Patarimai, siekiant padėti jums įveikti savo baimę viešai kalbėti

Patarimai, siekiant padėti jums įveikti savo baimę viešai kalbėti

Žodžiai “viešojo kalbėjimo” priežastis baimė ir nerimas dėl kitaip kompetentingų ir užtikrintai žmonių protus. Ar kalbėti priešais grupės mintis sukelti baimę, kad jums prakaitas ir gauti jūsų širdies Łomotanie? Tai greičiausiai turite glossophobia – apie viešojo kalbėjimo baimę.

Glossophobia yra vienas iš labiausiai paplitusių baimių. Yra daug būdų, kaip padidinti verslo poveikį, todėl kam vargintis įveikti savo kalbėjimo Trema? Kovos iki podiumo ne tik pozicijų kaip savo verslo srityje specialistas, bet ji taip pat suteikia pastangų, referalų ir pagerino pardavimų galimybes.

Pristatydamas ne pardavimų informatyvus kalbą šildo savo tikslinę rinką ir stato pasitikėjimą. Skirtingai nei begalinis šaltų skambučių, žmonės jums pateikti ir sekti su daugiau imlūs klausytis savo auką produktus ir paslaugas.

Įveikti savo baimę visuomenės kalbėjimo ir padidinti savo verslą su šių septynių patarimų.

1. Pradėti maža

Jei esate naujas į viešojo kalbėjimo pasaulyje, pradėti mažas. Rasti keletą draugų ir šeimos praktikuoti toliau. Pradėkite kalbėti mažesnėse grupėse ir kurti iš ten. Auditorijos dydis nėra jokio skirtumo. Jei žinote savo temą, savo iš anksto kalbėti baimė bus greitai išgaruoti.

2. Paruoškite Kruopščiai

Nieko padeda palengvinti viešojo kalbėjimo baimę daugiau nei žinant savo medžiagą. Gebėjimas bendrauti su savo auditorija ateina iš kurių pasitikėjimo, jums nebus prarasti savo pristatymo metu. Paruoškite keletą kartų prieš didįjį aptarimas. Laikas jūsų pristatymas ir visada turi atsarginę medžiagos atveju laiko liko daugiau.

3. Ar ne tik įsimenamos žodžiai

Įvaldymas viešojo kalbėjimo meną ateina ne iš įsiminti pažodžiui visą savo kalboje. Tikrieji privalumai žino savo medžiagą prisiminti pagrindinius dalykus ir raginimus potemių ir pavyzdžių padengti.

4. Išvengti tipiškų Ženkleliai

Iš verslo pristatymus ir kalbas dauguma gręžimo monologai alsuoja begalinis PowerPoint skaidres ir kulka taškų. Šiukšlių PowerPoint pristatymas ir padaryti savo medžiagą židinio tašką aptarimas. Jei naudojate “PowerPoint, imtis naudojant vaizdines, kad greitai perteikti savo žinią požiūrį.

5. sumažinti stresą

Labiausiai bijo momentas bet pateikimas yra viena minutė prieš jūsų pakopų įėjimo. Naudokite elito sportininkų taktika iki vizualizuoti teigiamą rezultatą ir naudojant didelį pilvo kvėpavimas sumažinti stresą ir sukurti pasitikėjimą.

6. Ieškoti draugui sutelkti dėmesį į

Prieš savo viešojo kalbėjimo scenoje prisistatykite keletą narių auditoriją eilėje. Per savo kalboje surasti šiuos žmones į akis, siekiant palengvinti savo nervus ir susisiekti su savo auditorija.

7. Įjunkite auditoriją

Kurti monologas pristatymą kelia visą užduotį informavimo ir linksminti auditoriją jums. Padarykite savo aptarimas dvipusis sąveika su klausimais ir dalyvavimo sumažinti nuobodulio ir kalbėti su lengvumu. Atsižvelgdama į grupę dalyvauja taip pat suteikia jums laiko reorganizuoti savo mintis, jei viskas vyksta nuo kelio.

Padaryti viešojo kalbėjimo dalį savo rinkodaros planą ir padidinti savo verslo sėkmę. Jūsų baimė išgaruos per tam tikrą laiką, ir jums bus įdomu, kodėl tu negali prasidėti anksčiau.

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *