Ar gali Modelis Darbas daugiau nei vieną modelių agentūra?

Posted on

Ar gali Modelis Darbas daugiau nei vieną modelių agentūra?

Paprasčiau tariant, kaip modelis, daugiau agentūrų, su kuriomis dirbate, tuo daugiau gausite. Tai reiškia, kad daugiau klausymai, daugiau mieste, ir daugiau pinigų.

Dar viena priežastis, pasirašyti su keliais agentūrų jei norite ieškoti kitų rinkų. Jūsų dabartinė agentas gali neturėti patirties už jų “namų” regione, todėl trūksta išteklių ar informaciją gauti Jums internetu jums reikia. Tai kur antrasis agentas kito miesto, valstijos ar net šalyje gali būti naudinga.

Turėkite omenyje, kad pridedant garsių agentūra į savo sąrašą yra ne visada geriausias priežastis atsižvelgiant į papildomą atstovavimo. Su didelių agentūrų problema yra tai, kad modeliai, kurie dirba labiausiai ir kas atneš daugiau pinigų visada bus prioritetas.

Tai reiškia, kad jis gali užtrukti ilgą laiką, kad Agentūra iš tikrųjų suprasti jus ir atstovauti Jus taip, kad norėtumėte. Be to, daugelis iš geriausių agentūrų turi išskirtines sutartis, kuriose nurodoma, kad jų modeliai negali dirbti dėl bet kurios kitos agentūros Jungtinėse Amerikos Valstijose ar kitur. Tai apriboja savo galimybes gerokai ir greičiausiai reiškia, kad jūs turės palikti savo dabartinį agentūra.

Ar Modelis turi daug Agentai jiems atstovaujančių?

Nesvarbu, ar jūs galite turėti kelis agentūroms atstovauja jus vienu metu, priklauso nuo pramonės standartus. Tai nėra neįprasta, kad komercinių modelių pagrindu didesnėse rinkose, pavyzdžiui, Niujorke ir Los Andžele turėti daugiau nei vieną komercinio atstovavimo jiems atstovaujančių.

Jie taip pat gali turėti asmeninį vadybininką. Koks skirtumas? Agentūra bus atsakinga už rezervaciją klausymai ir darbo vietų kūrimo, ir vadybininkas patars modelį, ar nepriimti užsakyti tam tikrų ir valdyti bendrą karjeros modelio. Atsižvelgdama vadybininkas Be agentūra yra labiau paplitęs tarp veikėjų ir talento, nei ji yra modelių.

Aukštos mados ar redakciniai modeliai beveik niekada turėti daugiau nei vieną agentūrą jiems atstovaujančių tam tikroje rinkoje. Tačiau pageidautina, kad redakciniai modeliai turėti agentūrą kiekvienoje iš pagrindinių rinkų, tokių kaip Niujorke, Paryžiuje, Milane, Tokijuje, ir Londone.

turėti daugiau nei vienas atstovas aš turiu?

Tikrai ne. Jei esate laimingas su savo agentu ir jei jie pateikti jums su daugybe klausymai ir go-mato, tada jums nereikia pasirašyti su papildomais agentūrų. Kartais viskas, ko jums reikia yra geras darbo santykiai su žmogumi, kuris jums supranta ir daro viską, kas įmanoma, kad toliau savo karjerą. Jei viskas vyksta gerai, tai puikiai baudą likti kur esate.

Ar man reikia prašyti leidimo iš mano dabartinis agentūros Prieš Prisijungti su kažkieno?

Tol, kol jūsų sutartis yra neišimtinė, arba leidžia pasirašyti su kitomis agentūromis ne tam tikroje geografinėje vietovėje, tada jūs neturite paklausti leidimo. Jūs galite pasirašyti su daugybe agentūrų, kaip jūs norite. Jei nesate tikri, apie išimtinumo dalį savo sutarties, visada kreipkitės į agentas, prieš pasirašant su kuo nors paaiškinti detales. Jeigu jūs einate prieš sutarties ir pasirašyti vistiek, jums gali būti sumažėjo nuo jūsų darbo sutartyje.

Beje, jūs vis tiek turėtų būti atviri ir sąžiningi su savo dabartiniu agentūros, ypač jei norite tęsti daro teigiamą darbo santykius. Kuo daugiau jūsų agentūra supranta savo karjeros tikslus, tuo labiau jie galės padėti jums pasiekti juos. Be to, jis yra profesionalus, ką reikia padaryti.

Kokie yra turėti kelis agentai praradimas?

Atsižvelgdama kelis agentus vienoje rinkoje daro gyvenimą šiek tiek sudėtingiau. Kadangi modeliai retai leidžiama pasirašyti sutartis su keliais agentūrų tame pačiame mieste (jie bus daugiau nei tikėtina, knyga, kurią dėl tų pačių darbo, kuris painioja kai kalbama suprasti, Komisija), jūs turėsite pasirašyti su agentūromis, kurios specializuojasi įvairiose srityse. Tai reiškia, kelionės, kelionių, ir dar daugiau kelionių.

Net jei agentūros yra toje pačioje valstybėje, visų šių kelionių išlaidų tikrai pridėti. Ir nors galite reikalauti dalykų, pavyzdžiui, rida, automobilių stovėjimo aikštelė, ir mokamų mokesčių ant savo mokesčių deklaraciją, jums vis tiek bus sumokėti iš anksto 100% šių išlaidų. Priešingai populiarių įsitikinimų, agentūros nereikia mokėti už jų modelių einamąsias išlaidas.

Taip pat, turinti kelis agentus reiškia turėti užimtas tvarkaraštį. Tai gali būti sudėtinga, žongliruoti visus tuos klausymai, go-mato ir rezervacija su savo kasdieniame gyvenime (darbas, šeima, mokykla), ypač jei jūs turite vairuoti ar skristi. Jūs turite būti ant visko visada užtikrinti, kad jūsų įsipareigojimai nesikerta vieni su kitais.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *