Jaunimo Sporto Oficiali / Teisti Darbas aprašymai – Atlyginimas, reikiamų įgūdžių, & Daugiau

Posted on

Jaunimo Sporto Oficiali / Teisti Darbas aprašymai - Atlyginimas, reikiamų įgūdžių, & Daugiau

Teisėjavimas sportu jaunimo ar aukštųjų mokyklų lygmenyse suteikia siaubingas realizavimo tiems, kurie rūpinasi mokyklinių sporto, bet negali turėti laiko skirti visą laiką instruktavimas poziciją. Nors darbas gali būti naudingas ir netgi papildomų pajamų, ji užima ypatingą žmogų tobulėti šiose pozicijose. Pareigūnai turi priimti greitus sprendimus, išspręsti konfliktus ir rankena spaudimą.

Kadangi vis daugiau, mokymo sportui siūlomi ir daugiau žaidėjų dalyvauti, ten toliau bus už pareigūnų poreikis. Manoma, kad 300.000 žmonių teisėjauti į Jungtines Amerikos Valstijas. Teisėjavimas taip pat gali tapti karjeros, jei pavyks tuo jaunimo lygyje ir pereiti prie skambina kolegialių ir profesinius žaidimus, arba ji gali būti puikus pusė stumdymasis, kad Jus susijusi su sportu, kol esate pasiruošę siekti karjeros kitose pramonės.

Jaunimo Sporto Oficiali / Teisti pareigos ir atsakomybė

Kaip dalis reguliarių savo dieną pareigų ir užduočių, jaunimo sporto oficiali / teisėjauti gali atlikti kai kurias arba visas šias charakteristikas:

 • Teisėjauti ir kontrolės žaidimai, renginiai, ir varžybos su savimi, tinkamu būdu.
 • Užtikrinti, kad visi dalyviai supranta ir laikosi žaidimo taisyklių ir įvertinti baudas, kai reikia.
 • Padaryti vilbynė su pasitikėjimu ir žiniomis lygos taisykles.
 • Sekite renginio pradžios laikų, ir pradėti arba baigti žaisti, kaip reikia.
 • Įsitikinkite, kad komandos turi tinkamą įrangą ir patikrinkite abu žaidėjai ir įrangos jokių problemų.

A sporto oficialių veikia kaip dvasia tarp žaidėjų tarpininko metu nesutarimų, ir jų žinios ir teisinga taikyti žaidimo taisykles išlaiko Gameplay veikia sklandžiai. Žaidimas oficialus veikia kaip nešališkai trečiajai šaliai išspręsti bet kokias pretenzijas ar nesutarimus apie pažeidimus.

Pareigūnai taip pat išlaikyti ir atnaujinti žaidimas įrašų, įskaitant, bet neapsiribojant, incidentų ir avarijų pranešimus, laiko korteles, ir bet kuriuos su poilsio koordinatorius komunikacijų.

Jaunimo Sporto Oficiali / Teisti Pajamos

Pareigūnai paprastai dirba kaip nepriklausomi rangovai. Mokėti skiriasi priklausomai nuo sporto ir lygiu, tačiau yra dažnai skiriamas ant už žaidimo pagrindu nuo $ 40 iki $ 150 žaidimas diapazone. Mokėti taip pat gali eiti už postseason žaidimai, galimybes, kurios paprastai gauti išduotų į viršų pareigūnai.

JAV Biuro darbo ir statistikos pateikia atlyginimų sąmatos arbitrų, teisėjų ir kitų sporto pareigūnų, taip:

 • Vidutinis metinis atlyginimas:  $ 27.020 ($ 12.99 / val)
 • Į viršų 10% metinis atlyginimas:  Daugiau nei $ 59.240 ($ 28.48 / val)
 • Apačia 10% metinis atlyginimas:  mažiau nei $ 18.220 ($ 8.76 / val)

Šaltinis: JAV Darbo statistikos biuras , 2018

Svarbi : dirba kaip pagal sutartį teisėjauti dažnai reiškia, kad jums reikės padengti kelionės išlaidas į ir iš žaidimų, įrangos išlaidos, bet asociacijos rinkliavų ir kitų darbu susijusias išlaidas. Pasikalbėkite su mokesčių specialistas apie tai, ar galima atskaityti šias išlaidas savo pajamų mokesčio deklaraciją.

Švietimas, mokymo ir sertifikavimo

Jaunimo sporto oficiali / teisėjauti padėtyje apima pasitenkinimo švietimo ir mokymo reikalavimus taip:

 • Išsilavinimas : Paprastai pareiškėjai dalyvauti teikiamomis vidurinės mokyklos asociacijos ar pareigūnų asociacijos klases pradėti mokymą. Nauja pareigūnai paprastai dirba žemesnio lygio žaidimus, galbūt vidurinę mokyklą ar pirmakursis žaidimai, o ne Varsity, kaip jie dirba savo kelią ir įgyti patirties. Kai aukštosios mokyklos pareigūnai galiausiai pradėti dirbti kolegijų žaidimus.
 • Patirtis : Ne kiekvienas pareigūnas grojo sporto jie dirba, bet jie įdėti pastangų suprasti taisykles ir kaip juos taikyti per žaidimo srautą. Arbitrų ir kiti pareigūnai turi turėti daug žinių apie sporto ir žaidimo taisykles sėkmingai atlikti savo darbą.
 • Registracija : arbitrų dažniausiai turite užsiregistruoti su valstybės ar vietos agentūra, kuri prižiūrėtų sporto programą.

Jaunimo Sporto Oficialūs / Teisti įgūdžiai ir kompetencijos

Be to, švietimo ir kitų reikalavimų, kandidatai, kad būdingi šie įgūdžiai gali būti suteikta galimybė sėkmingiau atlikti darbą:

 • Geras regėjimas : arbitrų ir kiti pareigūnai turi galėti peržiūrėti pažeidimus ir pažeidimus tiksliai žaidimo metu.
 • Tarpasmeniniai ir bendravimo įgūdžiai : arbitrų ir kiti pareigūnai turi būti aiškiai praneša apie taisykles, ne konfliktinė būdu, ir spręsti ginčus tarp žaidėjų.
 • Sprendimų priėmimo gebėjimas : Pareigūnai dažnai turi priimti greitus sprendimus dėl pažeidimų ir kitų pokalbių.
 • Kietas charakteris : Išlaikyti stiprų charakterį ir neginčijamas vientisumą.
 • Komandinis darbas : Pareigūnai darbas su kitais siekiant ateiti į tarpusavio sprendimo dėl nutarčių, ir prisidėti prie vystymosi ir švietimo patirtį komandos nariams.

Darbas Outlook “

Pasak JAV Darbo statistikos biuras, darbo augimo perspektyvos arbitrų, teisėjų ir kitų sporto pareigūnų nuo 2016 iki 2026 yra vidutiniškai lemia padidėjusios sporto registracija, tačiau kompensavo sumažėjęs finansavimas sporto programas.

Užimtumas augs apie 8%, o tai yra šiek tiek didesnis augimas nei vidutiniškai 7% visų profesijų tarp 2016 ir 2026 m.

Darbo aplinka

Arbitrų ir kiti pareigūnai gali praleisti šiek tiek laiko biuro aplinkoje, bet praleisti savo laiką dauguma ant žaidimo lauko su žaidėjais. Kai kuriais atvejais, jie žaidimo metu gali tekti sprinto, stendas, arba stumtelėti ilgą laiką.

Dėl pažeidimas nutarimais, darbas gali būti stresą sąveiką tarp oficialios ir žaidėjų, trenerių, ar tėvai.

Darbo grafikas

Daugelis arbitrų ir kitų pareigūnų darbą nereguliarus, dažnai nepilnu etatu valandas. Jie gali tekti dirbti naktimis, savaitgaliais, o kai kuriais atvejais, atostogų.

Kaip gauti darbą

ĮVERTINTI DARBĄ

Nacionalinė asociacija Sporto pareigūnų siūlo apsvarstyti šiuos veiksnius prieš tapdamas oficialiu:

 • Sporto pareigūnai dedami į labai kaltinamų situacijose. Jie turi išlaikyti savo atvėsti, net jei kiti aplink juos prarasti perspektyvą ir kontrolę.
 • Tai užtrunka daug laiko įsipareigojimą tapti viršų pareigūnas. Yra daugiau įsitraukti nei skaityti taisyklių sąvadą. Geriausi pareigūnai dalyvauja susitikimuose, Viešnagės Atnaujinta pokyčius sporte ir dalyvauti klinikos pagerinti.
 • Per visa tai, pareigūnai galės smagiai atlieka savo darbą, įsitikinę, kad jie įdėti į laiko pateikti savo geriausių pastangų.

KREIPTIS

Apžvelkite darbo paieškos išteklių, tokių kaip Indeed.com, Monster.com ir Glassdoor.com už prieinama jaunimo oficialių pozicijų. Aplankykite mokyklų, parkų ir kitų organizacijų interneto svetaines kreiptis į laisvas darbo vietas. Žaisti iki bet kokios naudingos patirties, kuri išskiria jus, pavyzdžiui, kitų patirtimi darbo su jaunimu ar sklandumą papildomomis kalbomis. Patikrinkite nacionalinės asociacijos sporto pareigūnų papildomų darbo skelbimų.

PASKIRTIES PAPILDOMOS GALIMYBĖS

Jei pradėsite kaip jaunimo pareigūnas ir myliu vaidmenį, jūsų tikslas gali tapti pakilti per įvairių lygių, kol pasieksite profesinį lygį. Atlyginimai šiame lygmenyje yra pelningas. Pavyzdžiui, Major League Baseball arbitrų darbą per veikia profesinės sąjungos aplinkoje atlyginimai pradedant 120.000 $ per metus ir papildymo iš ne 350.000 $ per metus. NBA pareigūnų atlyginimai Pranešama svyruoja nuo $ 200,00 iki $ 500,000 per metus.

Yra keletas šių pozicijų kasmet galimų. Nors darbas yra spalvingi ir aukšto profilio, kelionės poreikiai ir ilgas valandas atstovauti kitą gyvenimo būdą, nei Teisėjavimas į lokalizuota srityje.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *