stažuočių kur darbo užmokestis yra ne išeitis. Jei nustatytas gauti darbą nepelno pasaulyje, gali būti reikalaujama realaus pasaulio patirtį gauti samdyti visą laiką, nors tikimybė, kad bus mokama mokytis šiose aplinkose tipų yra reti. Šiuo atveju, svarbu studentams identifikuoti savo asmeninius tikslus, kol jie padaryti sprendimą, kad jie bus priimti tik mokamą stažuotę.

Galimybę Padaryti profesiniai ryšiai

Stažuotės, kurios teikia galimybių susitikti daug specialistų, šiuo metu dirbančių šioje srityje yra tie patyrimai, kurie suteikia studentams galimybę priimti svarbius profesinius ryšius, kad gali trukti visą gyvenimą.

Nuo tinklų laikomas # 1 darbo paieškos strategiją, galimybę susitikti tiek ir už jos ribų organizacijoje, kur jūs interning gali būti labai vertinga, nes jūs pradėsite savo darbo paiešką, kaip jums arčiau baigimo. Pasinaudokite galimybe aptarti savo ateities tikslus su šios srities specialistams, tikėdamiesi įtraukusios juos į savo asmeninį tinklą.

Papildomi privalumai ir privilegijos

Stažuotės, kurios siūlo gerą atlyginimą, naudą ir privilegijos yra dažnai vertinamas kaip svajonių stažuotės, kad kiekvienas siekia už. Yra daug organizacijų, kurios moka praktikantus gana gerai Be to, siūlydami jiems daug naudos, kad dieninio darbuotojai, įskaitant sveikatą ir dantų. Kai kurios organizacijos pasiūlyti privilegijos, pavyzdžiui, bilietų į koncertą, Tinklo priėmimams, treniruoklių salė narystė, plius daug daugiau įvairovė. Organizacija, kuri siūlo šias išmokų rūšis jų stažuotojams taip pat siūlo didelę naudą į savo dabartiniams darbuotojams.

Kurdami stažuočių ir individualus karjeros tikslų, galėsite rasti tinkamą stažuotės jums. Vienas asmuo tobulos stažuotės paprastai ne tas pats kitiems asmenims, kurie turi savo rinkinį asmeninių tikslų ir lūkesčių.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *