Ar Jūs užsidirbti pragyvenimui Dirbantis?

Ar Jūs užsidirbti pragyvenimui Dirbantis?

Daugiau nei vienas iš trijų amerikiečių darbuotojų pernai freelanced, atsižvelgiant į penktą metinį ” Dirbantis Amerikoje ” tyrimu Upwork ir Vertėjai Sąjungoje. Bet tai nereiškia, kad kiekvienas laisvai samdomas – 56,7 mln JAV, pagal šiuos statistikos – dirbo sau visą laiką.

Jei norite padaryti Dirbantis savo “tikrą” darbą, jūs tikriausiai skiriamas apgalvoti, ar jūs galite padaryti jį dirbti finansiškai. Jūs galite padaryti pakankamai pinigų, muzikuodamas – ar esate geriau būna darbuotoją?

Nuspręsti, ar atlikti šuolį, užduoti sau šiuos klausimus pirmiausia.

Ar yra Jūsų paslaugų rinkoje?

Mes visi turime draugų, kurie jau pradėjo pusėje hustles tik atrasti, kad jų hobis nebūtinai reiškia būti karjeros. Dažnai tai yra, nes ten tiesiog nėra rinkos dėl savo aistros; ar dėl to, kad rinka yra persotinta iki taško, kur tai neįmanoma užsidirbti pragyvenimui.

Jei ketinate laisvai samdomiems visu etatu, jūs akivaizdžiai nori išsiaiškinti, ar yra poreikis už savo paslaugas, kol Jūs baigiate savo darbo dieną. Geriausias būdas tai padaryti yra gauti savo kojų šlapias, o jūs vis dar dirba pilnu etatu (arba kol jūs turite nevisą darbo ar kitų pajamų srautus išlaikyti jus).

Patarimas : Dirbantis, o jūs dirbate taip pat padeda kurti neeilinį fondas – kažkas, kad kiekvienas laisvai samdomas reikia.

Ką Jūsų finansinė padėtis atrodo?

Idealiu atveju, jūs ketinate į savo naują karjerą su kai taupymo banga tave tol, kol jums pradėti uždirbti (ir kol klientai pradėti mokėti jums, kurie gali šiek tiek užtrukti). Bet be to, labai svarbu turėti gerą idėją jūsų mėnesio biudžetą, prieš pradėdami.

Ko jūs ieškote požiūriu paleisties išlaidas gauti savo laisvai samdomų verslą nuo žemės? Kokie jūsų gyvenimo išlaidos dabar? Ar yra išlaidos galite apdailos siekiant taupyti, o jūs statyti savo verslą?

Ar Dirbantis mokėti pakankamai?

Tarkime, kad jūs ketinate į Dirbantis iš visą darbo laiką toje pačioje srityje. Nustatydami norma turėtų būti lengva, tiesa? Jei esate valandinis, tai tik jūsų valandinis įkainis. Jei samdomi, tiesiog imtis savo savaitinį ar dvi savaites paycheck ir padalinti jį pagal dirbtas valandas.

Na, ne visai. Jei ateina iš aplinkos, kur yra jūsų darbdavys sumokėjo už tokius dalykus kaip sveikatos draudimą, pensijų išmokų, ligos metu, ir tt, taip pat turi apskaičiuoti apytikslę verta tų įmokų. Kai kurie darbdaviai siūlo bendrą atlyginimą ataskaitas kasmet, kad įtraukti šias išmokas vertę. Nepavykus to, jums gali būti suteikta galimybė išsiaiškinti apytikrį skaičių iš savo darbo užmokesčio nebaigtas.

Taip pat reikėtų atsižvelgti į savęs užimtumo mokesčio, kuris apima socialinės apsaugos ir Medicare įmokas, kad būtų kitaip kurias moka darbdavys.

Tačiau net po to, kai jau suprato visi, kad, jūs vis dar nebūtinai žinoti, kiek jūs galite uždirbti iš muzikuodamas. Kodėl? Kadangi jūsų norma nėra grindžiama Jūsų atlyginimas istorijos ar darbdavio vertinimu savo įgūdžius. Jis remiasi tuo, ką rinka duos. Priklausomai nuo to, ką jūs darote, kad gali būti gerokai daugiau (arba, deja, mažiau) nei tai, ką darė anksčiau.

Patarimas : Norėdami gauti tai, ko jums reikia krauti idėją, įdėti socialinės žiniasklaidos dirbti už jus.

Ieškokite tinklų grupes, nukreiptos į jūsų pramonės ir dėmesio. Dauguma bus įtraukti kai atvirai diskutuoti apie normas, o kai kurie net suteikti kurso lapą su diapazonus.

Ar Jūs Organizuotas (arba nenori gauti organizuotas)?

Vienas iš didžiausių klaidų, naujos Vertėjai padaryti, yra ne turėti sistemą. Kai dirbate sau, esate atsakingas už sekti darbą, kurį padarei, atsiskaitymo už jūsų pastangas ir mokėti mokesčius nuo savo pajamų. Jei nesate pasirengę susidoroti su šiomis mažiau nei spalvingi aspektų Dirbantis, jums gali būti geriau klijuoti su visą savo darbo laiką.

Jei esate ką nors, kas nepatogu su matematika, neleiskite, kad atsiskaitymo / surinkimo / mokėjimo panika idėja jums toli. Yra daug nemokamų asmeninių finansų paketų iš ten, kad padėtų jums likti ant ko. Be to, galite atrasti, kad tai neįtikėtinai malonu sekti pinigų, kad jūs padarėte siekti savo svajones.

Tiesiog įsitikinkite, kad jūs nuolat mokesčius galvoje. Vertėjai ir kitos sutarties darbuotojai privalo mokėti mokesčius ketvirtį, o ne kartą per metus, ir jie taip pat atsakingi už savęs užimtumo mokesčio. Planuojate biudžetą 25% iki 30% savo pajamų, skirtų mokesčių.

Ar Jūs valdyti savo laiką?

Kai kuriems žmonėms, Dirbantis visą darbo laiką nėra realu. Jiems reikia biuro grafiką rutinos būti produktyvus. Jei galėtų patogiai miegoti iki pietų ir nėra gerai susitikimų terminų, yra freelancer gali būti ne karjeros kelią jums. Svarbu suprasti, ko jums reikia, kad būtų sėkmingas.

Nėra prasmės, kuriems darbdavio ir darbuotojo santykių discipliną gėda. Kai kurie, kaip savo grafikus žmonės suplanuota. Kiti patinka matyti savo bendradarbiais kiekvieną dieną, arba rasti vertingų mentorių jų viršininkų, ar tiesiog norite išeiti iš namų ir į suaugusių drabužių. Tie visi puikios priežasčių dirbti kažkam kitam.

Tačiau, jei norite dirbti savarankiškai, net jei jūs turite visą darbo dieną, ir jūs esate savarankiškai starteris, kuris nereikalauja priežiūros daug, muzikuodamas gali būti idealiai tinka Jums.

Ar galite būti lankstus?

Dirbantis visada keičiasi. Kainos eiti aukštyn ir žemyn, klientai atsiranda ir išnyksta, pramonės tendencijos perimti ir tada išnyks. Pokytis yra įdomi aspektas muzikuodamas. Jūs niekada nebus nuobodu. Bet ji taip pat gali būti baisu, net jei esate asmuo, kuris paprastai ritininis su štampus.

Sėkmingiausias Vertėjai yra ne tik darbščių ir kūrybingi. Jie taip pat yra lanksti ir atspari. Jei galite pritaikyti, jūs galite išgyventi ir net klestėti šioje sudėtingoje karjerą.

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *