Kur rasti Teisėti Micro Jobs

Posted on

Kur rasti Teisėti Micro Jobs

Kai naršote svetainių teisėti mikro darbo vietų mažas užduotis, kad jūs padaryti pay-būti dėl darbo-at-Home Nesąžiningi ženklų Lookout. (Pavyzdžiui, jūs turite mokėti užsiregistruoti?) Yra patikimų svetainių, kurios siūlo nuotolinio darbo vietas, taip pat žinomas kaip crowdsourcing, ir laikui bėgant jie įrodė, kad būtų patikimas ir lengvai būdų, kaip uždirbti papildomų pinigų.

“Amazon” Mechaninis Turk

Vienas iš originalių mikro darbo darbdaviams, “Amazon” Mechaninis Turk išvardyti žmogaus intelektas užduotis (hits), kad nuotoliniai darbuotojai Pasirinkite ir visiškai už tam tikrą mokestį, kad rinkinio klausiančiojo. Laisvi užduotys apima vaizdo ir vaizdo apdorojimo, duomenų tikrinimą ir valymo, informacijos rinkimas, duomenų apdorojimo, ir dar daugiau.

APPEN

APPEN yra vertimas ir kalbos sprendimai įmonė, kuri taip pat siūlo nuotolinio mikro darbo vietų, kurioje ji vadina “wordpress”. Projektai viskas padaryta naudojant kompiuterį ir svyruoja nuo perrašymo garso naudotojų patirties mokslinių tyrimų turinio vertinimo.

Clickworker

Clickworker naudoja wordpress platformą platinti užduotis nuotolinio laisvai samdomų darbuotojų. Užduotys gali būti padaryta iš kompiuterio ar mobiliojo prietaiso, ir apima duomenų kategorijas, kopijuoti redagavimo, korektūros, interneto tyrimų, atlikti tyrimus, ir dar daugiau.

ySense

Darbuotojai, dirbantys ySense (anksčiau žinomas kaip ClixSense) yra priskirti paprastas užduotis atlikti internete, kartu su instrukcijomis. Šios užduotys gali apimti atlikti “Google” paieškas, kategorijas vaizdus, ​​ir dar daugiau.

EasyShift

Vartotojai gali parsisiųsti EasyShift programą į savo mobilųjį įrenginį ir visiškai namuose ar vietos pagrindu “pamainomis”. Dauguma pamainos apima fotografuoti daiktų parduotuvėse vartotojų ženklų, kurie nori sekti savo produktus ir paprastai apsisukimo laikas yra 24 valandų.

Aštuoni skaičius

Anksčiau žinomas kaip CrowdFlower, aštuoni pav sako jos misija yra “įgalinti duomenų mokslininkus į traukinį, bandymo, ir suderinti savo mašina mokymo ir žmogaus pasaulyje.” Jos nuotolinio autoriai pasirinkti projektus iš užduočių sienos, kad manimi reguliariai atnaujinama. Kai kurie užduočių pavyzdžiai kategorijas socialinės žiniasklaidos pranešimų, turinio saikingai, ir garso perrašymo.

fiverr

Užsiregistruoti kaip “Pardavėjas” ant fiverr ir tapti savo bendruomenės Vertėjai kurie siūlo užsakomąsias paslaugas, tokias kaip grafinis dizainas, skaitmeninės rinkodaros, rašymo, vertimo, vaizdo produkcijos, ĮGARSINIMO meniškumą, programavimą, ir dar daugiau. Pirkėjai paprastai verslininkai ir mažoms įmonėms, kad reikia padėti sukurti ir plėsti savo verslą.

lauko agentas

Agentai atsisiųsti mobiliųjų app, pasirinkti darbą, kad yra šalia jų, ir tada baigti ją per dvi valandas. Darbas gali apimti kainų ir ekrano patikrinimus produktų parduotuvėse, Mystery Shopping, patikrinimą verslo vietas ir apklausas.

Gigwalk

Norėdami tapti Gigwalker, atsisiųskite programą mobiliesiems ir kreiptis į koncertų savo srityje, kad tilptų savo įgūdžius ir interesus. Dauguma koncertai susijusiai patikrinti, ar produktai yra rodomas ir kaina teisingai mažmenininkų arba rinkodaros renginiai padaryta tiksliai ir laiku.

Quicktate ir iDictate

Perrašyti audio failus, kurie pagal penkių minučių kiekvienas su Quicktate ar perrašyti ilgiau audio failus su iDictate; jie abu tos pačios bendrovės dalis. Medicinos transkripcijos darbo vietų mokėti daugiau nei bendrųjų tie.

Scribie

Scribie yra kita garso perrašymo paslaugos. Perrašinėtojai dirbti nuotoliniu būdu failų, kurie yra 6 minučių arba mažiau su 2 valandų apsisukimo laikas.

Skyword

Rašytojai, videografikams, dizaineriai ir fotografai gali prisijungti Skyword baseiną turinio kūrėjų ir įkelti darbo portfelį. Jūs turite būti priimta į kanalą prieš gali reikalauti užduotis arba pateikti idėjas. Mokami tarifai nustatomi kanalų savininkams.

Smart Minios

Anksčiau VirtualBee, Smart Minios iš Lionbridge prašo potencialių darbuotojų užsiregistruoti, atsako į klausimus, ir imtis vertinimus, siekiant nustatyti savo įgūdžių rinkinių. Mus Kontaktai kada darbas yra prieinama; Jūs sutinkate, kad užduotis, kad jūs norite, ir baigti juos internete. Užduotys apima duomenų tyrimus, duomenų įvedimo, bandymai, ir dar daugiau.

TaskRabbit

Iš Šis populiarus užduotį svetainės koncertų dauguma In-asmens veikla, pavyzdžiui, pristatymus, valymas, ir nelyginis darbo vietų. TaskRabbit turi daug platesnę taikymo procesą nei kiti mikro darbo vietų (kurios paprastai turi labai mažai), bet darbo vietų mokėti daugiau.

TryMYUI

TryMYUI testeriai patikrinti svetaines naudojant ekrano įrašymo ir suteikti grįžtamąjį ryšį apie jų patirtį. Kiekvienas bandymas, kuris trunka apie 20 minučių, moka fiksuoto dydžio $ 10. Darbas yra prieinami testeriai pagal jų demografinius duomenis, ir jie gali tikėtis gauti keletą užduočių per savaitę.

vartotojas testavimas

Panašus į TryMYUI, testeriai vartotojui testavimas yra mokamas 10 $ praleisti nuo 10 iki 20 minučių naršyti svetainėje ir suteikti grįžtamąjį ryšį naudojant ekrano ir diktofonas. Darbas prieinamumą remiantis testeris demografija.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *