Būdai Make Money With išmaniajame telefone

Posted on

Būdai Make Money With išmaniajame telefone

Šie būdai užsidirbti pinigų su savo telefono nebūtinai yra būdas uždirbti realų gyvenimą, bet-jei naudojamas protingai-jie gali padėti jums atgauti kai jūsų mobiliojo telefono sąskaitą išlaidas, o gal įdėti keletą papildomų išlaidų dolerių kišenėje.

Kaip ir su kitais mikro darbo vietų, už šių programų idėja yra padaryti papildomų pinigų, todėl būkite atsargūs, kad jūs ne iš tikrųjų prarasti pinigus į procesą. Žemiau yra aštuoni programos, kurias galite naudoti, kad uždirbti pinigus, kuris svyruoja nuo crowdsourcing socialinės žiniasklaidos reklamos, kad būtų galima palyginti ir rasti tuos, kurie tikrai leis jums padaryti šiek tiek papildomų pajamų.

EasyShift

Įveskite programos: Užduotis orientuota crowdsourcing, dar žinomas kaip microlabor svetainėje

Techniniai reikalavimai: iPhone

Vietos: JAV, nors pamainų tam tikrose srityse prieinamumas gali būti apribotas

Kaip tai veikia: Atsisiųskite programą ir sukurti paskyrą pradėti priimti “pamainomis”. Kaip baigsite pamainomis, jums uždirbti taškų. Jūs taip pat gauti geriau apmokamas užduotis, taip pat. Darbo vietų tipų tai bing įmonė siūlo linkę būti už vartotojų prekių ženklų, kurie nori sekti savo produktus, todėl nuotraukos produktų kainų patikrinimų šios bendrovės ramstis.

Kaip ji moka: moka pinigus į PayPal sąskaitą. Perėjimas mokėjimai svyruoja nuo $ 2 iki $ 20. Tai yra išmokėta per 48 valandų laikotarpį.

Esmė: Nors tai galima visoje šalyje, nes tiek daug savo pamainas yra vieta pagrįstas, jo galimybių Jums tikrai priklauso nuo to, kiek iš jų yra šalia jūsų. Jūs nenorite praleisti valandą kelionių metu uždirbti $ 2.

lauko agentas

Įveskite programos: Užduotis orientuotą crowdsourcing

Techniniai reikalavimai: iPhone

Vietos: Jungtinės Amerikos Valstijos, Kanada, Norvegija ir Australija

Kaip tai veikia: Po atsisiųsti programą, jūs turite pasirinkti darbą. Į sąrašą įeina darbo kaip tyrimų, apklausų, brošiūra vietą, kainų kontrolės, ir peržiūrėti produktus. Užduotys turi būti baigtas per dvi valandas lange a. Kaip tarpininkas, jums kaupti taškus už užduotis, kurias sėkmingai užbaigti. Bet jūs taip pat prarasti taškų už bet kurių nebaigtų darbo vietų.

Kaip ji moka:  Už darbo užmokestis užsiregistruosite intervalas tarp kiekvieno $ 3 iki $ 12 grynaisiais pinigais. Jūs privalote turėti PayPal sąskaitą, nes tai yra, kai jūsų darbo užmokestis deponuojamas.

Esmė: App yra ne taip, kaip kiti, nes pareiškėjai gauti darbą “pirmas atėjai, pirmas gavai”. Tačiau kai kurie darbai go remiantis hierarchijos, todėl, jei turite daugiau taškų, jums gauti daugiau darbo vietų. Tai reiškia, kad jums nebus praleisti daug laiko darbo negausite.

Embee Mobilus

Įveskite programos: Mobilus apdovanojimus

Techniniai reikalavimai: Laisvi daugiau nei 300 mobiliojo ryšio tinkluose, įskaitant “AT & T” ir “Verizon.

Vietos: daugiau kaip 100 šalių

Kaip tai veikia: Įdiekite savo “mobilusis funkcionalumas matuoklį” ir uždirbti dovanų korteles

Kaip ji moka: Dovanų kortelės

Esmė: Vartotojai įdiegti programą iš “Google Play” ir tiems, Jungtinėse Amerikos Valstijose uždirbti dovanų korteles iš vietų, pavyzdžiui, “Amazon”, “Domino Pizza” ir “Dell”. Jungtinių Amerikos Valstijų ribų, taškai gali būti prekiaujama mobiliojo eterio laiko. Tai nėra visuose miestuose, todėl jūs turite įdiegti pamatyti, jei ji dirbs, kur esate.

Gigwalk

Įveskite programos: Užduotis orientuotą crowdsourcing

Techniniai reikalavimai: “iPhone” ( “Android” programos planuojama)

Vietos: Daugiau nei 6000 miestų Jungtinėse Amerikos Valstijose

Kaip tai veikia: Žmonės prisijungti ir sužinoti “koncertai” arba užduotis. Šios užduotys gali būti beveik bet kas, tačiau kai kurie iš tipiškų jų yra kainų patikrinimus, programa bandymai, duomenų tikrinimas, fotografuoti, Mystery Shopping, ir apklausos. Jie taikomi už šias užduotis klientui siekiančiam darbą ir, jei pasirinkta, pateikti darbus. Jie gauna grįžtamąjį ryšį iš savo klientų. Teigiamas grįžtamasis ryšys leidžia jiems patekti į aukštesnio mokėjimo koncertų.

Kaip ji moka: moka pinigus į PayPal sąskaitą. Užduotys paprastai mokėti $ 3 iki $ 5; Tačiau patyrusių Gigwalkers yra keletas užduočių, kurios moka iki 100 $. Apmokėjimas už užduotis yra pagamintas per 7 dienas. Gigwalkers privalo sumokėti sandorių mokesčiai PayPal, bet gali pasirinkti didesnį minimalų išmokėjimo, siekiant sumažinti jų dažnumą.

Esmė: Keletas dalykų, kuriuos reikia suprato, kad galėtumėte nustatyti, kaip pelningas tai pinigų priėmimo programa bus jums: tai ne tik laiko reikia užbaigti užduotį, bet laiko reikia kreiptis į užduotis ir kelionės reikalaujama pilnas koncertų. $ 3 iki $ 5, koncertą tikriausiai neapsimoka keliauti toli. Konkursas, tačiau yra didesnis už koncertų, kad nereikia keliauti arba kurie yra per daug apgyvendintą vietovę.

iPoll

Įveskite programos: Apklausos

Techniniai reikalavimai: “iPhone”, ir “Android” platformos

Vietos: JAV, nors ten gali būti kai kurios tarptautinės apklausos laisvų laikas nuo laiko

Kaip tai veikia: Atsisiųskite nemokamą programą; užpildykite anketą su informacija, pavyzdžiui, jūsų vardas, adresas, lytį, gimimo ir užimtumo statusą. Tada jums bus susisiekta elektroniniu paštu, Push pranešimai, arba telefonu dalyvauti apklausose, kurios atitinka jūsų profilį.

Kaip ji moka: moka lojalumo taškų, kurie gali būti išperkami už pinigus į PayPal sąskaitą arba dovanų kortelės. Yra 35 $ Išmokėjimo riba.

Esmė: Paprastai, aš nesu didelis gerbėjas tyrimų, nes jie gali užtrukti daug laiko tik šiek tiek atlygį. Tai, kad jūs galite padaryti, tai savo telefone, nors, reiškia, kad jūs galite padaryti juos laiko, kad kitaip gali būti švaistomi, kaip laukia vaikams baigti veiklą arba laukiamajame. Cela dit, kiek apklausos siunčiami Jums nėra pagal jūsų kontrolės, todėl, jei jūsų profilis nesutampa daug tyrimų, jūs negalite padaryti jį prie slenksčio.

Pranešimo žvalgybos

Įveskite programos: Socialinė žiniasklaida reklama

Techniniai reikalavimai: iPhone ir Android su socialinės žiniasklaidos sąskaitas Twitter, Tumblr, ir / ar “YouTube”

Vietos: Visur

Kaip tai veikia:  galite susieti savo socialinės žiniasklaidos profiliai prie savo paskyros nustačius jį. Tada jūs turite galimybę pasirinkti iš kampanijų, susijusių su savo profilį sąrašą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasidalinti teksto ar vaizdo nuorodą. Bet jūs tik kiek rašydami-paprastai kelis kartus per dieną.

Kaip ji moka:  Jūs turite dvi galimybes įmoka: pinigus į PayPal sąskaitą arba su “Amazon” dovanų korteles. Mokėti priklauso nuo peržiūrų skaičiaus arba paspaudžia jūsų pranešimus gauti kampanijos metu. Mokestį už paspaudimą skiriasi priklausomai nuo kampanijos. Bet jūs galite gauti, kiek jūs galite gauti vaizdą, kaip Mylikes duos jums tai, kiek kiekviena kampanija moka pagal jūsų pasekėjų sąmatą.

Esmė: Ši programa yra ne žmonės, kurie naudoja socialinės žiniasklaidos saikingai. Vietoj to, jis skirtas tiems, kurie naudoja socialinės žiniasklaidos daug. Jei tai jums, jūs galite padaryti šiek tiek pinigų, tiek laiko, kiek jūs turite jokių problemų palankią produktus.

ShopKick

Įveskite programos: Pirkinių atlygių programą

Techniniai reikalavimai: “iPhone” ar “Android” išmanusis telefonas

Vietos: Jungtinės Amerikos Valstijos

Kaip tai veikia: renka “spyriai” arba taškų, kai jūs tiesiog įveskite parduotuvių, pavyzdžiui, Target, Macy, Best Buy, Crate & Barrel Old Navy, Toys’R’Us ir Exxon Mobil patogios parduotuvės. Naudojant GPS savo išmaniajame telefone, jis žino savo vietą ir siunčia atitinkamus pasiūlymus. Skenavimo brūkšninius kodus papildomų taškų ir net daugiau taškų, kai jūs apsipirkti, nors uždirbti taškų pagal pirkimo jums reikia susieti savo kreditinę kortelę į jį.

Kaip ji moka: Pays taškų išperkamos už dovanų kortelės ir nuolaidas.

Esmė: Skirtingai nuo kai kurių kitų prekybos apdovanoja programas, tai vienas nereikalauja pirkimus, todėl jūs galite užsidirbti pinigų, o tiesiog veikia savo siuntinys.

Viggle

Įveskite programos: Lojalumo / atlygių programą

Techniniai reikalavimai: Android ir Apple prietaisų (įskaitant tablečių)

Vietos: Teisiniai gyventojai Jungtinėse Amerikos Valstijose, įskaitant Puerto Rikas

Kaip tai veikia: Naudokite savo telefoną prisijungti savo žiūrėjote valandas ir būti už tai sumokėjo. Kai prisijungiate prie Viggle, jis fiksuoja garsą ir nurodomas TV šou. Nors taškų yra apdovanojami už bet kokią televizijos žiūrėjimo iki 12 valandų per dieną, tai Viggle remiamų tie, kurie uždirba daugiausiai taškų. Vartotojai taip pat gausite taškų, sąveikaudamas su tuo, ką per televiziją atsakant smulkmenos klausimus, balsuoti apklausose ir tt, ir naudojant socialinės žiniasklaidos ir nuoroda naujų klientų. DirecTV klientams gauti bonusus.

Kaip ji moka: Pays lojalumo taškai, kurie atsiimami kompanijų, tokių kaip Groupon, 1-800-Gėlės, Fandango ir pėdų Locker. Apdovanojimai baigiasi, jei Viggle sąskaitos lieka neįsigalioja 12 mėnesių iš eilės. Iš atlygių (be jokių prizų laimėjo konkursuose) vertė yra tik $ 550, jei ši riba atsisakyti Viggle.

Esmė: Jūs tikriausiai turite žiūrėti TV daug padaryti šį atlyginimą. Kušetės bulvių, atkreipti dėmesį!

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *