Patarimai Undergrads Ieškau futbolininko karjerą Darbas

Posted on

Patarimai Undergrads Ieškau futbolininko karjerą Darbas

Sporto karjeros laikomas svajonių darbas daug žmonių, ir yra daug keliai į lauką. Kai žmonės galvoja apie sportą, jie dažnai galvoja apie sportininkus, bet yra daug kitų vietų, kad egzistuoja remti tuos sportininkus ar juos ar komandas ar lygas jie atstovauja skatinti.

Nors yra daug skirtingų tipų darbo vietų, tai yra konkurencinga laukas. Tie, kurie turės didžiausią sėkmę gauti kojomis į duris ir artėdami dažnai yra tie, kurie pradėti kloti pamatus už savo karjerą kolegijoje.

Tipai sporto Karjera

Sporto verslo yra labai plati, ir beveik kiekvienas profesionalus laukas gali būti prijungtas prie sporto tam tikru būdu. Kai kurie iš labiausiai paplitusių takais apima:

  • Verslo operacijos: sporto komandų ir sporto lygos, nesvarbu, kaip didelis ar mažas operacijas, vis dar yra įmonės ir turi būti toks. Tai reiškia, jie turės buhalteriai, apskaitininkai, administratoriai, daugiau. Aukščiausiu lygiu, tiems, kurie dirba su skaičiais reikia sugeba supratimo konkrečiais klausimais, pavyzdžiui, darbo užmokesčio kepurės ir profesinės sutartis. Tuo žemiausio lygio, patirtis su pritraukimo ir gauti iki su ribotų išteklių yra vertinga.
  • Sportas valdymas: Tai yra plati kategorija gali svyruoti nuo aukštųjų mokyklų sporto direktorių visą kelią iki bendrųjų vadovų pagrindinių profesionalių sporto frančizių. Ji taip pat apima agentus, kurie atstovauja sportininkų, ir tai nėra neįprasta, kad jie turi teisinį išsilavinimą.
  • Rinkodara / ryšiai su visuomene: parduoti bilietus, sporto komandos turi konkuruoti su kitais pramogų galimybės jų rinkose Be kitų sporto komandų. Rinkodara komanda ir jos žaidėjai yra didelė dalis to, ir patyrę rinkodaros specialistai gali padaryti tai atsitiks.
  • Žurnalistika / transliuoti: Dauguma žurnalistų neveikia sporto komandų, tačiau naujienų organizacijomis, kurios apima komandas. Tačiau transliuotojai paprastai dirba komandas, ir tai taip pat nėra neįprasta spaudos žurnalistai pereiti prie viešųjų ryšių pusėje verslo ir dirbti komandoje ar lygos priklausanti naujienų lizdo.
  • Sveikatos priežiūra: Pagrindinės profesinės sporto komandos turi savo komandos gydytojams, kurie yra gydytojai, kurie specializuojasi sporto medicinoje. Be to, daugelis kineziterapeutai specialiai dirbti su sportininkais.
  • Coaching / žvalgymo: Dauguma trenerių ir skautai yra buvę žaidėjai, bet jie nebūtinai žaidėjai, kurie varžėsi ne aukščiausio lygio. Kai kurie, tačiau daugelis sportininkų, kurie persikėlė į šių vaidmenų, kai jie suprato jų žaidimo dienų buvo daugiau.

Kolegija Patirtis / Praktikos

Sporto Karjera dažnai prasideda kolegijoje. Dauguma kolegijų atletiškas departamentai samdyti studentus dirbti pradinio lygio darbo vietų savo verslo biurų arba jų sporto informacijos skyriuose, kurie specializuojasi teikiant išsamią informaciją vietos naujienų realizavimo apie komandų ir sportininkų. Darbas taip pat yra prieinami studentams žurnalistų ir studentų transliuotojų studentui paleisti laikraščių, radijo stočių ar televizijos stočių. Kolegijose sporto medicinos programose dažnai padeda darbuotojų komandas sporto trenerių.

Išjungti kampusie, nepilnametis lygos sporto komandų nuolat samdyti praktikantus panašių vaidmenų su jų frančizės, kaip ir aplinkinių naujienų organizacijas arba transliuotas filialai, kurie apima sritis, kolegijų komandos. Dažnai yra kooperatyvas išdėstymas tarp gretimų įstaigų ir universitetų, kurie gali tiekti praktikantus reguliariai.

Tinklų ir pasitikėjimo

Yra paprastai daugiau darbo stabilumas su kolegijos sporto departamentų nei yra su profesionalių sporto komandų. Verslas-ir rinkodaros susijusios pozicijos gali būti santykinai stabilus profesionalių komandų, tačiau gali būti apyvarta su pozicijų daug dėl domino efekto naujos valdymo ar naujų trenerių yra pasamdytas kas kelerius metus. Nauja bendri vadovai dažnai mėgsta samdyti žmones jie jau pažįstate ir kuriais pasitikite, ir tas pats pasakytina ir trenerių, kurie taip pat turi pasakyti, kas bus pasamdytas, kaip instruktorių ir kitose panašiose vietose.

Dalis yra sėkmingai dirbančių sporto vystosi rapport su jau versle ir įgyti jų pasitikėjimą. Šiuos santykius steigimo dažnai prasideda kūdikių žingsnius. Pavyzdžiui, kineziterapeutas dirba klinikoje gali įgyti lojalių pacientų sauja. Vienas iš šių pacientų gali būti prijungtas prie kažkas su vietos kolegijoje ar nepilnametis pro komanda, kurie pasiuntė gerą žodį už tą kineziterapeuto. Tai gali lemti galimybę dirbti su kai kuriais komandos sportininkai, o gal net visą laiką poziciją žemyn kelio.

Nuo smulkaus

Kai žmonės galvoja apie sporto komandas, jie dažnai galvoja apie pagrindinių profesionalių lygų ir pagrindinių kolegijų programas, tačiau dauguma komandos egzistuoja daug mažesniu mastu. Major League Baseball ir Nacionalinė ledo ritulio lyga abu turi plačius nepilnametis lygos sistemas, o aš skyrius mokyklose sudaro mažiau nei trečdalis iš sporto programas NCAA. Kitaip tariant, sporto karjera greičiausiai prasidės su nedideliu kolegijoje ar žemo lygio nepilnametis lygos komanda mažame miestelyje.

Pagrindiniai takeaways

  • Sporto komandos reikia specialistų iš įvairių sričių.
  • Kelias iki A futbolininko karjerą pradeda kolegijoje.
  • Būdamas sportininkas nėra būtina, tačiau ji padėti su kai kurias pozicijas.
  • Tikėtis pirmosios darbo vietas su mažais kolegijose ar nedidelių profesionalių sporto komandų.

atletiškas Patirtis

Darbo vietų, kuriose atletiškas patirtis dažnai yra būtina gauti į duris koja yra instruktavimas arba žvalgymo. Jei jokios kitos priežasties, tai sunku treneris ar skautų būtų veiksminga, jei jie ne grojo žaidimą, kur jie daro pragyvenimui. Kaip gerai, ji taip pat būtų sunku ką nors, kas buvo ne grojo žaidimą uždirbti pasitikėjimą ir pagarbą žaidėjams ar kitų trenerių ar skautų.

Būdamas sportininkas šiuo metu arba anksčiau yra ne būtinybė daugeliui kitų vietų, bet jis yra labai naudingas. Net kaip žemo lygio mėgėjų, yra konkurencinga bėgikas, golfas, arba tenisininkas, pavyzdžiui, padeda kurti įsipareigojimo ir įgūdžių, reikalingų sportininkų dėl remiamų Front Office štabų komandų supratimą.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *