Profesionalūs laipsniai, kurie veda į gerai apmokamas darbo vietų

Posted on

Profesionalūs laipsniai, kurie veda į gerai apmokamas darbo vietų

Ieškote studijų programą, kuri bus pasiruošti aukšto apmokamą darbą? Apsvarstykite galimybę gauti profesionalią laipsnį. Profesinio mokymo, taip pat žinomas kaip pirmasis profesionalus laipsnį, yra laipsnis, kuri rengia jums už tam tikrą karjerą. Dažniausiai pavyzdžiai profesinės laipsnių yra teisės laipsnių (JDS) ir medicinos laipsnių (VNI). Tačiau yra daug kitų.

Tai naudinga žinoti, kokiu mastu programos yra ten ir kurie linkę sukelti gerai mokamas pareigas. Tai gali padėti jums pasirinkti programą, kuri atitinka jūsų interesus ir poreikius.

Profesionalūs laipsniai vs mokslo laipsnių

JAV Švietimo departamentas profesionalų laipsnį apibrėžia kaip vieną, kuris atitinka visus šiuos kriterijus:

  • Jūs turite užpildyti laipsnį praktikuoti profesiją (taip pat gali prireikti imtis licencijavimo egzaminą praktikuoti)
  • Jūs turite užpildyti ne mažiau kaip du metus kolegijoje prieš įvesdami programą
  • Programa (plius ankstesnė kolegijos patirtis) turi trukti ne mažiau kaip šešerius metus

Kitas svarbus kokybės profesionalus laipsnis yra tai, kad moko jus, ko jums reikia žinoti, norint atlikti tam tikrą darbą. Nors jums gali tekti atlikti kai mokslinius tyrimus (pavyzdžiui, galutinio capstone arba popieriaus), programa orientuota į praktinių pamokų apie profesiją. Tai dažnai apima realaus gyvenimo patirtimi, pavyzdžiui, stažuotes.

Tai skiriasi nuo mokslinio laipsnio, pavyzdžiui, Filosofijos daktaras (Ph.D.), kuriame daugiausia dėmesio skiriama mokslinių tyrimų ir kitų mokslinio darbo. Nors mokslo laipsnius, taip pat kalbama apie praktinį mokymąsi, tai ne jų dėmesys.

Patarimai pasirinkimas profesinio mokymo programą

Kruopščiai galvoti apie užduotį, kurią norite. Dauguma profesionalių laipsnių pasiruošti vienam konkrečiam darbui. Todėl įsitikinkite, kad jūs norite sekti šia karjeros kelią prieš taikant ir lankyti profesinio mokymo programą. Apsvarstykite stažuočių žmonių šioje srityje pirmoji arba interning pramonėje. Tai padės jums nuspręsti, jei norite eiti per ilgas ir brangus procesas gauti laipsnį.

Apsvarstykite išlaidas. Dauguma profesionalių studijų programos trunka nuo dviejų iki keturių metų ir gali būti brangus. Įsitikinkite, kad jūs manote apie programos išlaidų prieš taikant. Apsvarstyti galimybę taikyti finansinės paramos, jei ji yra prieinama. Nors jūs tikiuosi galės sumokėti paskolų su pinigų, gautų iš savo pirmojo darbo po pamokų, jūs norite įsitikinti, kad jūs neturite baigti su skolų jūs negalite grąžinti.

Check out programos ir mokyklos reputaciją. Atidžiai pažvelgti į bet kurios programos galite kreiptis dėl reputacijos. Klauskite Priėmimo biurą dėl informacijos apie absolventai samdomų tiesiogiai iš programos numerį. Paklauskite, koks procentas studentų eina licencijavimo egzaminą. Jei įmanoma, pasikalbėkite su kai kuriais buvusiais studentais gauti daugiau informacijos. Įsitikinkite, kad jūs praleisti savo laiką ir pinigus gera programa, kad bus gauti jums užduotį, kurią norite.

Žvilgsnis į bendros studijų programos. Jei kreipiatės į kolegijas ir žinoti, ką profesija norite tęsti po to, kai baigė, apsvarstyti galimybę taikyti prie bendros studijų programą. Kai kurie universitetai siūlo penkerių metų programas, kur studentai užbaigti bakalauro ir profesinio magistro laipsnį tuo pačiu metu. Tai sutaupys Jūsų laiką taikant atskiras aukštosios mokyklos po kolegijos ir būtų greičiau nei įprasti dviejų metų magistro laipsnį. Tačiau tik tai padaryti, jei esate visiškai tikri karjeros norite.

Laipsnių, kurie veda į aukštojo apmokamą darbą

Žemiau yra keletas profesionalių laipsnių, kurie veda į pelningiausių karjeros sąrašas. Žinoma, reikia nepamiršti, kad reikia pasirinkti tik studijų programą, atitinkančią jūsų karjeros interesus ir poreikius. Tačiau šis sąrašas yra naudinga vieta pradėti galvoti apie vertingas Graduate School programose.

Visi atlyginimas informacija pagrįsta duomenimis apie darbo statistikos “profesinė Outlook Handbook biurui.

1. Medicinos mokslų daktaras (MD)
Jei norite tapti gydytoju, jums paprastai turi uždirbti medicinos gydytojas. Medicinos mokyklų programos pastaruosius ketverius metus ir apima praktinę patirtį darbo ligoninėse ir gydytojų kabinetai. Žmonės, kurie baigti medicinos mokyklą ir tapo gydytojai gali uždirbti labai didelius atlyginimus, nuo $ 228.441 už bendrojo pediatrų darbą į $ 441.185 už į Anesteziologijos darbą.

Žmonės domisi medicinoje taip pat gali apsvarstyti osteopathic medicinos laipsnį (DO), kuri yra kita programa būsimiems gydytojams gydytoją.

2. daktaras Dantų Medicina (DDS arba DMD)
Like medicinos mokykloje, stomatologijos mokyklų programos paprastai trunka ketverius metus. Tačiau yra bendras stomatologas yra gerai apmokamas karjera: odontologai uždirba vidutiniškai 158.120 $ per metus. Taip pat tikimasi, kad stomatologas darbo vietų skaičius padidės 19 proc per ateinančius dešimt metų, arba tiek, kurie yra kur kas greičiau nei šalies vidurkis.

3. daktaras podiatrija (DPM, DP, Pod.D.)
Podiatrist rūpinasi pacientų, sergančių papėdėje, kulkšnies ir žemesnio kojų problemas. Jie įvertinti ir diagnozuoti problemas, teikti gydymą ir atlikti pėdos ir kulkšnies operacijos.

Norėdami tapti podiatrist, turite baigti ketverių metų daktaras Podiatric medicinos programa. Daugelis kursus yra panašūs į tuos, kuriuos būtų atsižvelgiama į medicinos gydytojas arba gydytojas osteopathic medicinos programa.

Podiatrai uždirba vidutiniškai 127.740 $ per metus ir matome darbo augimas 10 procentų, ty greičiau nei šalies vidurkis.

4. farmacijos mokslų daktaras (Pharm.D.)
Farmacininkai apsieiti vaistą pacientams ir pateikti informaciją apie šių vaistų. Jie taip pat gali atlikti sveikatos nešmenis ir pateikti skiepai.

Norėdami tapti vaistininkui, turite baigti ketverių metų profesinę laipsnį vaistinę ir būti licencijuojama (kuria reikalaujama atsižvelgti du egzaminus.). Tačiau dažnai yra didelis Įmoka: vidutinis darbo užmokestis už farmacininkų yra 124.170 $ per metus.

5. Juris Doctor (JD)
Domina tapti advokatu? Advokatai daugelyje valstybių reikia baigti trejų metų teisinį išsilavinimą, kuris apima kursinių ir realaus pasaulio patirtį advokatų kontorų. Jie taip pat turi perduoti valstybinės licencijavimo egzaminą vadinamas “baras egzaminą”, kad galėtų dirbti tam tikroje būsenoje.

Advokatai uždirba vidutiniškai 119.250 $ per metus.

6. magistras Slaugos (MSN)
Jūs galite dirbti kaip Registered Nurse (RN) su asocijuota ‘s arba bakalauro laipsnį (arba diplomas profesinio mokymo programos). Tačiau, jei jūs norite tapti seselė (taip pat žinomas kaip pažangi praktika registruotas slaugytoja arba APRN), jums reikia bent mokslų magistras Slaugos. Tai paprastai dvejų metų programa, kuri apima tiek praktinį mokymąsi ir užsiėmimuose.

APRNs taip pat gali eiti uždirbti Slaugos praktikos (DNP) daktaro laipsnis. Nesvarbu, koks laipsnis jūs uždirbate, tačiau jums reikia išlaikyti nacionalines sertifikavimo egzaminą.

Seselė darbo auga 31 proc – daug greičiau nei šalies vidurkis. APRNs galite uždirbti vidutinį metinį darbo užmokestį $ 110.930 .

7. daktaras optometrijos (OD)
optometristas nagrinėja pacientų akyse, diagnozuoja ir gydo regos problemas ir numato akinius ir lęšius. Specialistai kokio korekcijos turi užpildyti optometrijos programą, kuri paprastai trunka ketverius metus daktaras, ir tada turi praeiti valstybės licencijavimo egzaminą.

Baigęs mokyklą, specialistai kokio korekcijos gali uždirbti vidutinį atlyginimą 110.300 $ per metus. Jie taip pat gali tikėtis rasti daug laisvų darbo vietų: tikimasi, kad darbo vietų skaičius išaugs 18 proc per ateinančius dešimt metų.

8. magistras sveikatos administracija (MHA)
daugelis žmonių sveikatos administravimo, ypač tiems, kurie nori tapti vadybininkai, gauti magistro laipsnį sveikatos administracijos (MHA). Šios programos paprastai trunka nuo dviejų iki trijų metų ir apima praktinį administracinę patirtį.

Nors žmonės, kurių MHA eiti turėti įvairių darbo vietų skaičių, bendrą poziciją yra sveikatos priežiūros paslaugos vadybininkas. Sveikatos paslaugų vadybininkai (taip pat žinomas kaip sveikatos priežiūros vadovams ar sveikatos priežiūros administratoriams) planuoti, koordinuoti ir tiesioginių medicinos ir sveikatos priežiūros paslaugas.

Sveikatos paslaugų vadybininkai uždirba vidutinis atlyginimas $ 98.350 ir tikimasi, kad pamatyti 20 procentų darbo vietų augimą per artimiausius dešimt metų.

9. daktaras Veterinarija (DVM, VMD)
Jei jums patinka rūpintis gyvūnais ir norite tapti veterinarijos gydytojas, turėsite uždirbti Veterinarinės medicinos daktaro laipsnis. Tai ketverių metų programa, kuri apima laiką auditorijose, laboratorijose, ir klinikose.

Veterinariniai darbo vietų didėja daug greičiau nei šalies vidurkis, ir veterinarai gali uždirbti vidutinį atlyginimą $ 90.420.

10. Master of Business Administration (MBA)
verslo administravimo magistro laipsnį paprastai yra dvejų metų studijų, kuri rengia studentus darbo vietų verslo įvairovė. Šie darbai gali svyruoti nuo finansų analitikas (su vidutinis atlyginimas $ 82.450 ) į finansų vadybininkas (su darbo užmokesčio $ 125.080 ). Daug darbo vietų versle auga tempu greičiau nei šalies vidurkis.

Susijusi laipsnis yra viešojo administravimo, kuris daugiau dėmesio skiria valdymo ir viešųjų reikalų magistras. Studentai gali eiti paleisti politinius postus ar darbo privačiame sektoriuje darbo vietų, tokių kaip valdymo analitikas (taip pat žinomas kaip valdymo konsultantas, turintis vidutinį darbo užmokestį $ 82.450 ).

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *