Užsakyti redaktorius Darbo aprašymas: Atlyginimas, įgūdžiai, & Daugiau

Posted on

Užsakyti redaktorius Darbo aprašymas: Atlyginimas, įgūdžiai, & Daugiau


Rezervuokite redaktoriai padaryti daug daugiau nei tiesiog skaityti ir redaguoti žaliavų rankraščius. Jie yra pagrindinė dalis komandą leidybos grandinėje ir turėti įtakos daug, per kurį knygos gauti paskelbtas, o kurios ne.

Jei jums patinka knygas ir mėgsta skaityti, darbas kaip redaktorius gali būti svajonė išsipildo. Informuojame, kad daug knyga redaktoriaus laiko praleidžiama sijojimas per rankraščių, kad niekada pamatyti dienos šviesą. Jūs turite būti gerai su skaitant blogo rašymo daug, siekiant rasti keletą brangakmenių.

Vienas iš svarbiausių dalykų užsakyti redaktoriai padaryti, tai įsigyti knygas paskelbimo. Paprastai knygų redaktoriai ar redakcines padėjėjai perskaityti pateiktus rankraščius rašytojų-kai stengtasi, dauguma nepageidaujamų-ir, remdamiesi savo žiniomis apie žanrą ir jo potencialią rinką, nustatyti, kurie darbai yra gerai tinka jų leidykloje.

Nors redagavusiojo likimas nėra visiškai priklausoma nuo to, kiek bestseleriai pristatomos, žmonės, kurie gauti į priekį knygų leidybos srityje beveik visada turi tam tikrų populiarių knygų pagal savo diržus.

Pareigos ir atsakomybė

Redakcijos atsakomybė gali skirtis priklausomai nuo organizacijos dydžio, nes kai kurie redaktoriai gali dirbti daugiau užduočių nei kiti. Tai darbas paprastai reikalauja redaktorius daryti taip:

 • Įsigyti rankraščius dėl peržiūros
 • Skaityti, redaguoti ir rašyti turinį taip, kad jis yra teisingas ir suprantamas skaitytojui
 • Patikrinti faktus cituojami medžiaga paskelbimo
 • Darbas su autoriaus kurti turinį laikantis Leidinio stiliaus ir redakcijos politikos
 • Palaikyti gerus darbinius santykius su autoriais ir kitais pagrindiniais darbuotojais, pavyzdžiui, gamybos, redakcines padėjėjai, korektorių, grafikos menininkų ir prekybos darbuotojai
 • Sekite suplanuotų datas užtikrinti rankraštis skelbia laiką
 • Peržiūrėti ir žymėti puslapių įrodymus bei interneto turinį
 • Dalyvauti savaitės susitikimus Atsiliepimų knygoje tvarkaraščius ir aptarti visas problemas
 • Dirbti su rinkodaros skatinti knyga pateikiant turinį tiek spaudos ir interneto pranešimų

Svarbus aspektas knygą redaktoriaus darbas yra auginti santykius su autoriais. Rezervuokite redaktoriai dažnai ieško atrasti naujus talentus, publikuoti juos kaip nežinomųjų, o tada toliau dirbti su jais, nes jie sukurti didesnes auditorijas.

Dėl šios priežasties daugelis autoriai dažnai turi tik vieną redaktorius visą karjerą. Rašytojai, kurie turi gerus santykius su savo redaktoriai dažnai sekite redaktoriai, jei jie pakeisti leidyklas per metus. Redaktorius, kurie dirba su aukšto lygio rašytojų dažnai yra vertingesni leidėjams, nes jie paprastai atnešti didelius klientus su jais.

Redaktorius retai gauti dėmesio, bet jie dažnai vaidina didelį vaidmenį sėkmės ir karjeros galimybes populiariausių autorių. Teistis statybinis akmuo, pavyzdžiui, dirbo knygų redaktorius humoristas Douglas Adams, pagarsėjęs dingusių terminų. Statybinis akmuo turėjo laikyti jį ant užduotį be padėti jam gauti maksimalią naudą iš savo prozos.

Užsakyti redaktorius Pajamos

JAV Darbo statistikos biuras, 2017 , neteikia atskirą kategoriją knygų redaktorių, tačiau ji apima pagal bendresnių trukmės titulą Redaktorius :

 • Vidutinis metinis atlyginimas : $ 58.770 ($ 28.25 / val)
 • Į viršų 10% metinis atlyginimas : $ 114.460 ($ 55.03 / val)
 • Apačia 10% metinis atlyginimas : $ 30.830 ($ 14.82 / val)

Švietimas Reikalavimai ir kvalifikacijų

Norėdami tapti redaktoriumi, jums reikės šios išsilavinimą ir patirtį:

 • Kolegijos laipsnių : Dauguma redaktoriai turėti bent bakalauro laipsnį, paprastai anglų, ryšių, ar žurnalistikos. Kai kurie diplomus, bet tai ne reikalavimas. Svarbesnis nei savo švietimo specifiką yra aistra skaityti ir redaguoti gabumai.
 • Patirtis : Patirtis, įskaitant stažuotės leidyklų ir dirbti kitose žiniasklaidos, pavyzdžiui, laikraštį ar žurnalą redaguojant-taip pat yra svarbi būsimiems knygų redaktorių. Be to, jungtys leidybos pasaulyje, ar į kitą redaktorių ar sėkmingai rašytojas, taip pat gali padėti jūsų šansai iškrovimo darbą kaip knygų redaktorius. Jei jus domina redaguoti knygas, spręsti konkrečiu klausimu, pavyzdžiui, mados ar maisto, jūs turėtumėte turėti formalaus mokymo ar darbo patirtį šioje srityje padidinti jūsų šansai gauti samdyti. Augti savo tinklą, galite prisijungti profesines organizacijas, kaip antai Redaktorių Vertėjai asociacijos (EFA) .

Rezervuokite redaktorius įgūdžiai ir kompetencijos

Norėdami būti sėkmingas knyga redaktorius, reikia turėti:

 • Skaitymo įgūdžius : Rezervuokite redaktoriai mėgsta skaityti knygas, kaip jie praleidžia daug laiko skaityti rankraščių.
 • Rašymo įgūdžių:  Redaktorius užtikrinti, kad visi parašyta turinys yra gramatiškai taisyklingas, skyryba ir sintaksę. Redaktorius turi būti aiškiai ir logiškai rašyti.
 • Tarpasmeniniai įgūdžiai:  Pagrindinis įgūdis yra ugdyti ir palaikyti gerus darbinius santykius su autoriais ir darbuotojams. Tai svarbu taktiškai pagrindinis autorius per savo pavadinimą plėtros, taip pat dirba su kitų darbuotojų gaminti knygą laiku.
 • Garso sprendimas : Redaktorius taip pat turi nustatyti, ar rankraštis yra etiška ir be plagijavimo.
 • Detail oriented : Redaktorius gali dirbti daugiau negu vienoje leidybos projekto metu ir reikia planuoti savo darbą, siekiant užtikrinti, kad visi knygos patenkinti jų numatytą terminų. Tai apima palaikydama ryšį su autoriais ir darbo su personalu, kad visus rankraštinius juda leidybos procese.

Darbas Outlook ”

JAV Darbo statistikos biuras teigia, kad užimtumas redaktoriai tikimasi turėti pokyčius iki 2026 mažai, nes spaudoje ir toliau susiduria su didelį spaudimą iš internetinių leidinių. Redaktoriams, kurie prisitaikė prie internetinės žiniasklaidos ir yra patogūs rašymas ir dirbti su elektroninių ir skaitmeninių priemonių įvairovė turės pranašumą ieškant darbo.

Darbo aplinka

Daugelis redaktoriai darbas biuruose, tačiau daugėja darbas iš namų arba dalį savaitės ar visu etatu. Tie, kurie dirba iš namų visą laiką reikia tinkamą elektroninę įrangą, pavyzdžiui, elektroninės leidybos programinė įranga, skeneriai, ir kitos ryšio įranga, tinkamai atlikti savo darbą.

Darbo grafikas

Dauguma redaktoriai dirbti visą darbo laiką, ir jų tvarkaraščiai paprastai nustatoma pagal gamybos terminų ir redakcinės padėtyje tipo. Kai redaktoriai žongliruoti kelis projektus ir spręsti pateikimo terminą spaudimo, kad reikia juos dirbti viršvalandžius susitikti reguliaraus paskelbimo datas.

Kaip gauti darbą

KREIPTIS

Pažvelgti išteklių, kaip antai tiesų , monstras, ir Glassdoor naujausius darbo skelbimų.

RASTI savanoris stažuotės GALIMYBĖ

Ieškokite savanorių pozicijas arba stažuočių jūsų vietovėje. Pavyzdžiui, Dienos Šaltinis ieško savanorių redaktoriai užduotis. Be to, dideli leidyklų, tokių kaip “Penguin Random House / siūlo stažuočių galimybes tiems, kurie atitinka.

PRISIJUNGTI organizacija

Prisijunkite organizaciją, pavyzdžiui, nacionalinės asociacijos Nepriklausomų redaktoriai ir rašytojų (NAIEW) arba Aces: Už redagavimas visuomenės , sujungti su kitais šioje srityje. Leidybos profesionalai tinklas (PPN) išvardijami darbo, taip pat kitų, narystės organizacijų veikla. Jūs taip pat galite užsiprenumeruoti Redaktorius Tik naujienas gauti profesionalių asociacijų katalogą redaktorių, taip pat dabartines darbo vietas.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *