Aktuarijus ir aktuarinio mokslo Karjera

Posted on

Aktuarijus ir aktuarinio mokslo Karjera

Aktuarijus yra aukštos kvalifikacijos statistikas su patirtimi vertinant įvairių rūšių riziką. Maždaug 60% aktuarijų dirba draudimo bendrovių, ir vaidina svarbų vaidmenį nustatant sąlygas draudimo politikos, įskaitant priemokų normos. Aktuarijus taip pat turi karjeros galimybes pensijų fondų valdymą, prognozavimas ateities išmokas ir lemiančius dabartines įmokas ir investavimo politiką atsižvelgiant į juos. Be to, aktuarijų (arba in-house ar konsultantų) pagalba įmonės visose pramonės šakose kurti ir įgyvendinti politiką ir procedūras, siekiant sumažinti riziką, įvairiose savo veiklos aspektus.

švietimas

Aktuarijus tikimasi turėti bent bakalauro laipsnį. Yra skiriamas kursinių statistikos ar aktuarinis mokslas (taikomosios statistikos skyrius), plius verslas, finansai ir ekonomika. Aukšto lygio kompiuterinio raštingumo tampa vis svarbesnis, ypač atsižvelgiant į programinės įrangos paketus dažniausiai naudojama duomenų ir statistinės analizės. MBA gali būti naudinga pažymėjimus, priklausomai nuo firmos.

pažymėjimas

Aktuarijų draugija (SOA) patvirtina, aktuarijų gyvybės draudimo, pensijų planų ir investicijų. Avariją Aktuarinė draugija (CAS) patvirtina, aktuarijų nekilnojamas turtas, avarijos ir atsakomybės draudimu. Pasiekti aukščiausią lygį sertifikavimo yra ilgas procesas, reikalaujantis kursinių ir devynių atskirų egzaminus išlaikiusiems paprastai per šešių iki devynių metus. Trys iš keturių pirmųjų egzaminų yra bendri tiek SOA ir CAS takelius, todėl potencialiam aktuarijus šiek tiek laiko nuspręsti dėl jo specialybę.

Pareigos ir atsakomybės

Iš aktuarijus darbas apima išsamią duomenų kiekybiškai riziką. Taip pat reikia patirties su pažangių modeliavimo metodus prognozuoti ateities tikimybes įvairių rezultatų, pavyzdžiui, nuostolių ar pretenzijų ir jų tikėtinus dydžių. Nors techninės kompetencijos ir kiekybiniai įgūdžiai yra būtina, pažanga priklauso, didelį laipsnį, nuo gebėjimo efektyviai bendrauti su vadovais kurie neturi šį foną.

Nepainiokite aktuarijus su draudimo draudikai, kuris įvertintas paraiškas draudimui, ir priima sprendimus dėl to, ar patvirtinti arba atmesti juos. Aktuarijus veikia ne daugiau makro lygiu, nustatant aukšto lygio parametrus, kad vadovautis draudimo draudikus.

Tipinis planas

Tipiškas aktuarijus veikia beveik standartinį 40 valandų per savaitę, paprastai iš fiksuotojo buveinės vieta. Konsultacinių aktuarijus paprastai turi didelę keliones, ir taip gali dirbti žymiai ilgiau.

Kas patinka

Aktuarijus yra labai gerbiamas specialistas, kuris yra svarbus influencer įmonės politiką, jei ne galutinis sprendimas virimo aparatas. Tai gerai atlyginama laukas, kuris turi labai svarbų, matomą poveikį.

Kas ne patinka

Tiems, ambicijų pakilti bendrojo valdymo, galimybės gali būti ribotos kai kurių bendrovių, kurios gali peržiūrėti aktuarijų kaip siauras specialistas. Be to, priklausomai nuo kompanijos ir pozicijos, kad aktuarijus darbas gali tapti šiek tiek pasikartojantis ir trūksta įvairovė.

Pajamos klasės

Už Darbo statistikos biuras, mediana metinė kompensacija buvo $ 93.680 nuo 2012 gegužės 90% uždirbti nuo $ 55.780 ir $ 175.330.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *