Kaip pasirinkti tinkamą sveikinimą Jūsų motyvacinis laiškas

Kaip pasirinkti tinkamą sveikinimą Jūsų motyvacinis laiškas
Kas yra motyvacinis laiškas pasveikinimas? Pasveikinimas yra pasisveikinimas jūs įtraukiate ne iš lydraščiu raštiško kreiptis dėl darbo pradžioje. Kai rašote motyvacinį laišką arba siųsti elektroninį laišką kreiptis dėl darbo, labai svarbu numatyti tinkamą sveikinimą ne iš Motyvacinio laiško ar pranešimo pradžioje. Jūsų pasveikinimas, jums bus nustatyti jūsų laiško tonas, kuris turėtų būti profesionalus ir tinkama.

Kodėl motyvacinį laišką Sveikinimai Svarbi?

Sveikinimo yra pirmas dalykas, kurį gavėjas matys, kai jie skaito savo motyvacinį laišką. Todėl svarbu jums perteikti atitinkamą žinių lygį ir pagarba. Pavyzdžiui, atsitiktinis sveikinimai, tokių kaip “labas” ir “Labas” gali padaryti jūsų laiško, atrodo neprofesionaliai.

“Kam ji gali būti susiję” gali būti per beasmenis ir padaryti nuomos vadybininkas manote nerūpi pakankamai išsiaiškinti kam jums reikėtų spręsti.

Jei turite kontaktinį asmenį

Toliau yra raidė pasveikinimas pavyzdžių, kurie tinka motyvacinius laiškus ir kitos su darbu susijusios korespondencijos, kai jūs turite adresato vardą sąrašą.

 • Dear Mr Jones “
 • Gerbiamas p Ruda
 • Gerbiamas Riley Doe
 • Gerbiamas dr Heivenas
 • Gerbiamas profesorius Lawrence’as

skyryba

Sekite sveikinimą su gaubtinės arba kablelis, ir tik tada pradėti pirmąją pastraipą Jūsų raštą dėl šios eilutės. Pavyzdžiui:

Dear Mr Smith:

Pirma pastraipa laiške.

Kai jūs neturite kontaktinis asmuo

Daugelis bendrovių nėra sąraše kontaktinį asmenį, kai jie rašyti darbo, nes jie turi samdyti darbuotojus, kurie rūšiuoti pagal motyvacinius laiškus ir gyvenimo aprašymus prieš perduoti juos į nuomos vadybininkas už atitinkamą skyriaus komanda. Jie nori palikti nuomos vadybininkas anoniminė, kol jis ar ji kontaktus jums už interviu.

Organizacija taip pat gali nenorėti atskleisti, kas samdyti Manger yra išvengti laiškus ir telefono skambučius iš pareiškėjų, ypač jei jie numatyti gauna daug prašymų iš potencialių kandidatus. Taigi, nesijaudinkite, jei jūs negalite rasti ką nors spręsti savo laišką. Jis bus perduotas į reikiamą departamentas ir gavėjui.

Jei neturite kontaktinis asmuo įmonėje, arba palikti nuo sveikinimą iš savo motyvacinį laišką ir pradėti pirmojoje pastraipoje Jūsų laiško arba, dar geriau, naudoti bendrą sveikinimą.

Kai naudojate bendrą sveikinimą, kapitalizuoti daiktavardžių.

Pavyzdžiai bendro sveikinimus

 • Gerbiamas nuomos vadybininkas
 • Kam ji gali būti susiję
 • Gerbiamas Žmogiškųjų išteklių direktorius
 • Dear Sir or Madam
 • Gerbiamas Įmonės pavadinimas Recruiter

skyryba

Sekite sveikinimą su gaubtinės arba kablelis prieš pradedant savo pirmąją pastraipą į šią eilutę. Pavyzdžiui:

Gerbiamas nuomos vadybininkas,
pirmoji pastraipa laiške.

Kada naudoti “Mielas” į motyvacinį laišką

Tikslinga naudoti “Brangus” daugeliu atvejų, pavyzdžiui, kai potencialus darbdavys yra kažkas jūs gerai žinote, ar jie yra verslo pažintis. Vadovaukitės toliau pateiktomis gairėmis pasirinkti tinkamą sveikinimą:

 • Žmonėms gerai žinote – ar yra pirmos vardo pagrindu – naudoti tik savo vardą. Dėl verslo pažintis ar asocijuotos, naudoti savo vardą, jei jūs patenkinti jiems daugiau nei vieną kartą ir kreipėsi į juos dėl savo vardo.
 • Potencialių darbdavių, naudokite p, p, arba dr (nebent jums buvo pavesta kitaip). Net jei žinote, moteris yra ištekėjusi, tai yra saugiau naudoti “Ms.”, o ne į “Ponia”, kaip ji gali būti įžeidžiantis tam tikromis aplinkybėmis.
 • Jei nesate tikri dėl tinkamo sveikinimo, žaisti saugu ir naudoti Mr./Ms./Dr. [Pavardė] arba Mr./Ms./Dr. [vardas Pavardė].

Jei gavėjo vardas lyčių neutralus (ty Taylor Brown) ir esate tikri, jums gali pasakyti: “Gerbiamas Taylor Brown.” Geresnis pasirinkimas, tačiau yra ieškoti “Taylor Brown” LinkedIn. Yra tikimybė, kad jų profilio nuotrauka bus paaiškinti savo lytį.

“LinkedIn” yra taip pat puiki priemonė išsiaiškinti, kas nuomos vadybininkas.

Ieškoti įmonės Jūs kreipiatės į ir vieno ar dviejų žodžių, kurie apibūdina nuomojantis asmuo už padėtį. Pereikite sąrašą, kol rasite asmenį, kuris atitinka kriterijus. Ir Presto! Jūs esate versle.

Kada naudoti “Kam ji gali būti susiję” į motyvacinį laišką

Naudokite Kam ji gali būti susiję su lydraščiu sveikinimo tik tada, kai jūs negalite sužinoti konkretų asmenį, kuriam rašote. Jūs, aišku, dėti visas pastangas, kad būtų rasti apie konkrečioje departamento, kurioje jus domina kontakto vardą. Kai skambinate su už niereklamowanych angas įmonės tyrimą, tai pasisveikinimas gali būti tinkamiausia.

Kada naudoti “labas” ir “Labas”

Užsakyti šias atsitiktinis sveikinimus asmeniniam paštu ir susilaikyti nuo jų savo motyvacinį laišką, nebent esate labai gerai susipažinęs su gavėjui. Tokie sveikinimai yra tiesiog per neformalus – ne pats profesionalus būdas pradėti pokalbį, jei jūs ieškote nusileisti darbą.

“Labas” yra tinkamas tik elektroninio pašto susirašinėjimą. Jis turėtų būti naudojamas daugiausia žmonių, kuriuos gerai žino, bet gali būti naudojama labai atsitiktinis aplinkybių.

“Labas” yra tinkamas tik atsitiktinis pašto korespondencijos su žmonėmis, kuriuos asmeniškai žinau gerai. Pavyzdžiui, jei jūs tikrinimas su artimu draugu, ir išsiaiškinti, ar jie jau girdėjote apie darbo atidarymo savo įmonę.

Kaip rašyti motyvacinį laišką Kreipinys

Standartinė verslo korespondencija formatavimo reikalauja, kad po to, kai teikiant savo kontaktinę informaciją ir savo laiške datą, tada jūs užrašykite savo kontaktinę asmens vardas ir pavardė, įmonės pavadinimas ir įmonės adresas.

Formalus kreipinys / sveikinimo kalbama toliau: “. Gerbiamasis [Kontaktinio asmens pavadinimas]” Jei turite kontaktinį asmenį už Jūsų laišką, būtinai nurodykite savo asmeninę pavadinimą ir vardą į pasisveikinimą (ty “Dear Mr Franklin). Jei nesate tikri, skaitytojo lyties, tiesiog nurodyti savo vardą, pavardę ir išvengti asmens pavadinimas (ty “Brangus Jamie Smith”). Palikite vieną tuščią eilutę po pasveikinimas.

Svarbi : Jūs visada turėtų dėti visas pastangas, kad būtų rasti adresato vardą naudoti savo laiške. Jis palieka gerą įspūdį apie nuomos vadybininkas, jei išgėrėte laiko naudotis savo vardą, ypač jei reikia dirbti šiek tiek jį rasti.
Jei ši informacija nebuvo pateikta darbo skelbimu ir jūs negalite rasti bendrovės interneto svetainėje, tai yra gera idėja skambinti įmonę, paprašyti būti perduodami savo žmogiškųjų išteklių departamento (jei jie yra), paaiškinti, kad Jums bus kreipiantis dėl darbo ten, ir paprašyti jų nuomos vadybininkas vardu. Kai jūs negalite rasti kontaktinį asmenį, arba jei esate tikri, kurie bus skaityti jūsų motyvacinį laišką, galite naudoti bendrą sveikinimą (ty “Brangus nuomos vadybininkas”).

Baigiamosios Jūsų laiškas

Jūsų laiškas sveikinimo turi potencialo pagerinti savo šansai gauti interviu. Norėdami padidinti savo kandidatūrą, įsitikinkite, kad jūsų motyvacinis laiškas palaiko profesinę išvaizdą ir suteikia atitinkamą informaciją, įskaitant jūsų kvalifikacijų poziciją. Pasirinkite tinkamą uždarymą ir visada padėkoti skaitytoją už jų laiką ir svarstyti.

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *