Lengvas internete darbo vietų, kad reikalauja mažai arba jokios patirties

Posted on

Lengvas internete darbo vietų, kad reikalauja mažai arba jokios patirties

Ne kiekvienas, kuris nori dirbti namuose ieško ilgalaikių karjeros galimybes. Kartais jūs tiesiog norite kažką gana lengvai, kur jūs galite padaryti šiek tiek papildomų pinigų greitai. Jei tai yra jūsų tikslas, šie prisijungę darbo gali dominti.

Internetinė taikymo procesas yra paprastas ir nesudėtingas su labai mažai reikalaujama iš kandidatų. Kai galimybės gali būti pradėtas tą pačią dieną, kad jums kreiptis dėl jų. Jie taip pat reikalauja labai mažai įsipareigojimą ir paprastai gali būti daroma savo tvarkaraštį.

Atkreipkite dėmesį, kad šios darbo vietos nereikia mokėti daug, ir jie nesiruošia pateikti nuorodą savo CV. Galbūt todėl reikia turėti daugiau nei vieną interneto darbą, kad jūsų norimą pajamas. Be to, kaip jūs tarsi per kitų galimybių, žinoti, kaip atpažinti ir išvengti darbo namuose sukčiai.

Mikro Darbas

Mikro darbas yra paprastai nedidelis prisijungimo užduotis, už kuriuos gaunate vienodai nedidelį mokestį, paprastai kelis centus ar dolerių. Jie kartais vadinami trumpus užduotis.

Šie darbai atliekami kirtimų į bendrovės interneto svetainėje ir pasirinkdami užduotis, kartais tiesiog paspaudę nuorodą. “Amazon” Mechaninis Turk Clickworker ir ySense siūlome šias užduotis tipus.

Darbas taip pat gali būti rasta interneto paslaugų prekyviečių. Čia darbuotojai pasiūlyti nedidelių paslaugų, paprastai už nustatytą mokestį, o pirkėjai naršyti rinkoje rasti žmonių, siūlančių paslaugas, kurių jiems reikia.

Darbo galimybės apima bing projektus, kurie yra panašūs į duomenų įvedimo, kai bendrovės pasamdyti virtualių darbuotojų armiją atlikti nedidelę dalį didesnio projekto. Darbuotojai taip pat gali pasinaudoti lojalumo programų ir tyrimų, kurie galbūt originalus darbas-namuose mikro darbo vietų.

Kadangi mokestis yra toks mažas ir užduotis trunka tiek mažai laiko, tikslas yra padaryti taip daug užduočių, kaip įmanoma. Tačiau, jūs turėtumėte suprasti darbo užmokesčio politiką, nes daugelis iš šių įmonių turi minimalų išmokėjimo, o tai reiškia, kad jei jūs gaunate $ 8.55 tai 20 mikro darbo vietų, jums gali tekti laukti, kol jūs uždirbote tiek, kiek 50 $, kad iš tikrųjų gauna savo pinigus.

Prisijungę Juror

Advokatai rengiasi teismo dažnai sukurti juoktis žiuri gauti grįžtamąjį ryšį iš asmenų, panašių į tuos, kurie galiausiai gali sėdėti ant žiuri. Nes tai gali būti brangu turėti in-asmens juoktis žiuri, pigiau prisijungę prisiekusiesiems yra logiška alternatyva. Jie gali klausytis garso ir vaizdo video pristatymus arba skaityti medžiagą ir atsakyti į klausimus.

Kadangi teisininkai ieško žmonių, kurie atitiktų potencialių realaus gyvenimo prisiekusiųjų profilį, prisijungę žiuri įmonių užduoti išsamius klausimus pareiškėjų. Atkreipkite dėmesį, kad jums reikia niekada neatskleidžia savo socialinio draudimo numerį arba kreditinę kortelę ar banko informaciją. Įmonės paprastai mokėti $ 10 iki $ 60 iki internetinių prisiekusiųjų. Kadangi dauguma lankosi žiuri įmonių nereikės prisiekusiųjų daug, Užsiregistravę kelių įmonių suteikia jums geresnes galimybes gauti pakėlė už “žiuri pareiga.”

Norėdami tapti interneto prisiekusiųjų, jums reikės užsiregistruoti su keliomis žiuri bendrovėms, į kurį įeina užpildę platų klausimyną. Jūs taip pat turi atitikti tam tikrą kvalifikaciją, kurios skiriasi tarp apskričių.

Duomenų įrašas

Prisijungę duomenų įvedimas yra auganti darbo namuose lauke. Naujos technologijos leidžia lengviau įmonių samdyti nepriklausomus rangovus dirbti duomenų įvedimo projektus.

Duomenų įvedimo operatoriai gali prieiti prie kompanijos infrastruktūros nuotoliniu būdu arba naudoti wordpress technologijas. Duomenų įvedimas gali būti tokiose srityse, kaip pagrindinio bendrojo transkripcijos; Tačiau dauguma transkripcijos užduotys reikalauja papildomos patirties.

Įmonės, kurios nuoma duomenų įvedimo darbuotojų yra Axion duomenų paslaugų, Sigtrack ir parama Ninja.

Svetainės ar programų testavimo

Jei turite nuomonę apie tai, kas veikia ir kas ne internete, jums gali būti pritaikyta už atokiose Usability Testing darbą. Vartotojo testeriai pat galite pasiimti papildomas darbas peržiūrint svetaines ar mobiliųjų programų, kurios vis dar gali būti plėtrai. Jūs neturite būti labai nusimano apie internetą, nes kai kurie kūrėjai nori pradedančiojo požiūriu.

Naudojimo testeriai prašoma atlikti bandymus remiantis savo demografinių charakteristikų, kaip antai švietimo, interneto žinių, amžiaus ir socialinės žiniasklaidos naudojimą. Jie tada skiriamas klausimus spręsti ar užduočių atlikti, pavyzdžiui, registruodamiesi svetainėje ir tada teikti atsiliepimus internete. Peržiūra paprastai trunka apie 15 iki 20 minučių, o uždirba paprastai apie $ 10. Baigęs atsiliepimą, testeriai nėra mokama, kol klientas priima savo atsiliepimą. Darbas gali būti atmestas ir neapmokama dėl techninių problemų, trūksta detalumo, ar kitų klausimų, klientas nulemiančių.

Šios pozicijos daugiausia randama bet bendrovė, užsiimanti elektronine prekyba, vykdant komercinius sandorius elektroniniu būdu internete. Pavyzdžiui, “Amazon”, “eBay”, ir “PayPal”.

Paieška Vertintojas

Paieškos sistema vertintojai išnagrinėti interneto paieškos rezultatus ir suteikti grįžtamąjį ryšį apie tai, ar jie yra tikslūs, aktualūs, ir šlamštas nemokamai. Norėdami tai padaryti, vertintojas turi būti gerai informuoti apie esamą kultūros ir internete ir turėti gerus bendravimo įgūdžius. Kartais kolegija laipsnis reikalingas ar pageidautina, bet tiesioginis patirtis nėra privaloma. Tai ypač darbo namuose galimybė, reikia šiek tiek patirties, bet moka didesnę algą.

Šios darbo vietos yra dažnai dvikalbių individų, nors yra keletas anglų-tik pozicijos. Iš paieškos vertinimo darbas eina daug pavadinimų, kaip antai paieškos vertintojo, interneto vertintojas, skelbimą kokybės vertintojų, ar interneto teisėjui.

Įmonės, kurios siūlo tokios rūšies darbo apimti “Google”, Appen, Lionbridge, ir darbo jėgos Logiq.

korektorius

Jei turite akis tepimas rašybos klaidas ar rašybos, jums gali būti puikiai tinka kaip korektorius. Tačiau šis darbas gali reikalauti, atsižvelgiant korektūra kursą arba kai ankstesnės patirties, ar jums gali tekti imtis testą prieš gaudamos samdyti.

virtualus padėjėjas

Kaip virtualus asistentas, jums bus pavesta darbą, kuris yra panašus į biuro padėjėja. Nors jums bus dirbti iš namų, jums turėtų būti gerai organizuotas, efektyvus ir patikimas. Pareigos paprastai apima padavimo ir išlaikyti įrašus, planavimas susitikimus ir renginius, ir atsakyti į telefonus.

Daugelis bendrovių samdyti virtualius asistentus. Pavyzdžiui, Servcorp, kuri buvo įkurta 1978 metais Sidnėjuje, Australijoje, suteikia virtualūs biurai ir paslaugas visame pasaulyje. Ji siūlo darbo vietas, konferencijų salės, bendradarbiais, technologijų ir nieko daugiau reikia remti savo verslą. Timeetc yra kita kompanija, kuri teikia Virtuali padėjėjai padėti klientams pasiekti savo tikslų. Įmonė siūlo nemokamą ikiteisminio turėdami virtualus asistentas atlikti vieną pradinę užduotį.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *