Kaip parašyti vieno puslapio Tęsti

Posted on

Kaip parašyti vieno puslapio Tęsti

Turėtų savo CV būti ilgesnis nei vieno puslapio ar jūs turėtumėte pabandyti kondensuoti ją išlaikyti ją ant puslapio? Yra tikrai ne taip arba ne atsakymas. Jūsų CV ilgis priklauso nuo kandidato esate tipą ir jūsų lygio patirties.

Kaip rašyti viename puslapyje Tęsti

Apskritai, dauguma darbdavių nori glaustą gyvenimo aprašymą be pašalinių daug informacijos. Jie tik praleisti sekundžių peržiūri ją, todėl labiau kompaktiškas jis yra, tuo lengviau bus už nuomos vadybininkas ar darbdavys peržiūrėti. Be to, daugelis darbdavių naudoti programinę įrangą, ekrano darbas taikymo medžiagų, todėl įsitikinkite savo CV yra sutelktas į darbą jūs kreipiatės padės jums pasirinktas interviu.

Kai kuriais atvejais, ilgesnės CV gali būti tvarkingi. Pavyzdžiui, grafikos dizaineriai ar regos menininkai gali pasinaudoti kuriant iliustruotą CV ir akademikai, mokslininkai, ar ilgai laiko vadovai gali prireikti daugiau nei vieno puslapio užfiksuoti savo patirties mastą. Bet, apskritai, tai geriausia, kad būtų išvengta pernelyg neapkraunant užimtas darbdaviai su CV, kad užsitęs ir.

Kaip ilgai darbdaviai nori Resume Būkite

Štai daugiau informacijos apie tai, ką bendrovės pageidauja, remiantis balno College Atnaujinti Apklausa:

 • Vieno puslapio Gyvenimo – 47,7%
 • Dviejų tinklalapis Gyvenimo – 11,4%
 • Priklauso nuo pozicijos lygis – 34,1%
 • Nesvarbu – 6.8%

Privalumai viename puslapyje CV

Ypač, jei jūs kreipiatės į didelės bendrovės, yra didelė tikimybė, kad jūsų CV bus išspausdintas būti peržiūrėtas daug žmonių, arba bent jau pasidalinti elektroniniu būdu. Atsižvelgdama trumpą ir glaustą gyvenimo aprašymą lengviau ant nuomos vadybininkas, o taip pat didina savo galimybes išsiskyr.

Nebent jūs aiškiai paprašyta pateikti tam tikro tipo CV, prilipti prie paprastos, vieno puslapio yra Patikimas būdas įsitikinti, kad jis galės būti atsisiųsta – arba kurios neišspausdino – ir peržiūri tiems, kurie turi pažvelgti į jį , Tai daug lengviau skaityti vieno puslapio CV, nei ji yra apžvelgti kelių puslapių dokumentą.

Kada Naudokite Multi-Page CV

Pagal aukščiau apklausos, dauguma darbdavių nori vieno puslapio CV nebent pozicija reikalauja patirties. Jei darbas nori, su didelę patirtį darbuotoją, galite ir turėtų apimti visus savo taikomą patirtį savo CV (nors dauguma darbdavių nenori pareiškėjai įtraukti daugiau nei 10-15 metų patirtį).

Taip pat yra tam tikrų profesijų, kurios yra išimčių vieno puslapio CV. Pavyzdžiui, akademinės bendruomenės, medicinos, ir tarptautinių darbo vietų, curriculum vitae dažnai daug ilgiau, nei vieno puslapio. Grafikos dizaineriai ar regos menininkai taip pat gali sukurti Pavaizduoti ar grafinę CV, kuris gali viršyti vieną puslapį. Tačiau, šių profesijų yra išimtis iš bendros taisyklės, kad vieno puslapio CV yra geriausia.

Kaip iškirpti ir Trim Tęsti

Įsitikinkite, kad viskas, ką įtraukti į savo CV yra svarbi pozicija, iki savo žodžių pasirinkimas. Kadangi daugelis darbdavių naudoti Pareiškėjas stebėjimo sistemos (ATS) ekrano darbas taikymo medžiagų, pabandykite naudoti raktažodžius iš savo gyvenimo aprašymą taikymo. Tai padidins jūsų šansai todėl pro pirmojo turo Resume nuomones.

 • Sukurti inventorių . Jei kovoja Mažinti savo CV į vieną puslapį, pradėkite kurti savo pasiekimus ir darbo veiklos aprašą. Sąrašas savo atsakomybę ir savo pasiekimus labai išsamiai. Jūsų inventoriaus dokumentas gali žiūrėtos daugiau kaip tris ar keturis puslapius. Pabandykite įtraukti įvairų spektrą gebėjimų, kurie lėmė sėkmę kiekvienoje vaidmenį.
 • Suderinkite savo kvalifikaciją darbui . Analizuoti kiekvieno darbą, kad jūs apsvarstyti ir apibraukti pareiškimus, kad labiausiai atitinkančias tos ypatingos padėties reikalavimus. Suvesti svarbiausi teiginiai į trumpesnį, tikslingai versiją savo CV.
 • Pradėti ilgas ir sumažinti . Pirmasis projektas gali būti ilgesnis nei vieno puslapio. Jei taip, pabandykite pašalinti teiginius, kad teikia mažiau svarių įrodymų apie tai, kaip jums pridėti vertę į vaidmenį, kol kibti į vieną puslapį. Pasistenkite būti kiek įmanoma konkretesnis su informacija, kurią sąrašą ir būti glausta, kaip jūs galite į savo raštu.
 • Naudokite sąrašą su ženkleliais ir išlaikyti savo pareigybių aprašymus glausta. Sutelkti dėmesį į savo pasiekimus, o ne jūsų Dienos pareigas.
 • Iškirpti jokių papildomų metų . Net jei esate patyręs kandidatas, jums turėtų būti ne daugiau kaip 10 ar 15 metų patirtį savo CV.
 • Trim švietimo skyrių . Jums nereikia įtraukti vidurinį išsilavinimą arba tęstinio mokymo klases, nebent jis pagerina savo kandidatūrą.
 • Pereiti nuorodas . Tai nėra būtina pasakyti “nuorodas available upon request” savo CV. Tai suprantama, kad jums bus pateikti nuorodas, jei reikia, nes dalis darbo taikymo procesas.

Pateikti papildomą informaciją internete

Žinoma, ji visada gera idėja turėti daugiau laisvi ir jungčių arba nuomos vadovams, kurie nori didesnį vaizdą savo išsilavinimą ir kvalifikaciją informaciją.

Jūs galite supaprastinti savo CV, teikiant papildomą informaciją internete. Įskaitant nuorodas į jūsų “LinkedIn” profilį ar asmeninę svetainę leis jums palikti, kad informacija ne iš savo gyvenimo, sutaupyti erdvę.

Įtraukti pareiškimą dėl savo gyvenimo dugno, pavyzdžiui, “papildoma informacija, rekomendacijas ir portfelio pavyzdžių galima rasti www.linkedin.com/in/yourname”. Jei turite sukėlė tam darbdavys su savo trumpą gyvenimo aprašymą susidomėjimą, tada ji bus motyvuotas surinkti išsamesnę informaciją apie jūsų fone.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *